De heer J. Pardo, die werkzaam is als monteur in de garage, vierde op 12 januari zijn 25-jarig jubileum in de Gijsbreght- kelder aan de Mauritskade. De heer Pardo kreeg van ir K. R. Tiktak de enveloppe met inhoud overhandigd. Na de vele loven de woorden van alle sprekers, volgde er een gezellige receptie. Op de foto ziet u hoe mevrouw Pardo haar man met de jubileumspeld decoreert. Vrijdag 17 november werd in de kantine van de Bossche brouwerij het 25-jarig ju bileum gevierd van de heer J. G. M. Kerck- hoffs, gewestelijk verkoopleider voor Zuid- Nederland en België. Tijdens de zeer druk bezochte receptie, waarop niet alleen brouwerijmensen aanwezig waren, maar ook talrijke relaties uit de horecawereld, uit het verenigingsleven en uit de ruime vriendenkring van de jubilaris, maakten de fanfare St. Clemens uit Arensgenhout, waarvan de heer Kerckhoffs beschermheer is, en de Koninklijke Stadsharmonie Phi- leutonia uit Helmond, waarvan hij presi dent is, op luisterrijke wijze hun opwach ting. Onder de veie gasten uit Helmond was ook de burgemeester, met wie de jubilaris, vooral in de periode dat hij zijn kantoor op de eermalige Amstelbrouwerij in die stad had, zeer nauwe relaties onder hield. De foto toont de heer Kerckhoffs met zijn echtgenote, terwijl hij een van de vele geschenken bekijkt. Op 5 januari werd op het Verkoopkantoor te Zwolle de heer J. J. van Oortmerssen gehuldigd in verband met zijn 25-jarig jubileum. Op 1 januari 1948 trad de heer Van Oortmerssen in dienst bij de Van Vollenhoven's Bierbrouwerij. Na de overname in 1949 werd hij Heine- ken-vertegenwoordiger in Amsterdam en later in Groningen. Met grote inzet heeft hij steeds zijn werk verricht. Als blijk van waardering kreeg de heer Van Oortmerssen namens het personeel een grasmachine aangeboden. De heer P. Smit van de afdeling Belading te Rotterdam was 5 januari 25 jaar in dienst bij Heineken. Omdat de gezondheid van de heer Smit enigszins te wensen overlaat, werd het feit in huiselijke kring herdacht. Een deputatie van de brouwerij bracht de waardedng en dank van directie en bedrijfsleiding over. De heer J. Ykema speldde bij die gelegenheid de heer Smit het jubileuminsigne op. Op 1 december werd in de Raadskelder te Rotterdam het zilveren jubileum ge vierd van de heer P.Aanen. De heer Aanen startte in 1947 zijn werkzaamheden bij Heineken op de Export/Transportafdeling en maakte daar ook de kwart eeuw vol. Chef van deze afdeling, de heer J. H. Bur ger, sprak de jubilaris toe, terwijl de heer J. Ch. Cornelis (rechts op de foto) aan wezig was om de heer Aanen met de ju bileumspeld te decoreren. Nadat ook de heer J. C. Draijer het woord had gericht tot zijn jubilerende collega, sprak de heer Aanen een dankwoord. Op 4 december was het 25 jaar geleden, dat de heer C. den Uyl uit Rotterdam bij Heineken in dienst trad. De heer Den Uyl is specialist mouterijen en maakt deel uit van de afdeling Central Engineering. De jubilaris werd tijdens een receptee in de Raadskelder o.m. toegesproken door de heren ir H. R. S. Tijssens, directeur Cen tral Engineering, en H. Kleyn Hesselink, die het bescheiden karakter van de heer Den Uyl memomeerden en hem tekenden als een soort 'ombudsman' voor allen, die met hem te maken hadden. Op de foto de heer Den Uyl (links) op het moment, dat ir Tijssens hem het jubileum-insigne op speldt. 26

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 26