Jumping Amsterdam Eind januari was de Engelse disc-jockey Tony Hall, winnaar van de Heineken D.J. Superstar Competition, een weekend te gast in Amsterdam. Vergezeld van de beroemde BBC- disc-jockey Pete Brady bracht hij een bezoek aan de brou werij Stadhouderskade in Amsterdam, waarbij hij zich in de Raadskelder beijverde om een goed glas bier te tappen. Zo te zien gaat het presenteren van een radioprogramma Tony Hall (links op de foto) beter af. Dat bleek in ieder geval de volgende dag in de radiostudio van de NOS, toen Tony en Pete werden geïnterviewd door Peter Blom in het NCRV-programma op Hilversum III. De Duitse ruiter Alwin Schockemöhle werd met het paard Weiier winnaar van de Grote Prijs van Nederland tijdens de begin december gehouden Jumping Amsterdam. Uit handen van de heer A. H. Heineken, vice-voorzitter van de Jumping, ontving de succesvolle ruiter de zilveren Heinekenpul. Eveneens op de foto dr H. Tetzner. Je, 20I en, een, Kabinet, vol imo hebben,... Vfefrv t UeAtlijk. he/den Heineken, Sinds het begin van dit jaar hebben vele Nederlandse dagbladen in de kop van de krant ruimte gereserveerd voor kleine adver tenties. Deze plaats, die in krantentermen 'het oortje' heet, wordt in De Telegraaf in 1973 iedere vrijdagochtend gevuld door Heineken, die er een op het nieuws aan sluitende cartoon publiceerd. Het donder dags 'oortje' is bestemd voor reclame voor onze Vrumona-producten. De hierbij afge drukte Heineken-reclame is de cartoon van vrijdag 5 januari. 31

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 31