25-jarig jubileum klaverjasclub „Amstel Pils" Technische Conferentie Ibecor in Nederland Op de foto ziet u het hele gezelschap bijeen. V.l.n.r. zijn het: A. Stroo (Rot terdam), F. N. Lourtie (Brussel), H. R. S. Tijssens (Rotterdam), P. Bodart (Brussel), J.de Ceuster (Bujumbura), H. Gerritsen (Rotterdam), M. Duquen- ne (Brazzaville), H. Fernandes (Luan da), J. Boquez (Gisenyi), G. H. Uien- berg (Rotterdam), A. Nyedetse (Bu jumbura), Ch. Bussmann (Bukavu), D. Bouckaert (Kisangani), F. Garces (Luanda), E. van Laere (Boma), C. Q. Graga (Dondo), H. Abecasis (Lis sabon), A. van Dijk (Rotterdam), H. G. Liebetrau (Kinshasa), J. J. de Viet (Rotterdam), E. H. van Leeuwen (Rot terdam), A. Kanobana (Mbandaka). De klaverjasclub 'Amstel Pils', welke bestaat uit personeelsleden van de brouwerij Mauritskade te Amsterdam, heeft op 24 februari haar 25-jarig be staan gevierd. Dat gebeurde met een receptie in de Gijsbreghtkelder, waar bij niet alleen de leden met hun dames, maar ook deputaties van vele Amster damse klaverjasverenigingen aanwezig waren. De beschermheer van de vereniging, het lid van de Raad van Bestuur, ir R. van Marwijk Kooy, was met een tweeledig doel naar de receptie geko men. In de eerste plaats om het zeer ijverige bestuur en de vele leden met het zilveren jubileum te complimente ren, maar ook om aan de Amsterdamse stichting 'Tyl-Tyl' een enveloppe met inhoud te overhandigen. De klaverjasclub 'Amstel Pils' heeft namelijk in het jubileumjaar gedurende vier avonden een groot toernooi geor ganiseerd, waaraan 80 teams uit Am sterdam en omgeving deelnamen. De opbrengst van dit toernooi werd aan deze vereniging voor het gehandicapte kind ter beschikking gesteld. Ook in het verleden heeft de club zich reeds voor dit doel ingespannen. Ditmaal was het gelukt om 3.650,- bijeen te krijgen, welk bedrag door ir Van Marwijk Kooy werd overhandigd aan de heer Th. A. de Vries, bestuurs lid van de Stichting 'Tyl-Tyl' en tevens tandarts op de brouwerij Mauritskade. Teneinde te onderstrepen, hoezeer de Raad van Bestuur de inspanningen van de personeelsvereniging op prijs stelt, werd aan het bestuur van de jubile rende club een verzilverde sigarendoos overhandigd. Velen maakten daarna van de gelegenheid gebruik om de jubilarissen te complimenteren. Van 9 tot en met 13 april is in Roc- kanje de 4e Technische Conferentie Ibecor gehouden. Hierbij waren aanwe zig de bedrijfsleiders en produktie- chefs van onze Afrikaanse brouwerijen, die behoren tot de groep Ibecor, als mede vertegenwoordigers van onze diensten Central Engineering, Techno logisch Centrum en Technisch Mana gement Centraal Afrika, die de confe rentie had georganiseerd. Tijdens de conferentie werden tal van lopende zaken besproken, alsook pro- duktie-technische problemen van de Afrikaanse brouwerijen. Specialisten van Central Engineering en Technolo gisch Centrum hielden informatieve lezingen. Een waterzuiveringsbedrijf in Woubrugge, een kroonkurkfabriek in Merksem (België) en onze nieuwbouw in Zoeterwoude werden bezocht. De conferentie werd afgesloten met enkele forumdiscussies. De heer Van Marwijk Kooy (links) biedt de voor zitter van de klaverjasclub, de heer G. Dijst, een verzilverde sigarendoos aan.

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 17