uitslag fotowedstrijd uitslag puzzelronde Maar heel weinig medewerkers hebben de Sportdag op de 'gevoelige plaat' vastgelegd. Weliswaar ontving de redaktie 114 foto's, waaruit de beste drie gekozen konden worden, maar dit aantal was ingestuurd door slechts 6 fotografen. Ook de kwaliteit liet in veel gevallen te wensen over, vooral als we de prenten van binnensporten bekijken. Van daar dat de prijswinnende foto's allemaal op het voetbal veld werden gemaakt. De beste drie, goed voor een waarde bon van 25,-, publiceren wij hierbij. De gelukkigen zijn: A. Trotsenburg (Gedistilleerd en Wijn), W. Mulder (Am sterdam I) en M. Walter (Amsterdam II). Proficiat. Hun foto's zijn resp. nummer 2, nummer 1 en nummer 3 op deze pagina. Om ook de supporters wat meer bij de Sportdag te betrekken, had de organi satie een soort puzzelronde uitgedacht. Daartoe had men in de nabijheid van de sportvelden of in de speelzalen be kende spreekwoorden of zegswijzen uitgebeeld, waarvan men dan de juiste tekst op papier moest zetten. 'Het hemd is nader dan de rok' en 'Op een houtje bijten' leverden voor de 48 in zenders niet zoveel problemen op. An ders was dit met 'Alles aan de grote klok hangen' en 'Veel in z'n mars heb ben', wat maar door resp. 6 en 7 in zenders goed werd ingevuld. Jammer was het, dat van de 384 uitgegeven formulieren er maar zo weinig terug kwamen. De hoofdprijs, een vouwfiets, ging naar mevrouw Van der Velden uit Den Bosch. De foto laat zien, dat de dames veel overleg pleegden, voordat ze hun antwoorden opschreven. 10

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 10