G. T. KLEIBERG jubileerde Amsterdamse biljartkampioenschap in clublokaal Heineken Dinsdag 1 mei werd op grootse wijze het 25-jarig jubileum van de heer G.T. Kleiberg, adjunct-directeur en Algemeen Verkoopleider Thuis- verbruik, gevierd. Dit gebeurde in de kantine van de brouwerij Van der Helststraat in Amsterdam, omdat 't Koelschip te klein was om alle gasten, afkomstig uit het hele land, te bergen. De eerste en enige spreker was de heer J. van der Werf, lid van de Raad van Bestuur, die in zijn toe spraak een paar belangrijke hoogte punten van de carrière van de jubi laris naar voren bracht, en hoe deze 25 jaar geleden met veel energie en grote inzet zijn loopbaan als ver tegenwoordiger begon en meteen eigenlijk al de grondslag legde voor de tegenwoordige Afdeling Thuis- verbruik. Ook heeft de heer Kleiberg aan de opbouw van de distributie kanalen van de levensmiddelen handel meegewerkt. Een serie dia's belichtte de carrière van de heer Kleiberg. Daarbij sprak de heer J. A. Vleghert, District Ver koopleider Thuisverbruik, de verbin dende tekst. De vele activiteiten van de jubilaris in alle delen van het land werden op rijm vertolkt door elf vertegenwoordigers, die evenals hun dames waren gestoken in de typische klederdracht van elke pro vincie. Zij boden alle elf ook speci fieke geschenken uit deze streken aan, die varieerden van een Gronin ger koek tot een Limburgse vlaai. Hoezeer de heer Kleiberg onder de indruk was van dit gebeuren, bleek wel uit de woorden, die hij later tot de aanwezigen sprak. In het clublokaal van de Biljart Vereniging Heineken Amsterdam heeft van 12 t/m 15 april een geweldige finale plaatsgevonden om het kampioenschap van Amster dam Hoofdklasse Libre (moyenne 7-11). De Biljart Vereniging Heineken Amster dam heeft deze finale op verzoek van de K.N.B.B., waar de vereniging overigens al 32 jaar bij aangesloten is, met succes georganiseerd, mede door de grote inzet van de heer K. Both van onze Reclame Dienst. Dat de wedstrijden een succes zijn geweest en bijzonder aantrekkelijk waren voor het publiek, blijkt wel uit het feit dat er verschillende series van boven de 100 waren. Tot en met de laatste dag is de spanning erin gebleven, want pas zondag avond is de beslissing gevallen, terwijl er 's middags nog twee spelers waren, die kans hadden op de titel. De uiteindelijke winnaar, de heer A. Kors, werd door de Voorzitter van het district Amsterdam, de heer T. N. H. Even, en de heer K. A. Warmenhoven van Public Relations gehuldigd. Op de foto, staande achter de arbiter, de heer K. Both. Op 11 september van dit jaar bestaat de Foto- en Filmclub Heineken Rotter dam tien jaar. Teneinde dit jubileum op aantrekkelijke wijze te vieren, en gelijktijdig met het werk van de leden wat meer naar buiten te treden, heeft het Bureau Voorlichting en Publiciteit van de Gemeente Rotterdam de Foto- en Filmclub Heineken in de gelegenheid gesteld haar werk van 26 november tot en met 14 december te exposeren in de hal van het Rotterdamse Stadhuis. Het streven is erop gericht om naast foto's van gevorderden ook de begin ners in de tentoonstelling te betrekken. Een groot aantal foto's is reeds bij een beoordelingscommissie ingeleverd. Wellicht zal ook bijgaande foto straks op de expositie te zien zijn. Het is een werkstuk van de heer P. W. de Graaf, welke in april het praedicaat 'foto van de maand' kreeg. 15

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 15