Heineken-trofee voor honkballers Bokskampioen Bugner op brouwerij Haring bij Hulstkamp Feest in Vlaardingen In het Hulstkamp-museum aan de Maaskade te Rotterdam vond 20 juni de traditionele haringparty plaats, wel ke ieder jaar wordt gehouden om de komst van de 'Hollandse Nieuwe' te vieren. Natuurlijk ontbrak op dit luis terrijk gebeuren de 'Oude Heer Hulst- tamp', (staande 3e van links) niet. 3e ongeveer 150 gasten, die waren uitgenodigd door Hulstkamp, de KLM jn de firma Betz en Van Heijst uit /laardingen, welke laatste voor de ha- ing zorgde, hebben zich het kostelijk 7eebanket goed laten smaken. Op de ioto staande v.l.n.r. mr J. Th. Kappelle, hoofd Public Relations Heineken, één van de drie 'vissersvrouwen' uit Vlaar dingen, D. Koorn in de persoon van de Oude Heer', Iris Hoogeweegen, doch ter van B. P. M. M. Hoogeweegen, di recteur van Hulstkamp, die naast haar staat, en H. van Buuren van Heijst; zittend v.l.n.r. de andere twee char mante 'vissersvrouwen' en H. van Har ten, rayondirecteur van de KLM in Rot terdam. Vlaardingen vierde het 700-jarig bestaan onder andere met een groot bier- en haringfeest op zaterdag 2 juni. Heineken was één van de brouwerijen, die rond de 'Oude Haven' voor tal van bierstalletjes had gezorgd. Vele duizenden Vlaardingers en natuurlijk ook feest vierders uit de wijde omgeving hebben zich die dag te goed gedaan aan het bier. Onder hen waren ook v.l.n.r. op de foto de Heineken-medewerker F. Kuil (Horeca), de Heine- ken-agent in Vlaardingen, J. van Nieuwkerk, en organisator D. J. van de Ende, die gretig een haring verorberden, die hen door mevrouw Anderson, gekleed in origineel kostuum, werd aangeboden. Het Nederlandse honkbalnegental heeft zondag 8 juli in het Pim Mulier-stadion voor de tiende maal de Europese honkbal- titel behaald. Ron Fraser, de coach van de Nederlanders, ontving bij die gelegen heid de Heineken-trofee, welke wisselprijs destijds door ons concern beschikbaar is gesteld, en die elke twee jaar de inzet vormt van het Europese kampioenschap. Joe Bugner, de Europese bokskam pioen in het zwaargewicht die een paar weken geleden eervol op punten verloor van ex-wereldkampioen Joe Frazier en die dit jaar Rudi Lubbers heeft versla gen, bracht onlangs een bezoek aan Amsterdam. Samen met zeventien En gelse boksertjes van 16 en 17 jaar, be zocht hij o.a. de brouwerij in Amster dam en De Telegraaf, op wiens uitno diging hij was gekomen. 19

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 19