gepensio neerden op stap BIJ DE FOTO'S 1 Het stoomtrammetje. 2 Vóór het restaurant 'Bontje' in de Goorn, waar de lunch werd gebruikt. (Op de foto de gepensioneerden van Amsterdam I) 3 De gepensioneerden van Rotterdam tijdens de boottocht. 4 Het gezelschap (Amsterdam II) in het stoomtrammetje. 5 Uitblazen bij de Johanna's Hoeve (Am sterdam II). Al maanden tevoren kijken de gepen sioneerden van onze brouwerijen uit naar de jaarlijkse dagtochten, die per vestiging worden georganiseerd. De grote vraag is dan natuurlijk 'waar gaan we naar toe?' en hoe zal het weer zijn. leder jaar is het een geweldige belevenis en een waar feest voor onze oud-medewerkers. Dit jaar ging de tocht voor de gepen sioneerden van de vestigingen Amster dam I en II, resp. op 25 mei en 7 juni, door Noord-Holland. De eerste stop was natuurlijk voor de koffie, die werd gebruikt in de Johanna's Hoeve, een gezellig restaurant, dat ligt tussen Bakkum en Castricum. Na de koffie ging men richting De Goorn, waar in restaurant 'Bontje' de lunch werd ge bruikt. Het volgende programmapunt was Hoorn. Tot groot plezier van iedereen ging men daar in een stoom- trammetje, dat hen naar Medemblik voerde. In Medemblik stonden de bus sen te wachten voor de tocht naar Jo hanna's Hoeve, waar, alvorens het diner werd geserveerd, heel gezellig werd geborreld. Na een geweldige dag, ging men tegen de avond weer richting Amsterdam. De gepensioneerden van de vestiging Rotterdam, het waren er ongeveer 360, hebben een zeer geslaagde boottocht gemaakt, mede door de voortreffelijke organisatie en het bijzonder goede weer. Vanaf het Willemsplein in Rot terdam vertrok op 5 juni het vlagge schip van de Spido 'De Erasmus'. De tocht ging over de Nieuwe Maas tot Vlaardingen. Daarna ging het vlagge- schip richting Haringvliet en via Tien Gemeten, het Hollands Diep, de Dordt- se Kil en De Noord weer richting Rot-1 terdam. Aan boord was de stemming uitstekend en bij terugkomst in Rotter dam was het duidelijk, dat deze dag bijzonder geslaagd was.

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 12