AFSCHEID VAN MEVROUW C. H. ATZEMA W. C. VLIEGENTHART F. VAN BEVEREN AFSCHEID J. A. J. BOSMAN E. PIÉST Het zal inmiddels tot de meeste mede werkers in onze Rotterdamse vestiging zijn doorgedrongen, dat zij de vertrouwde verschijning van mevrouw C. H. Atzema niet meer op de brouwerij zullen tegen komen. De gewaardeerde maatschappelijk werk- sfer, die om gezondheidsredenen al enige tijd thuis was, heeft tenslotte na bijna 21 jaar helaas haar werk definitief vaar wel moeten zeggen. Het afscheid vond op verzoek van me vrouw Atzema min of meer geruisloos plaats in de Raadskelder. Hierbij waren directie, bedrijfsleiding en ondernemings raad Rotterdam aanwezig. Woorden van afscheid werden gesproken door de heer W. Kloppenburg en mevrouw Atzema. Op 5 juni werd in Rotterdam het zilveren jubileum van de heer W. C. Vliegenthart gevierd. De heer Vliegenthart was de eerste twaalf jaar bij Heineken machine bankwerker om via het Centrale Teke ningen Archief tenslotte op de teken kamer zijn bestemming te vinden. Ir H. R. S. Tijssens (directeur Central Engineering) sprak als eerste de jubilaris toe. Hierna volgde de heer W. F. N. Mal corps (chef Tekenkamer) die zijn speech vergezeld deed gaan van overzichtelijke tekeningen, en de heer J. H. van der Wal (chef Centrale Archief Dienst). Op de foto rechts de jubilaris en links de heer Tijssens. Vrijdag 15 juni werd het 25-jarig jubileum van de heer E. Piëst, horeca vertegen woordiger in het gewest Zwolle, gevierd 's Middags werden de jubilaris en zijn gezin ontvangen door de gewestelijke ver koopleider, de heer A. C. M. Jonkers waarbij tevens aanwezig waren de heren G. van Schaik, directeur Verkoop Neder land en jhr F. J. C. Mollerus, algemeer verkoopleider horeca. Tijdens de drukbezochte receptie spraken de heren Jonkers en J. G. Teeken district verkoopleider, het echtpaar Pies toe, waarbij vooral de enorme concern gerichte inzet van de heer Piëst werd ge memoreerd. De foto toont het moment, dat de heer Mollerus het jubileuminsigne bij de heer Piëst opspeldt. Op 29 mei herdacht de heer F. van Beve- ren, werkzaam op de afdeling Planning en Werkvoorbereiding Technische Dienst Mauritskade te Amsterdam, de dag dat hij 25 jaar geleden in dienst trad van de toenmalige Amstel Brouwerij. In aanwezig heid van de heren ir L. A. Ch. Rottier (rechts op de foto), ir K. R. Tiktak, W. P. Kramer en F. U. Verver werd de jubilaris met zijn echtgenote en kinderen ontvan gen in de Vergaderkamer op de Maurits kade. Na deze ontvangst volgde er een druk bezochte receptie in de Gijsbreght- kelder. Op 30 mei nam de heer J. A. J. Bosman afscheid van de brouwerij te Rotterdam. De heer Bosman werkte in de bottelarij maar moest het helaas al vóór het be reiken van de pensioengerechtigde leeftijd wat rustiger aan gaan doen. Ook het afscheid vond daarom plaats in huiselijke kring. In de bijzonder gezellige sfeer, waarvoor de heer en mevrouw Bos man met hun dochters hadden gezorgd, brachten enige afgevaardigden van Heine ken dank over namens directie en be drijfsleiding. 14

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 14