jubileumgift voor drie medisch- instellingen overplaatsings regeling rotterdam- zoeterwoude ondertekend Foto links: v.l.n.r. de heren S. Th. van Bijsterveld, G. G. Maters en Tj. H. Daane. Foto rechts: v.l.n.r. de heren ir J. M. van Rossem, W. Kloppenburg en mr D. P. de Graaf. in het vergaderlokaal op het terrein van onze nieuwbouw in Zoeterwoude is dinsdag 3 april de overeenkomst ge tekend tussen Heineken Brouwerijen B.V. en de Vakbonden, betreffende de regelingen voor het personeel in ver band met de overplaatsing van het bedrijf te Rotterdam naar Zoeterwou de. Dat gebeurde namens de Industrie bonden door de heren G. G. Maters (NVV), S. Th. van Bijsterveld (NKV) en Tj. H. Daane (CNV) en namens Heineken door de heren W. Kloppen burg, ir J. M. van Rossem en mr D. P. Drie instellingen op sociaal-medisch terrein, in plaatsen waar Heineken belangrijke vestigingen heeft, hebben elk ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van Heineken N.V. van de Raad van Bestuur een gift, groot 100.000,- ontvangen. Het betrof hier de Stichting Bijstand Universitair Cardiologisch Centrum te Amster dam, de Vereniging Sophia Kinderziekenhuis en Zuigelingenkliniek te Rotterdam en de Stichting Open Bejaardenwerk te 's-Hertogenbosch. In ons hoofdkantoor in Amsterdam werden op donderdag 8 maart de cheques door de voorzitter van de Raad van Bestuur, de heer A. H. Heineken, overhandigd aan de voorzitters van genoemde instellingen. De foto toont v.l.n.r. de heren ir A. J. de Wildt (Stichting Open Bejaardenwerk Den Bosch), L. van Stolk (Sophia Kinder ziekenhuis en Zuigelingenkliniek te Rotterdam), A. H. Heineken en J. Kraayenhof (Stichting Bijstand Universitair Cardiologisch Centrum te Amsterdam). de Graaf. De ondertekening geschied de in aanwezigheid van de voltallige Ondernemingsraad Rotterdam, 's Mid dags maakten de Ondernemingsraad leden een bustocht door het woonge bied van Zoeterwoude. Het contract, dat o.a. een verhuis- en reisregeling behelst, wordt algemeen gezien als vrij uniek, vooral ook omdat het overleg tussen de Vakbonden en Heineken plaatsvond in aanwezigheid van een delegatie van de Onderne mingsraad uit Rotterdam, welke optrad als adviserend lichaam. 3

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 3