INSTALLATIE ONDERNEMINGSRADEN AMSTERDAM I AMSTERDAM II Ook door onze buitenlandse werkne mers werd druk gestemd, al hadden sommigen wel even moeite met het wegwijs worden uit de papieren. De leden van het stembureau stonden ech ter steeds klaar om hen een handje te helpen. Daar kwam natuurlijk altijd wel een beetje gebarentaal aan te pas. Reeds kort na de verkiezingen konden de tellingen worden afgerond, zodat begin mei de installaties van de ver schillende Ondernemingsraden konden plaatsvinden. Wie in de nieuwe raden zijn gekozen, heeft men inmiddels reeds uit het Personeelsbulletin kun nen lezen. Teneinde naast de namen ook de gezichten van de nieuwe leden te kennen, hebben wij op deze pagina's groepsfoto van de vijf Ondernemings raden geplaatst. De eerste gezamen lijke vergadering van de vijf Onderne mingsraden vond plaats op donderdag 7 juni in 't Koelschip van de brouwerij Van der Helststraat te Amsterdam. In totaal waren 3795 werknemers van Heineken bij deze verkiezingen stem gerechtigd. Van hen hebben er 2322 hun stem uitgebracht, hetgeen overeen komt met 61,2 procent. De grootste opkomst werd genoteerd in Den Bosch, waar 68,6 procent van alle stemge rechtigden hun stem uitbrachten. Op de vestiging Mauritskade te Amster dam was dit percentage het laagst, te weten 54,8 procent. In Rotterdam ging 60,7 procent van de stemgerechtigde werknemers naar de stembus, in de Van der Helststraat te Amsterdam (in clusief het hoofdkantoor) 57,5% en in Bunnik 56,5% Wanneer wij bij boven staande percentages spreken over 'naar de stembus gaan', dan reke nen we daarbij ook de schriftelijk uit gebrachte stemmen van medewerkers, die administratief onder deze vestigin gen vallen. Op de foto v.l.n.r.: voorste rij de heren G. J. Govaarts, J. Versteeg, C. J. Franken, W. Kloppenburg (voor zitter), R. F. M. Kropf, A. Bogaard. Achterste rij de heren A. Verhoeven, drs C. J. Melcherts, G Leentvaar (secretaris), A. A. Lande, P. Vonk, B. van Eunen, J. van Akkeren, D. J. W. Overmaat, P. J. A. v. d. Berg. Op de foto v.l.n.r.: achterste rij de heren A. Seysener, R. F. Altena, F. J. Webbink, W. M. Sprengers, J. C. Gans. Middelste rij de heren E. J. de Geest, A. F. M. Krijger, W. F. J. Westermann, A. J. van Rheenen, R. C. van Zonderen, J. de Roos, G. Leentvaar (secretaris). Voorste rij Mej. L. de Groot, de heren W. Kloppenburg (voorzitter), D. P. de Graaf, J. H. van Rath. 8

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 8