PERSONALIA BUITENLAND AMSTERDAM I Gehuwd H. J. A. Verbakel (Prod. Pl./Alg.) met mej. S. A. A. van Velthuysen S. Roderigues Vicente (Bottelarij) met mej. J. Tellado W. W. A. Klein (Gistkelder) met mej. G. de Grijs S. Chab (Bottelarij) met mej. A. de Bruijn Mej. G. H. Hoenderboom (PI. Administratie) met de heer H. Dekkers G. van Kooten (Elektro Techn. werkpl.) met mej. H. M. M. Baars Mej. A. M. T. Peijenburg (D.I./Afrika Alg.) met de heer A. F. Blaauboer Geboren Marian, d.v. F. v. d. Vegt (Bottelarij) Marleen, d.v. C. Tolsma (Electro Techn. werkpl.) Constance, d.v. J. Schouten (Fin.&Conc. Versl.) Claire J., d.v. mevr. M. J. Hilbrand-van Eck (Public Relations) Elke R., d.v. J. W. T. van Erp (D.I./Oostelijk halfr. Alg.) AMSTERDAM II Gehuwd P. J. den Hartog (Verk. Hor. A'dam) met mej. M. Zijlstra F. J. H. Dorshorst (Hor. Seer.) met mej. G. Baas H. J. Smeets (Verk. Horeca) met mej. I. R. M. Bleeker Geboren Jeroen, z.v. J. C. de Wit (Verk. Thuisverbr.) Beatrijs, d.v. J. A. P. W. Willems (Verk. Horeca R'dam) Marleen, d.v. M. P. E. Heybrock (E.T.N./alg. Mark, z.v. R. Setteur (Aut. Techn. Dienst) Haye, z.v. H. W. Haentjes Dekker (Gedist. en Wijn) Christina, d.v. J. A. Kienstra (Verk. Horeca) Barbara, d.v. J. T. J. v. d. Brink (Aut. Dienst) Lilian, d.v. mevr. J. H. M. Broumels (E.T.N.) ROTTERDAM Gehuwd J. W. Gast (Ged. Coebergh) met mej. M. de Groot Mej. A. M. L. Norp (Brouwtechn. Dienst) met de heer P. L. Bouman Mej. L. J. M. Borsboom (Centr. Lab.) met de heer G. M. Vermeer L. Slappendel (Econ. Analyse) met mej. T. Bassant J. Huttinga (Computercentrum) met mej. M. Klein Mej. M. J. A. v. Brenkelen (Export) met de heer A. F. M. Godschalk E. R. Prins (Computercentrum) met mej. C. M. F. Artz Geboren Nanda, d.v. A. P. Buitendijk (Wachtkamer) Peter-Bas, z.v. A. L. M. v. Rijn Joëlle, d.v. A. Bijl (Techn. Inkoop) Nanneke, d.v. ir J. G. v. Heek (Techn. Ontw.) Evelien, d.v. A. Sterk (Tekenkamer) Inez, d.v. R. A. L. v. Duyse (Techn. Opl.) DEN BOSCH Gehuwd L. H. E. Vosters (Bottelarij) met mej. J. M. H. Willemsen G. Jansen (E.T.W.) met mej. P. M. H. Versteeg L. C. Schoenmakers (Legkelder) met mej. A. M. van Griensven Mej. S. v. d. Werff (Deb. Inf.) met de heer C. J. Daams G. F. Weber (Bottelarij) met mej. R. van der Aa Mej. J. E. D. v. d. Heuvel (PI. Administratie) met de heer C. Theunissen Geboren Saskia, d.v. C. J. H. Kivit (Bottelarij) Paulus, z.v. J. A. Damen (Bottelarij) Katja, d.v. J. J. H. v. d. Bosch (Interne Dienst) Karen, d.v. H. v. d. Werken (Technol. Dienst) Franciscus, z.v. L. W. Wijnands (Intern Transport) Maria, d.v. C. Gobernado Barcenilla (Bottelarij) Daniëlle, d.v. W. H. M. Hommes (Bouwk. Dienst) Uit militaire dienst H. H. v. d. Wijst (Bottelarij) BUNNIK Geboren Trijntje, d.v. F. Stuurman (Interne Expeditie) Zahor, z.v. E. H. Tarsi (Interne Expeditie) Uit militaire dienst A. Oosterman (Bottelarij) OVERLEDEN Op 8 maart is op 76-jarige leeftijd over leden de heer F. J. Nussbicker, tot zijn pensionering werkzaam geweest bij Amstel. Op 25 maart is overleden de heer A. Ver burg op 74-jarige leeftijd. De heer Verburg was indertijd werkzaam bij Amstel. Op 5 juni is op 78-jarige leeftijd overleden de heer A. E. Felperlaan. De heer Felper- !aan is werkzaam geweest bij Heineken in Rotterdam. Op 12 juli is de heer Ch. J. Delzenne op 80-jarige leeftijd overleden. De heer Del zenne was tot zijn pensionering werkzaam bij Heineken in Amsterdam. DANKBETUIGINGEN Graag wil ik allen bedanken voor het prachtige cadeau en de getoonde belangstelling tijdens mijn 25-jarig jubileum op 5 juni j.l. W. C. Vliegenthart De viering van mijn 25-jarig jubileum op 15 juni j.l. is voor mij en mijn gezin een onvergetelijke dag geworden. Graag wil ik iedereen hartelijk bedanken daarvoor. E. Piëst Mede namens mijn vrouw en kinderen, wil ik nog eens mijn grote dank betuigen voor de hartelijk heid, de geestige toespraken, de bloemen en de vele geschenken ter gelegenheid van mijn afscheid op 29 juni j.l. P. Cottaar Namens de Rotterdamse gepensioneerden wil ik de Raad van Bestuur en de Directie van harte be danken voor de fijne uitgaansdag, die wij ook dit jaar weer mochten hebben. H. Wuisman Hiermee willen wij de Raad van Bestuur hartelijk dankzeggen voor het prachtige pakket, dat wij mochten ontvangen ter gelegenheid van het 100- jarig bestaan van Heineken. De gepensioneerden van Heineken Rotterdam Uit Lagos kwamen op 22 mei de heer en mevrouw B. A. Horstman met hun kinde ren met verlof in Nederland aan. De heer H. Otter is met zijn gezin op 25 mei uit Gisenyi vertrokken om in Nederland zijn verlof door te brengen. Op 28 mei kwam de heer D. J. Ringoir met verlof uit Kinshasa in Nederland aan. Op 18 juni is hij weer teruggekeerd naar Zaïre, waar hij thans werkzaam is bij Bralima S.A.R.L. te Mbandaka. De heer J. W. Smit is op 4 juni vertrokken naar Djakarta, waar hij als bedrijfswerktuigkundige is gedetacheerd bij P.T. Perusahaan Limun Indonesia. Zijn gezin is hem op 2 juli nagereisd. Op 6 juni is de heer O. van Steenis met zijn gezin voor een korte verlofperiode in Ne derland aangekomen. Op 6 juli zijn zij weer teruggekeerd naar Aba. De heer D. C. F. Heere is op 6 juni met zijn vrouw naar Zweden gereisd, waar hij als Heine ken Brewer is gedetacheerd bij de Bryg- geri AB Falken te Falkenberg. Na geno ten verlof is de heer M. H. de Jong met zijn gezin op 10 juni teruggekeerd naar Moundou, waar hij als Chef Mécanicien werkzaam zal zijn bij de Brasserie du Logone S.A. Op 12 juni vertrok de heer F. N. Glavimans naar Kinshasa, om daar als bedrijfswerktuigkundige te worden ge detacheerd bij Bralima S.A.R.L., zijn ge zin heeft zich daar op 21 juni bij hem gevoegd. Uit Lagos kwam op 16 juni de heer J. H. J. van der Zande met zijn gezin in Nederland aan voor een verlofperiode. Uit Kaduna kwamen op 20 juni ir H. Timmer en zijn gezin met verlof in Neder land aan. De heer W. R. van der Snoek is op 21 juni vertrokken naar Kaduna, waar hij als Engineer is gedetacheerd bij Nigerian Breweries Ltd. Na genoten verlof is de heer M. H. Haitink met zijn gezin op 22 juni teruggereisd naar Dja karta. Op 25 juni is de heer A. Nijhof met zijn gezin teruggekeerd naar Parama ribo na zijn verlof in Nederland te hebben doorgebracht. Na genoten verlof is de familie K. de Vries op 25 juni terugge keerd naar Bukavu. Op 26 juni is me vrouw C. Allport met haar kinderen uit Freetown naar Engeland vertrokken om daar haar Europees verlof door te bren gen. Op 26 juni kwam uit Lagos ir F. P. de Boer voor een kort verlof naar Neder land. Op 15 juli is hij weer teruggereisd naar Nigeria. Eveneens op 26 juni zijn de heer en mevrouw F. P. de Boer de Jager verblijd met de geboorte van een dochter, die de namen Petra Margriet heeft gekregen. Met verlof kwamen op 27 juni de heer en mevrouw S. T. J. Ver burg met hun kinderen uit Kinshasa in Nederland aan. Eveneens op 27 juni kwam ir A. de Voogd met zijn gezin voor een verlofperiode uit Moundou in Neder land aan. Met verlof kwamen eind juni uit Kinshasa de heer en mevrouw J. Dijk stra en hun kinderen. Uit Curagao kwam op 2 juli de heer B. Brugman en zijn ge zin in Nederland aan om hier hun verlof door te brengen. De heer J. Rosier is op 7 juli na genoten verlof met zijn gezin teruggekeerd naar Lagos. Uit Kisangani vertrokken op 8 juli de heer en mevrouw Van Knippenberg met verlof. Op 9 juli vertrok de familie G. Koenderink uit Sura- baja met verlof. Zij zullen medio augustus in Nederland aankomen. De heer J. O. Dik is met zijn gezin op 12 juli terugge keerd naar Kinshasa na een in Nederland doorgebracht verlof. De heer F. W. R. Steenstra Toussaint is met zijn gezin op 11 juli teruggekeerd naar Kumasi, waar hij vanaf die datum als Chief Engineer werkzaam zal zijn bij Kumasi Brewery Ltd. -K De heer F. G. J. van Amsterdam vertrok op 12 juli naar Djakarta, waar hij als Assistent Montageleider is gedeta cheerd bij P.T. Perusahaan Bir Indonesia. 16

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 16