AMSTERDAM I Geboren: Said, z.v. M. M. S. Kanfudi (Bottelarij) Silvana, d.v. Th. Bokma (Wortkoeling) Ali, z.v. M. Boughaba (Bottelarij) Kadija, d.v. A. B. M. Ougerni (Bottelarij) Soad. z.v. B. Mechbal (Bottelarij) Sibel, d.v. F. Özer (Bottelarij) Ovidio, z.v. A. Barreira Varela Iwan. F., z.v. Mevr. Brands-Stern (Kantine) Arjen, z.v. A. Meijer (Technische Dienst) Wouter A., z.v. C. J. Koppen (Bottelarij) Philippe D. A., z.v. Drs. E. W. Wits (Afrika Algemeen) Miranda, d.v. A. Kriek (Boekhouding) Cornelie N., d.v. E. N. Bakker (Westelijk Half rond Algemeen) Gehuwd: C. Sikking (Bottelarij) met mej. J. M. v. d. Ven F. P. H. Spee (Gistkelder) met mej. E. J. Stoop (Kantine) P. L. Heisen (Gistkelder) met mej. P. A. v. Oor- mondt H. Reinders (Adm. Buitenl. Belangen) met mej. G. P. Olgers G. A. Aalbertsen (Administratieve Organisatie) met mej. E. W. J. B. J. Sijl AMSTERDAM II Gehuwd K. Huisman (Hor. Secr. Gew. Zwolle) met mej. G. C. H. van Raay J. M. M. Chapel (Hor. Alg.) met mej. G. A. voor 't Hekke H. J. Hoving (Hor. Secr. Gew. Zwolle) met mej. L. M. M. Koopmans Mej. A. Post (Centr. Boekh.) met F. D. Keijzer Mej. M. A. L. Beenke (Centr. Boekh.) met G. Pos Geboren: Roosmarijn, d.v. Ch. Veenendaal (Verk. Hor Gew. Zwolle) Jörgen N., z.v. R. W. de Boer (Centr. Boekh.) Renato. z.v. J. Esteban Bermejo (Flesverpak- king) Fernando J., z.v. P. Mellado Ortuno (Flesver- pakking) Pedro, z.v. P. Gonzalez Garcia (Flesverpakking) ROTTERDAM Gehuwd: Mej. M. Brouwer (Bedrijfsbureau) met de heer J. L. Jonkers Mej. H. J. de Groot (Economische Analyse) met de heer F. Kloppert Mej. Ch. Spiering (C.V.A.) met de heer J. Rein ders Mej. E. v. Galen (Centr. Boekh.) met de heer J. Moerbeek Mej. J. A. Waardeloo (Thuisverbruik) met de heer H. L. Duijm J. Worms (Export/transportdienst) met mej. I. J. Y. Palm (P.Z. Int. Div) Mej. M. L. C. Gallas (Boekhouding) met de heer F. J. M. Ameling Mej. M. E. A. M. Hoegen (C.V.A.) met de heer A. P. Homburg Mej. E. Verhoeve (Export) met de heer J. Ph. Cool Mej. F. M. Kraal (Centr. Archiefdienst) met de heer A. P. A. Bongers Mej. M. J. C. Boelee (Secr. Buitenl. Bel.) met de heer R. Baaten W. v. Bergen Bravenboer (Proj. Bur.) met mej. A. H. Sas A. F. Estourgi (Hor. Secr.) met mej. J. E. M. Jansen A. F. C. P. M. Tromp (Techn. Opl.) met mej. M. H. ten Brink Mej. E. Speckmann (Hor. Secr.) met de heer G. J. Th. J. de Ruyter L. H. Damen (Techn. Inkoop) met mej. J. v. d. Wijngaar (Secr. Buitenl. Belangen) A. G. J. W. v. d. Borgh (Postk. Alex. Polder) met mej. A. A. Polderdijk J. M. A. Nooij (Techn. Opl.) met mej. J. M. v. d. Reest D. v. Bemmel (Groepsing. C) met mej. M. J. Uittenbogaard Mej. C. Ch. v. Baarle (C.V.A.) met de heer F. v. d. Waal G. E. Gevaert (Techn. Opl.) met mej. v. Meije- ringh Geboren: Stephen Maria, z.v. J. M. Koeleman (Techn. Opleidingen) Dirk Willem Jozeph, z.v. J. Holleman (Poort controle) Rogier, z.v. J. v. d. Slik (Computercentrum) George F., z.v. Drs. G. F. v. d. Puil (Prod. In koop) Belarmino C. da Luz, z.v. C. Aromindo Pimental (Bottelarij) Freddy G., z.v. G. F. Verschoor (Postkamer) Egbertien H.. d.z. B. Th. Hoedt (Techn. Opl.) Jeroen S., z.v. W. L. Plaisier (Techn. Inkoop) Duncan A., z.v. A. L. Contein (Export/Versche- pingen) Janna W., d.v. G. Nieuwenhuize (Emballage) Jan, z.v. A. Rijstenbil (Emballage) Uit militaire dienst: G. Verkaik (C.V.A.) M. C. Vol (Legerkelder) DEN BOSCH Gehuwd: J. Grever (Storingsdienst) met mej. M. L. Ver biest C. J. H. Kivit (Bottelarij) met mej. W. van Rijn J. J. M. Ruijs (E.T.W.) met mej. C. J. Th. van Esch M. J. C. M. v. d. Koevering (Intern Transport) met mej. C. M. v. d. Steen A. G. Dersjant (Bottelarij) met mej. A. de Wolf W. Römkens (Bottelarij) met mej. N. van Hamond G. W. Koks (Bottelarij) met mej. M. J. C. Beek mans S. Gustavo Fernandez (Bottelarij) met mej. R. Djordjevic J. Borrajo Fernandez (Bottelarij) met mej. H. B. M. Meis H. Megens (Fustencolonne) met mej. J. J. P. Dooper E. Galvan Guerra (Bottelarij) met mej. M. J. Celada Garcia Geboren: Jessica, d.v. G. A. van Lith (Interne Dienst) Leentje, d.v. J. J. A. Michielse (Intern Transport) Pascale, d.v. W. J. G. M. v. d. Kamp (Storings dienst) Fernando, z.v. J. san José Cuellar (Bottelarij) Miranda, d.v. J. de Graauw-Kruissen (Bedr. Bureau) Erwin, z.v. J. B. van Nieuwenhoven (Intern Transport) Nicole, d.v. M. P. M. Driessen (Meet- en Regel techniek) Petrus, z.v. P. C. L. van Aarsel (Bottelarij) Sven, z.v. J. van Gelder (Machinekamer) Hubertus, z.v. H. E. M. v. d. Sluis (Intern Transport) Martinus, z.v. A. van Bladel (Intern Transport) BUNNIK Gehuwd: G. F. M. Heumen (Inkoop) met mej. C. M. Tieland J. A. Hijman (Interne Expeditie) met mej. C. M. van Woezik W. van Hensbergen (Verkoop Thuisverbruik) met mej. C. M. Kuijper W. de Kiewit (Technische Dienst) met mej. A. Verbeek A. Jansen (Automatendienst) met mej. C. van Vulpen M. C. Franken (Automatendienst) met mej. S. E. Ju J. Agsteribbe Automatendienst) met mej. M. Tilstra Mej. C. H. Saalmink (Orderafdeling) met de heer W. Geers H. Koetsier (Verkoop Thuisverbruik) met mej. W. Koopman Geboren: Patricia Helena, d.v. A. Arendonk (Interne Ex peditie) Anoek Joanne, d.v. P. N. van Remortel (Speciale Markten) Dora Johanna, d.v. H. C. C. G. van Dee (Bot telarij) Jeffrey R., z.v. R. Lelieveld (Verkoop Thuis verbruik) Dave, z.v. H. J. C. Wilkes (Technische Dienst) GESLAAGDEN In Amsterdam is de heer C. Tolsma geslaagd voor het examen Sterkstroommonteur. De navolgende medewerkers in Rotterdam zijn geslaagd: De heer P. M. A. Raaphorst (Bedrijfsbureau) voor het diploma S.P.D. II. De heer F. Engels (Centr. Archiefd.) voor het diploma Documentatie, Literatuuronderzoek en doelmatig Rapporteren van het VORNA. De heren J. J. Ruigrok v. d. Werven (Centr. Logistiek) en J. v. d. Keur (Centr. Boekh.) voor het diploma S.P.D. I. De heer F. W. Wittkampf voor het examen Mid delbaar Veiligheidskundige van het P.B.N.A. In Bunnik zijn de heren M. Meerwijk (Bewaking) en D. A. Udink (Techn. Dienst) geslaagd voor het diploma E.H.B.O. De heer W. F. M. Peeters is geslaagd voor S.P.D. I en de heer R. C. Beukhof voor S.P.D. II. Mej. A. Kinneging (Reclame) is geslaagd voor het diploma Nederlandse Handelscorrespondentie. Mej. J. H. Dalmeijer (Bedrijfsbureau) en de heer Th. Vernooij (Finan. Adm.) zijn geslaagd voor M.B.A. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en kinderen, betuig ik mijn oprechte dank aan directie en staf voor de attenties en geschenken, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk op 20 december j.l. mochten ontvangen. J. van Zuidam Hierdoor wil ik een ieder dank zeggen voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn echtgenoot, S. Wijn- veldt. Dit medeleven was voor mij een troost en een verzachting van het grote verdriet. Mevrouw A. Wijnveldt-Doolaard. OVERLEDEN Op 13 december overleed op 78 jarige leeftijd onze gepensioneerde oud-medewerker de heer S. E. Hocke, eertijds werkzaam bij Hei- neken in Amsterdam. Op 15 december overleed op 71- jarige leeftijd de heer A F. J. Kruse, tot zijn pensionering werk zaam bij Heineken in Amsterdam. Op 6 januari overleed op 75-jarige leeftijd onze gepensioneerde oud medewerker de heer Th. Boot, des tijds werkzaam bij Heineken in Amsterdam. Op 7 januari overleed op 84-jarige leeftijd de heer G. Stolwijk, tot zijn pensionering werkzaam bij Heine ken in Amsterdam. Op 16 januari overleed op 73-jarige leeftijd onze gepensioneerde oud medewerker de heer D. H. Polder uit Rotterdam. Mogen zij rusten in vrede. 28

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 28