Visclub „Hengelaars Altijd Beet" Het programma van de Visclub 'Hengelaars Altijd Beet' in Amster dam is voor het seizoen 1972/'73 weer overvol. Tal van activiteiten heeft de Visclub alweer achter de rug, zoals o.m. de jaarvergadering, die op 27 oktober j.l. werd gehou den, op de eerste visdag van het seizoen 1972/73 op 4 november j.l. die wel erg bijzonder was, omdat het voor de eerste keer was dat vis- vrienden van de Stadhouderskade hebben deelgenomen. Ook is er al een aantal contact- en filmavonden georganiseerd. Maar ook voor de komende maan den staat er heel wat op het pro gramma. Voor de liefhebbers hier onder het programma: 7 april Zeevissen 12 mei Zeevissen 2 juni Witvis, tevens Brouwerijdag 23 juni Witvis 18 augustus Zeevissen begin september Concernsportdag 22 september Baarswedstrijd 29 september Feestavond 6 oktober Zeevissen Belangstellenden voor de activitei ten van de visclub kunnen contact opnemen met de voorzitter, de heer H. de Vries, Mauritskade (telefoon 3339). Sinds vele jaren bestaat in Rotterdam de Foto- en Filmclub Heineken. Men kan zich afvragen, waarom zovelen reeds lid van deze vereniging zijn geworden en dat tot in lengte van dagen blijven. Wel, het antwoord is eenvoudig als men bedenkt, dat: - de clubavonden leerzaam en gezellig zijn - de club beschikt over een uitgebreide fotografische bibliotheek - men fotografisch materiaal tegen lagere prijzen kan kopen - de leden electronenflitsers kunnen lenen - men tevens kan werken in goed ingerichte donkere kamers kortom, er zeer vele facetten zijn, die de amateurfotograaf en amateurfilmer helpen bij het bedrijven van de hobby. Als u interesse heeft, neem dan eens contact op met één van de bestuursleden, te weten de heren Dankloff, Frenks of Van Puffelen, of kom eens kijken op donderdagavond als er in de Raadskelder van de brouwerij Crooswijksesingel clubavond wordt gehouden. De foto van de maand oktober was van P. W. de Graaf, groep promotieklasse A. 'Je ziet die rol touw liggen,' zegt De Graaf, 'je fotografeert naar beneden en je zorgt dat je voeten er niet opkomen.' De foto van de maand november was van R. Schenk, groep junioren. 'Ik vond het leuk om dit meisje zo te fotograferen' zegt Schenk, 'aan deze foto kun je zien, dat ze bijzonder veel plezier heeft.' Van Puffelen 24

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 24