PERSONALIA BUITENLAND HOPPE in nieuwe uitmonstering Op 11 december kwamen de heer en mevrouw M. Muilwijk uit Kinshasa in Nederland aan om hier hun verlof door te brengen. Uit Lagos kwam op 12 de cember de heer P. D. Verduin in Neder land aan voor een verlofperiode. Zijn ge zin was reeds op 3 december aange komen. Eveneens op 12 december kwamen de heer en mevrouw J. D. Ver- weij met verlof uit Lagos. Uit Kumasi kwam op 12 december de heer P. Hamers met zijn gezin in Nederland aan, om hier zijn verlof door te brengen. De heer en mevrouw H. G. Liebetrau zijn op 13 de cember uit Lagos met verlof naar Europa gekomen. Ir C. B. van Driel van Wage- ningen vertrok op 14 december met zijn gezin uit Singapore, om zijn verlof in HOPPE anno 1780 heeft een nieuw gezicht gekregen. De HOPPE-dranken worden sinds eind februari gepresen teerd in een z.g. aanpak-fles en met een nieuwe uitmonstering van het etiket en de doos. De fles werd ge kozen uit tientallen ontwerpen en proefmodellen. Hij heeft een ideale schenkgreep en is representatief om te zien. De vormgeving is exclusief voor HOPPE, dus herkenbaar in één oogopslag. Het nieuwe gezicht van HOPPE zal met een omvangrijke reclame-cam pagne aan het publiek worden voor gesteld. De reclame omvat o.m. een serie spots op televisie, advertenties in dag- en vakbladen en sleepreclame in de lucht. De campagne wordt ge voerd onder het motto: 'Met HOPPE word je weer mens!' 30 Nederland door te brengen. Op 16 de cember vertrok ir F. P. de Boer met zijn gezin uit Lae naar Nederland, waar zij op 13 januari aankwamen. De Installation Manager van N.B.L.-Lagos, de heer H. L. Voogel, is met zijn gezin op 16 december uit Nigeria naar Nederland vertrokken voor een verlofperiode. Na zijn verlof zal de heer Voogel bij het Projecten-Bureau te Rotterdam (Alexanderpolder) gaan werken. Uit Boma vertrok op 17 de cember de heer H. J. Rutgers met zijn gezin naar Nederland voor verlof. Mevrouw J. L. M. Rademaker-van de Vlag is op 18 december uit Moundou, met haar 2 kinderen, in Nederland aangekomen, vooruitlopend op het komende verlof van haar man. De heer B. A. A. Brandt kwam op 19 december uit Aba in Neder land aan om hier zijn verlof door te bren gen. Zijn vrouw en kinderen waren al op 14 november gearriveerd. De heer D. J. Ringoir arriveerde op 21 december in Nederland. Na hier zijn verlof te heb ben doorgebracht is hij op 13 januari 1973 weer terugekeerd naar Mbandaka. Uit Singapore kwam op 27 december de heer B. Engel met zijn gezin op verlof in Nederland aan. Eveneens op 27 de cember is de heer C. D. M. Koopmans met zijn gezin teruggekeerd naar Singa pore, na in Nederland met verlof te zijn geweest. Naar Aba vertrok op 2 janu ari ir O. van Steenis met zijn gezin. De heer Van Steenis zal als Brewery Man ager werkzaam zijn bij Nigerian Breweries Ltd. Uit Singapore vertrok op 6 janu ari de heer B. W. Sarre en zijn gezin voor verlof naar Europa. Na een Euro pees verlof van 1 maand zijn de heer en mevrouw J. A. M. van Knippenberg op 6 januari teruggekeerd naar Kisangani. De heer J. H. Voogel is op 7 januari met zijn gezin naar Djakarta vertrokken, waar hij als Project Administrateur gedeta cheerd is bij P.T. Perusahaan Bir In donesia. Eveneens op 7 januari 1973 vertrok de heer G. J. Witteveen naar Lagos, waar hij werkzaam is bij Nigerian Breweries Ltd. Zijn gezin zal zich binnen kort bij hem voegen. Naar Aba vertrok op 10 januari de heer H. J. M. Francken met zijn gezin, die hun Europees verlof in Nederland hadden doorgebracht. Teneinde als montageleider gedetacheerd te worden bij P.T. Perusahaan Bir In donesia, vertrok de heer C. P. A. van Rijn op 11 januari met zijn gezin naar Djakarta. Na genoten verlof keerde op 12 januari de heer D. Coppoolse met zijn gezin naar Kinshasa terug. Eveneens op 12 januari arriveerde mevrouw M. Y. Haitink-Huyser uit Surabaja met haar zoontje in Nederland, ir De heer en me vrouw C. Aarnoudse zijn op 16 januari met verlof uit Lagos naar Nederland ver trokken. Op 24 januari is mevrouw M. Alons-Westerdijk met haar twee kinderen uit Fort-de-France in Nederland terug gekeerd. Haar man zal binnenkort volgen. Na een in Nederland doorgebracht ver lof is op 26 januari de heer G. N. Bouma met zijn gezin teruggereisd naar Moun dou. De heer T. M. Zwart is op 27 januari naar Lagos vertrokken, waar hij als Installation Manager gedetacheerd zal zijn bij Nigerian Breweries Ltd. Zijn gezin zal hem binnenkort volgen.

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 30