AMSTERDAM I Geboren Sacha P. C., d.v. J. H. F. Klarenbeek (Intern. Div.) AMSTERDAM II Gehuwd I J. Dekker (Hor. Seer. Land.) met mej. J. M. Nijhuis W. van 't Hoogerhuys (Centr. Diensten Thuisv.) met mej. E. de Vogel Geboren Caspar, z.v. R. Overgaauw (Marketing) Leonie, d.v. R. E. Bakker (Verk. Fris.) Anne K., d.v. C. F. L. Rongen (Thuisv. Fris.) Sasja, d.v. R. Agema (Verk. Hor. Fris.) ROTTERDAM Geboren Forra J., d.v. G. Nieuwenhuize (Emballage) Jolanda, d.v. M. T. Sousa (Bottelarij) Wendy, d.v. H. J. Meeder (Export/Transport- afdeling) Danielle, d.v. drs R. v. d. Berg (Techn. Opleidingen) Marcel R., z.v. H. Klein (Loonadministratie) Delany C., d.v. A. C. Roberts-Franklin (Comp. Centrum) Jeroen, z.v. Th. G. K. v. d. Pol (Thuisverbruik) Michel, z.v. J. P. Mollenbrok (Storingsdienst) René, z.v. N. H. Buitelaar (Bottelarij) Marcel, z.v. R. M. Prins (Personeeldienst) Gehuwd Ir J. Boonen (Werktuigbouwk. Zaken) met mej. L. Poster Mej. C. J. Lobé (Seer. Buitenl. Belang.) met de heer F. J. Reesink (Prod. Inkoop) P. J. Tromp (C.V.A.) met mej. M. van Dijke In militaire dienst W. H. L. van Rossum (Techn. Inkoop) G. J. Rijsdijk (Export/Transportafdeling) DEN BOSCH Gehuwd L. A. Aloserij (Fustencolonne) met mej. A. Paauw W. Ringelenberg (Magazijn) met mej. G. Pardoel Mej. Y. Bronkhorst (Gew. Verkoopk.) met de heer J. H. Ruppert Mej. A. van Nuenen (Laboratorium) met de heer P. Ophof. Geboren Fieke, d.v. H. W. M. Rek (Thuisverbruik) Stefan, z.v. H. van Lith (Bottelarij) Adriana, d.v. L. J. W. v. d. Heuvel (Bottelarij) Johan, z.v. W. Verschuren (Bottelarij) Jeroen, z.v. J. P. H. M. Sieliakus (Kwaliteits dienst) Monica, d.v. R. H. Claessen (Bottelarij) Jercen, z.v. J. de Wit (Thuisverbruik) Adrianus, z.v. A. J. Smits (Storingsdienst) Susanne, d.v. A. M. van Kuyk (Intern Transport) Jürgen, z.v. A. P. M. Brekelmans (Techn. Dienst) en P. H. M. Brekelmans-van Berkcl (Inkoop) Uit militaire dienst H. A. J. Venneman (Bottelarij) BUNNIK Geboren Johanna, d.v. B. A. Th. van Echtelt (Interne Expeditie) Diana, d.v. G. v. d. Poel (Techn. Dienst) Daniel, z.v. J. H. Groeneveld (Bottelarij) Gehuwd J. G. Dekker (Fin..Adm.) met mej. A. W. F. Westphal (Administratie) J. G. H. Valk (Verk.- en Voorraad Adm.) met mej. C. M. v. d. Kolk De heer J. Nobel, die was verbon den aan onze brouwerij te Rotter dam, is op donderdag 29 maart ten grave gedragen. In de stoet liep een zeer groot aantal medewerkers van de brouwerij mee, die daar mede de laatste eer bewezen aan een trouwe medewerker, collega en chef, en tevens tegenover zijn vrouw, dochters en verdere familie tot uitdrukking brachten hoezeer zij de overledene waardeerden. De heer Nobel heeft ruim 25 jaar voor de brouwerij gewerkt. Tijdens zijn ziekbed is hij nog namens de directie gehuldigd. Hij bezat een verrassend aantal goede eigenschappen. Hij was een harde, discrete werker en een uit stekende waarnemer. Zijn grootste kracht vond hij in de persoonlijke opdracht. Met zoveel kwaliteiten was hij de aangewezen man om het Zoeter- woude project financieel en admi nistratief te behandelen. Dat heeft hij uitstekend gedaan Wij missen hem niet alleen om zijn voortreffelijke kwaliteiten op zake lijk gebied, maar ook en vooral om zijn innemende persoonlijkheid. Moge hij rusten in vrede. Op 20 mei ontvingen wij nog vrij onverwacht het bericht, dat de heer J. A. Roose na een langdurige, maar blijmoedig gedragen ziekte, was overleden. De heer Roose, die 62 jaar is geworden, kwam bij Hei- neken in dienst op 6 februari 1941. Laatstelijk was hij werkzaam bij de Interne Dienst, voornamelijk in het Hoofdkantoor te Amsterdam. Vele jaren heeft hij als lid van de Ondernemingsraad, in het bestuur van het Personeelfonds en bij de werkciassificatie een grote rol ge speeld, teneinde voor zijn collega's betere arbeidsvoorwaarden helpen tot stand te brengen. Vorig jaar april ontving de heer Roose voor zijn verdiensten voor de vakbeweging, waaraan hij sinds 1931 zijn beste krachten had ge geven, de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Vele jaren was hij voorzitter van de afdeling Amsterdam van de Christe lijke Bedrijfsgroepen Centrale. De vele goede herinneringen, die zowel zijn vrouw en kinderen als wij bij Heineken aan hem hebben, moeten een kleine troost zijn dit grote verlies te heipen verzachten. Moge hij rusten in vrede. OVERLEDEN Op 22 april is op 74-jarige leeftijd over leden de heer A. N. van Klaveren. De heer Van Klaveren is tot zijn pensionering werkzaam geweest bij Heineken in Rotter dam. Op 3 mei overleed op 82-jarige leeftijd onze gepensioneerde oud-medewerker de heer J. A. Smal, destijds werkzaam bij Heineken in Amsterdam. Op 8 mei is op 79-jarige leeftijd overleden de heer A. F. Picavet, tot zijn pensionering werkzaam bij Heineken in Amsterdam. Op 10 mei is de heer J. van der Hoff op 93-jarige leeftijd overleden. De heer van der Hoff is werkzaam geweest tot zijn pensionering bij de brouwerij te Rotter dam. In de vorige uitgave van Vers van 't Vat hebben wij ten onrechte gemeld, dat de heer J. H. J. Moo- nen 25 jaar geleden zijn loopbaan begon bij de vestiging Helmond van de toenmalige Amstel Brou werij. 'Helmond' is evenwel pas in juni 1965 geopend. Er had moeten staan: bij het toenmalige filiaal Heerlen van de Amstel Brouwerij. Op 24 juli hoopt het echtpaar H. van den Hoonaard, David Blesstraat 181, Amsterdam het 55-jarig hu welijk te vieren. DANKBETUIGINGEN Langs deze weg wil ik allen, die mijn afscheid lij Heineken tot een waar feest hebben gemaak hartelijk dank zeggen. Ook voor de vele cadeai s en prachtige bloemen zeer veel dank. Mej. N. J. Nat r Mede namens mijn vrouw, wil ik mijn hartelijk e dank betuigen aan een ieder, die het mogeli.k heeft gemaakt ons een onvergetelijke dag te geven tijdens mijn 25-jarig jubileum. J. PardD Gaarne wil ik allen hartelijk danken, ook namens mijn vrouw en kinderen, voor de getoonde be!an> stelling tijdens mijn 25-jarig jubileum. Th. J. van der Heydei GESLAAGDEN Mej. Th. M. Th. Sanders (Econ. Analyse Intern Divisie - Amsterdam I) is geslaagd voor het diploma Steno Engels. De heer J. C. M. Klomp (Prod. Inkoop - Rotter dam) is geslaagd voor het examen Produktie planning/P.E.R.T. Mej. E. Noorlander (Secr. Buitenl. Belang - Rot terdam) is geslaagd voor het diploma Stem Engels. Bij Vrumona is de heer A. H. M. Tilburgs (Cen traal Mag.) geslaagd voor het Praktijkdiplomé Boekhouden en c!e heer D. C. Aalbertsberc (Siroophal) voor het VAPRO B diploma. De cursus E.H.B.O., die gedurende de afgeloper maanden werd gehouden in de vestiging Van de Helststraat te Amsterdam, werd door de navol gende deelnemers met succes afgerond: de dames F. Cobelens, H. Spel en G. Dooijeweerd (gaste en de heren J. van Akkeren, G. S. Bakker, H. C J. Bergh, H. K. Boers, G. Dooijeweerd, J. F. Hof man, E. Keesman, G. J. Knobbe, E. A. Kuiper, C. Muller, D. J. W. Overmaat, A. Verhoeven en A. C. Westerman. 16

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 16