Commissarissen Heineken maakten kennis met Zoeterwoude Een aantal Commissarissen van Hei- neken N.V. heeft vrijdag 1 juni een be zoek gebracht aan het nieuwbouwpro ject te Zoeterwoude. Zij werden ont vangen door de heren drs G. L. Rinkel (directeur Produktie) en ir J. M. van Rossem. Ook drie van de vier leden van de Raad van Bestuur, te weten de heren A. H. Heineken, dr J. P. Ton en J. van der Werf maakten de excursie mee. Alvorens per bus een rondrit over het uitgestrekte bouwterrein te maken, werd het gezelschap geïnformeerd over de totale opzet van de brouwerij, zoals deze er uit zal zien, wanneer deze is uitgebouwd tot een capaciteit van 10 miljoen hectoliter. Ook werd aangege ven, welk gedeelte in de eerste bouw fase gerealiseerd gaat worden. Teneinde een beeld te krijgen van de situatie op dit moment ging men per bus langs alle afdelingen en werd een rondgang door de toekomstige botte larij gemaakt. Men raakte onder de in druk van de gigantische afmetingen, toen de bus de bassins van de water zuiveringsinstallatie inreed. De foto, genomen in het bottelarij gebouw, toont een deel van het gezel schap, te weten v.l.n.r. de heren J. P. Coelingh, mr C. Th. E. Graaf van Lyn- den van Sandenburg, ir J. M. van Ros sem, A. Jiskoot, A. H. Heineken, J. van der Werf, R. M. L. Hinzelin, Jhr O. A. E. E. L. Wittert van Hoogland, dr J. P. Ton en Jhr H. A. van Karnebeek. Niet op de foto, maar wel aanwezig bij de excursie waren de heren H.H.Thyssen- Bornemisza, J. M. Fentener van Vlis- singen, C. R. C. Wyckerheld Bisdom, P. Plantenga, C. T. de Vries Robbé, P. J. G. van Doorne. 3

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 3