5.000.000ste hectoliter bier Burgemeesters op bezoek in Zoeterwoude L. van Munching in Zoeterwoude Op dinsdag 11 september is de 5 miljoenste hectoliter bier, die ons concern in het boekjaar 1972/73 ten be hoeve van de Nederlandse markt heeft gebrouwen, afge leverd bij de Beverwijkse Drankengroothandel B.V. voor heen Wed. A. Veen. Het was de eerste maal, dat de binnenlandse omzet van Heineken de 5 miljoen hl. te boven ging in één boekjaar. Het feestelijke gebeuren ging gepaard met enige activi teiten, zoals een optocht door de stad, waaraan werd deelgenomen door de Heineken bierkoets, de varioma- ton, enkele versierde auto's van de Firma Veen en een geluidswagen. Aan het einde van de rit werd gestopt bij café-restaurant Bellevue aan de Breestraat, waar de gewestelijk verkoopleider horeca, de heer K. N. Tielke- meyer, een speech hield en daarna oorkondes over handigde aan de heren W. van Straalen, adjunct-direc teur van de Firma Veen, en H. W. Heinink, eigenaar van Bellevue. De burgemeester van Beverwijk, de heer J G S. Bruinsma, ontving een tinnen pul met inscriptie. Na het 'officiële gedeelte' werd het vat aangeslagen en kon de inmiddels steeds groter geworden menigte een gratis pilsje pakken. Op de foto, genomen in de toekomstige waterzuiveringsinstallatie, het gezelschap, v.l.n.r. de heren ir J. M. van Rossem, mr K. Staab (Wassenaar), G. A. Stolwijk (Voorhout), J. A. Detmers (Zoeter- woude), dr A. J. Vis (Leiden), N. van 't Hout (Valkenburg), W. F. de Vreeze (Warmond), drs J. J. C. Goos, B. J. Leereveld, A. G. Vermeulen (Katwijk), mir J. H. Drost, Jhr T. A. J. van Eysinga (Oegstgeest)M. A. van der Have (Leiderdorp), mr J. Th. Kappelle, ir C. J. Onderwater, B. P. M. M. Hoogeweegen, T. Dikken en J. Spijker. Negen Burgemeesters van Gemeen ten in de omgeving van Zoeter woude hebben woensdag 26 sep tember een bezoek aan het nieuw- bouw-project te Zoeterwoude ge bracht. 's Middags werden zij ontvangen door mr J. Th. Kappelle en kregen zij een uitvoerig overzicht van de huidige situatie door ir J. M. van Rossem. Hierna werd een rondrit per bus gemaakt over het terrein. Bij belangrijke en bezienswaardige punten werd gestopt en kon het ge zelschap één en ander van dichtbij bekijken. Eén van die bezienswaar digheden is altijd de waterzuive ringsinstallatie en ook nu weer raakte iedereen onder de indruk van de grootte en de vorm van dit project. Onlangs bracht de heer L van Munching, importeur van Heineken bier in de Verenigde Staten, met één van zijn medewerkers, de heer S. Shames, een bezoek aan onze nieuw bouw te Zoeterwoude. De heer Van Munching was zó onder de indruk van dit enorme bouw werk, dat hij een grote serie foto's maakte Zélf werd hij ook gefotografeerd en wel vóór een aantal lagertanks. Op de foto v.l.n.r. de heren drs J. J. C. Goos, S. Shames, L. van Munching en ir J. M. van Rossem. 11

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 11