NIEUWE NARCIS VERSIERING BIERKETTING OLYMPIA'S RONDE mmmm Heineken 24 b Voor het eerst in de geschiedenis is een narcis naar een nog levend persoon genoemd, en wel naar iemand die werkzaam is bij ons concern, namelijk de heer G. T. Kleiberg (Algemeen Verkoop leider Thuisverbruik). De narcis heeft de naam 'Gabriel Kleiberg Narcis' meegekregen en is ge kweekt door de heer Gerritsen uit Voorschoten. De eerste 'Gabriel Kleiberg Narcissen' werden de heer Kleiberg aange boden tijdens zijn 25-jarig jubi leum op 1 mei j.l. Vroom en Dreesmann in Bergen op Zoom bewees, dat bierviltjes nog heel andere functies kunnen hebben dan te dienen als onderzetter voor een glas bier. Tijdens het jongste carnaval wer den enkele etalageruiten nagenoeg ge heel dichtgeplakt met Heineken- en Amstel-viltjes met het doel het publiek attent te maken op een nieuwe, door dit concern geïntroduceerde carnavals plaat. Dat officieren en manschappen van de Koninklijke Marine ook buiten Neder land graag Heineken bier drinken, blijkt uit bijgaande foto's, gemaakt in Mayport (U.S.A.). Tijdens de carnavalsfeesten aan boord van Harer Majesteits Isaac Sweers was er zo veel bier doorgegaan, dat ijlings een nieuwe lading aan boord moest worden gebracht. Daartoe vorm de men een zeer snel werkende man schappen-ketting. Harer Majesteits Isaac Sweers is het vlaggeschip van de Standing Naval Force Atlantic. :4 CHS In de kantine van de brouwerij Maurits- kade te Amsterdam vond donderdag 17 mei de huldiging plaats van de win naars van Olympia's Ronde door Nederland. Voorafgaand aan de prijs uitreiking gebruikten ruim tweehonderd wielrenners, ploegleiders en organisa toren een goedverzorgde maaltijd. De kantinedienst o.l.v. de heer H. A. Joosse had er de handen vol aan, maar alles was ook nu weer piekfijn in orde.

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 19