AFSCHEID A. LINDE 25-JARIG JUBILEUM C. DIK AFSCHEID G. A. VAN GINNEKE JUBILEUM V. J. AALBERS Woensdag 31 oktober nam de heer A. Linde, werkzaam bij de Bewakingsdienst als portier in de Boerhaavestraat te Amsterdam, afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Linde kwam op 4 juni 1940 in dienst bij de toenmalige Amstel Brouwerij als stalknecht, maar toen de paarden in 1950 zo goed als verdwenen waren, werd hij ingedeeld bij de Bewakingsdienst. In de Raadskamer van de vestiging Mauritskade werd de heer Linde in gezelschap van zijn vrouw en kinderen, ontvangen door ir W. F. Schipper, bedrijfsleider van deze vestiging. Bij deze gelegenheid werden de afgelopen 33 jaar nog eens onder de loupe genomen. Daarna volgde er een druk bezochte receptie in de Gijsbreght- kelder, waar de heer Linde werd toegesproken door ir W. F. Schipper, de heren H. A. Hesse (Interne Dienst) en J. Wijhenke (Hoofd Administratie), die duide lijk naar voren brachten, hoe de heer Linde altijd bijzonder werd gewaardeerd door zijn collega's en hoe betrouwbaar hij is geweest voor het bedrijf. Namens zijn collega's werd een serie boeken aangeboden en namens de mede werkers van de Boerhaavestraat een staande schemerlamp. Zichtbaar ontroerd dankte de heer Linde voor de tot hem gerichte woorden, de cadeaux en vooral voor de overweldigende belangstelling. Donderdag 1 november werd in Bun- nik het 25-jarig jubileum van de heer C. Dik gevierd. De heer Dik heeft vele jaren bij Vrumona gewerkt, maar maakt thans deel uit van de afdeling groothandels. Tijdens de jubileumvie ring werd onder meer het woord ge voerd door drs G. van Schaik, vice- voorzitter van de Divisie Europa die de jubilaris tevens decoreerde met de gouden Heineken-speld. Vrijdag 29 september nam in de Raadskelder te Rotterdam de heer G. A. van Ginneke, van de afdeling Assurantiën, afscheid. De oorspronkelijke opzet om de af sluiting van zijn ruim 42-jarig dienst verband in wat kleine kring te houden, liep enigszins uit de hand, want vele belangstellenden die hun vriend en collega niet graag geruisloos zagen vertrekken, waren naar de Raadskelder gekomen. Bij monde van enige woord voerders werd het afscheid van de heer Van Ginneke begeleid met dier bare herinneringen uit zijn veelbewo gen loopbaan bij Heineken en zijn per soneelsverenigingen. Maandag 3 september werd het 25- jarig jubileum gevierd van de heer V. J. Aalbers, werkzaam bij de afde ling Ontwikkeling van het Technolo gisch Centrum van de vestiging Mau ritskade te Amsterdam. De heer Aal bers vervulde in het verleden vele func ties in het bedrijf en is daarnaast ac tief in tal van Commissies buiten Hei neken, zoals de Agrarische Advies Commissie, de Commissie nieuwe ras sen in de industrie en de Gerstkeu ringscommissie. Tijdens de drukbezochte receptie speldde drs B. W. Drost (Hoofd afde ling Ontwikkeling van het Technolo gisch Centrum) de jubilaris de gou den Heineken-speld op.

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 19