PERSONALIA BUITENLAND AMSTERDAM I Geboren: Ingeborg M. E., d.v. H. P. C. van Kints, (Arbeidsvoorwaarden) Jan. W., z.v. J. Stapel (Kwaliteitsdienst) Dirk J. S. H. R., z.v. R. G. H. Noorbergen (Econ. Analyse, Divisie Internationaal) Johannes D. W., z.v. W. B. J. Philippa (West. Halfrond Alg.) Susanne, d.v. mevr. A. M. Hollenkamp-Wessels (Loonadm. Oafa, d.v. A. H. A. El Hiss (Bottelarij) Marco N.. z.v. N. G. H. Mulder (Bottelarij werkplaats) Danny Th., z.v. R. Kraal (Vrachtwagens) Fatima, d.v. A. A. Dadda (Bottelarij) Malika, d.v. M. A. M. Baliou (Bottelarij) Rkia, d.v. A. B. M. Ahdir (Bottelarij) Catalina, d.v. M. Martinez Fernandez (Bottelarij) Gehuwd: A. N. van der Steen jr. (Assurantiën) met mej. G. E. Koerts (Marketing) Mej. M. G. Roeleveld, Doc. (Repro en Opleidin gen) met de heer J. de Koff H. Ramnarez (Bottelarij) met mej. L. E. Doumpig C. Broer (Kwaliteitsdienst) met mej. S. Bastiaan AMSTERDAM II Geboren: Menno, z.v. J. G. Hensen (Centr. Res.) Bernardus en Thomas zns.v. J. Koster (Drankengroothandel) Ruben A., z.v. L. A. Nooy (Markt. Reclame) Theodorus G. K., z.v. G. C. Th. Bouwman (Gistkelder) Alberto, z.v. B. Reguera Miguez (Bottelarij) Roberto, z.v. M. A. Mouzo Vieites, (Bottelarij) Hilda H., d.v. A. van Rooyen (Int. Transp.) Gines, z.v. B. Bano Sanchez (Gistkelder) Jose, z.v. J. Marin Martinez (Bottelarij) Gehuwd: M. M. Frank (Verk. Hor.) met mej. M. B. M. J. Duquennoy Mej. D. T. Oly (Reclame) met de heer R. Bennink ROTTERDAM Gehuwd: Mej. I. A. Abendanon (Export/Transportafdeling met de heer M. N. Guda D. Huisman (Emballage) met mej. M. Eygelsheim Mej. M. Heijmann (C.V.A.) met de heer W. M. v. d. Meer Geboren: Edo, W., z.v. R. Bakker (Centr. Verp. Research) Astrid, d.v. D. Bemmel (Techn. Man.) Andreas, z.v. A. v. d. Bosch (Thuisv.) Jeroen, z.v. Th. G. K. v. d. Pol (Thuisv.) Edgar J., z.v. J. W Lips (Comp Centrum) Arjen, z.v. C. Silvis (Techn. Inkoop) Alexandria R., d.v. J. H. M. Witte (Proj. Bur.) Florentien en Judith, dochters van ir R. J. Weiman (Centr. Lab. Marthijn C. S., z.v. J. W. J. v. d. Eijk (Techn. Opl.) DEN BOSCH Gehuwd: H. Brummer (Inkoop) met mej. M. Hanegraaf Mej. D. Hulsman (PPD) met de heer E. van Lan- geveld J. Kersen (E.T.W.) met mej. Y. van Loon Mej. J. v. d. Schoor (Horeca Seer.) met de heer W. v. d. Sande J. van lersel (E.T.W.) met mej. W. C. A. M. Kra- neveld Geboren: Frenso, z.v. F. de Brouwer (Bottelarij) Morris, z.v. W. van Dijk (Plaats. Administratie) Jacqueline, d.v. J. J. H. v. d. Berg (Bottelarij) Robert, z.v. D. Th. C. van Roosmalen (Opl.) Pascal, z.v. W. J. Sabel (Bottelarij) Marcus, z.v. P. A. Herrenauw (Bottelarij) Maria, d.v. P. de Haas (Bottelarij) Paulus, .v. G. C. G. Konings (Intern Transport) Leonore, d.v. L. Sleven (Thuisverbr. Danny, z.v. M. G. Damen (Storingsdienst) In militaire dienst P. E. J. C. van Oort (Kwal. Dienst) Uit militaire dienst J. W. A. de Werdt (Kwal. Dienst) BUNNIK Gehuwd: M. Verweij (Interne Expeditie) met mej. A. van Beem Geboren: Brigitte M., d.v. A. J. F. Ransdorp (Bedrijfs bureau) Maria C., d.v. W. F. M. van Kouwen (Garage) Marieke, d.v. J. C. Bouwhuyzen (Fin. Adm.) Peter, z.v. R. H. van Esch (Laboratorium) Marieke en Saskia, dochters van P. J. B ij leve la (Prod, en Transport) Bianca, d.v. mevr. M. C. C. Elbersen-de Bree (Verkoop- en Voorraad adm.) Op 2 maart is op 72-jarige leeftijd onze oud-medewerker de heer J. L. A. Zon over leden. De heer Zon is werkzaam geweest in de brouwerij te Rotterdam. Op 8 maart is op 69-jarige leeftijd overle den de heer L. Ohler, tot zijn pensionering werkzaam bij Heineken in Rotterdam. Donderdag 12 april is op 81 jarige leeftijd overleden de heer J. Vlasblom. De heer Vlasblom is gedurende vele jaren werk zaam geweest in de brouwerij te Rotter dam. Mogen zij rusten in vrede. GESLAAGDEN In Rotterdam zijn in de afgelopen periode de na volgende medewerkers geslaagd: Mej. A. van Houweninge (Centr. Arch. Dienst) en de heer H. Miedema (Centr. Arch. Dienst) voor de cursus Alfabetisch Rangschikken. De heer J. v. d. Wel (Boekh.) voor het diploma Adjunct Bedrijfseconoom. Mej. C. M. in 't Veen (Secretariaat Buitenl. Bel.) voor het diploma Steno Engels. De heer R. Hazebroek voor Engelse Handelscorr. Mej. M. Stolwijk (Bedrijfsbureau - Amsterdam I) voor het diploma Steno Nederlands. DANKBETUIGINGEN Graag willen wij onze erkentelijkheid betuigen voor de getoonde belangstelling, welke wij moch ten ondervinden bij ons 50-jarig huwelijksfeest. J. de Kouville-Sagan Mede namens mijn vrouw wil ik allen bedanken, die ertoe hebben bijgedragen, dat mijn 25-jarig jubileum een onvergetelijke gebeurtenis is gewor den. J. J. van Oortmerssen Van de zijde van het personeel van Bokma B.V. uit Leeuwarden bereikte ons het verzoek om mid dels Vers van 't Vat al degenen, die op enigerlei wijze hebben bijgedragen tot de tot stand koming van het jubileumgeschenk hartelijk te bedanken. In het bijzonder werd daarbij gedacht aan het organisatieteam, de verpakkers en de expediteurs. Aan dit verzoek wordt door de redactie graag voldaan. De redactie van Vers van 't Vat heef nogal wat telefoontjes gekregen van ge pensioneerde oud-medewerkers, die wille bedanken voor het geschenk, dat zij b gelegenheid van het 100-jarig bestaan vai Heineken mochten ontvangen. Het ver zoek was om dit in het blad op te nemen doch wij moeten helaas volstaan met t< melden, dat wij deze reacties zeer oj prijs hebben gesteld en aan de Raad vai Bestuur hebben doorgegeven. Na verlof in Nederland vertrok op U januari de heer L. van der Male met zijr gezin naar Djakarta. Hij zal werkzaam zijr bij de montage van de nieuwe brouweri aldaar. De heer J. de Jager uit Bukavi is op 22 januari te Amsterdam in het hu welijk getreden met mej. M. Leeman. D( heer H. J. Hofman vertrok op 31 januar naar Lagos waar hij als Electrical Enginee is gedetacheerd bij Nigerian Brewerie Ltd. Zijn gezin is hem op 14 maart ge volgd. Op 3 februari vertrokken de hee en mevrouw M. H. van Deursen weer naa Kinshasa, na hun verlof in Nederland door gebracht te hebben. Vanuit Kinshasr zullen zij doorreizen naar Kisangani. Of 6 februari werden de heer en mevrouw H J. Rademaker uit Moundou verblijd me de geboorte van een dochter, die zij Mar jon José noemden. De heer en mevrouw H. G. Liebetrau zijn op 6 februari vertrok ken naar Kinshasa, waar de heer Liebe trau als Directeur Technique werkzaam za zijn bij Bralima S.A.R.L. Op 10 februar keerden de heer en mevrouw J. D. Ver weij terug naar Lagos na een verlof periode in Nederland. Uit Fort-de France arriveerde ir A. L. Alons op 11 februari in Nederland om hier zijn verlo door te brengen. Zijn gezin was al eerdei aangekomen, -k Op 11 februari werden de heer en mevrouw B. Baard te Surabajc verblijd met de geboorte van een dochter die de namen Francine Madeion Hélène Andrea ontving. De heer M. H. de Jong uit Moundou is op 12 februari voor een verlofperiode in Nederland aangekomen. Ook zijn gezin was al vooruit gereisd. Eveneens op 12 februari reisde de heer B. W. Sarre met zijn gezin naar Fort-de- France, waar hij als Chef de Fabrication werkzaam zal zijn bij Brasserie Lorraine S.A. Op 13 februari keerden de heer H. J. Rutgers en zijn gezin terug naar Boma na hun verlof in Nederland doorgebracht te hebben. Op 17 februari keerde de heer M. Muilwijk na verlof terug naar Kinshasa. Zijn echtgenote zal hem bin nenkort volgen. Eveneens op 17 februari reisden de heer en mevrouw K. Klute met hun kinderen na genoten verlof weer naar Kaduna. Uit Aba kwam op 17 februari ir R. van den Bergen met zijn gezin in Nederland aan om hier zijn verlof door te brengen. De heer en mevrouw J. de Jager vertrokken op 19 februari naar Bu- kavu. "k Op 24 februari vertrok de heer H. Böhmermann met zijn gezin naar La gos, waar hij werkzaam zal zijn bij Ni- 20

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 20