NOODUITGANG 1 «SC» 1 Het affiche, waarmee de kiezers werden aangespoord naar de stembus te gaan. 2 Verkiezing in Bunnik. 3 Bunnik. 4 De affiches hingen vaak op zeer op vallende plaatsen. 5 Tweede Weteringplantsoen, Amsterdam. 6 Van der Helststraat, Amsterdam. 7 Het rijdende stembureau Mauritskade, Amsterdam. 8 Mauritskade, Amsterdam. 9 Zandzuigerstraat, Den Bosch. 10 Hulp aan buitenlanders Mauritskade, Amsterdam. 11 Zandzuigerstraat, Den Bosch. 12 Alexanderpolder, Rotterdam. 13 Crooswijksesingel, Rotterdam. 14 Crooswijksesingel, Rotterdam. Woensdag 25 april zijn in onze vesti gingen Amsterdam I en II, Rotterdam, Den Bosch en Bunnik de verkiezingen voor de Ondernemingsraden gehouden. Over het algemeen was de opkomst goed, zeker als men bedenkt, dat een deel van het personeel, dat door werk zaamheden veel 'buiten het bedrijf' is, reeds tevoren schriftelijk had gestemd. In alle vestigingen had men de moge lijkheid geschapen om zo dicht moge lijk bij de arbeidsplaats de stem uit te brengen. Vandaar dat onze fotografen op de meest uiteenlopende, vaak on gewone plaatsen, de verkiezingsacties hebben vastgelegd. Op de Maurits kade te Amsterdam had men de sten - hokjes op een lorrie gemonteerd, waa mee nagenoeg alle bedrijfsafdelinge werden bezocht. Ook werden vrijwel alle kantines ingeschakeld. Hoewel de verkiezingscampagne of- merkelijk rustig is gevoerd, kwamei we op vele plaatsen bijzonder aardig: en ook wel opvallende affiches teger Zoals ook bij eerdere verkiezingen werd bij het vinden van goede leuzen gebruik gemaakt van de voor onz produkten gebruikte reclame-uitingen

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 6