d Kerstcryptogram Fietsclub den Bosch OVERLEDEN Op 25 november is op 76-jarige leeftijd overleden onze gepensioneerde oud-mede werker de Heer J. Bijl uit Rotterdam. Op 30 november overleed op 78-jarige leeftijd de heer J. van der Heide, die voor zijn pensionering werkzaam was op de brouwerij in Amsterdam, Stadhouderskade. Mogen zij rusten in vrede. ROTTERDAM Gehuwd: F. van Bremen (Spec. Bottelarij) met mej. M. L. v. Haastert M. J. Hoogwerf CCentr. Archiefdienst) met mej. S. M. Kroos J. W. C. Loeff (Techn. Opleidingen) met mej. C. L. G. v. Lennep BUNNIK Gehuwd: J. H. de Vos (Technische Dienst) met mej. A. M. C. G. Pisa R. v. d. Steen (Binnendienst Thuisverbruik) met mej. J. Haalboom F. Stuurman (Interne Expeditie) met mej. H. Mette Geboren: Maarten G. H., z.v. G. C. J. M. Ge-aets (Marketing) Dennis E., z.v. A. Guldemond (Techn. dienst) Alexander R., z.v. A. H. M. Tilburgs (Centraal magazijn) Karima, d.v. M. A. Haddouchi (Technische Dienst) Remco, z.v. H. B. de Klein (Interne Expeditie) Ingeborg, d.v. J. G. C. de Vos (Kwaliteitscon trole) Natascha, d.v. G. M. H. Leyte (Kwaliteitsbeheer sing) DEN BOSCH Geboren: John, z.v. J. G. C. van Geenhuizen (Bottelarij) Wiljan, z.v. M. P. v. d. Aker (Bottelarij werk plaats) Maria, d.v. H. J. Knops (Bottelarij) Gijsbertus, z.v. A. v. d. Heuve! (Intern Transport) Henrika, d.v. W. A. J. van Antwerpen (Intern Transport) Andreas, z.v. W W A. Habraken (Kwaliteits dienst) Yvette, d.v. K. G. Broeren (Mechanische werk plaats) Michael, z.v. J. J. N. Kuipers (Bottelarij) Mark, z.v. J. G. Kradolfer (Intern Transport) GESLAAGD In Rotterdam slaagden de navolgende medewer kers: mej. P. V. de Vos (Secretariaat Buitenland se Belangen) voor het diploma Typen. Mej. M. E. de Bruin (Secretariaat Buitenlandse Belangen) voor het diploma Steno Engels en Steno Neder lands. In Bunnik slaagden: G. A. Regts (Thuisverbruik) voor de Cursus com merciële praktijk I.S.W., F.A.H. Rikkers (Thuis verbruik) voor de cursus middle-management I.S.W., H. Busscher (Horeca) voor het Horeca- diploma Café en Aanverwant Bedrijf. Met het doel een gezonde sport te be drijven en daardoor fit te blijven heeft een aantal medewerkers van de brou werij in Den Bosch een fietsclub op gericht. Geregeld worden tochten gehouden, waarvan de afstanden variëren van 50 tot 120 km. Onlangs maakte een deel van de ploeg een fietstocht naar België over 120 km, welke was opgezet als een soort ster- rit. Ook is er veel contact met andere fietsclubs in Den Bosch, zodat er in groepen gereden kan worden. Belangstellenden kunnen zich in ver binding stellen met de heer A. van den Heuvel, toestel 433 of 247. Op de foto de deelnemers aan de rit naar België, v.l.n.r. F. Stolzenbach, M. Heyse, J. Kolijn, J. Dreesden, H. van der Kallen, J. Haarman, P. van Gogh en A. van den Heuvel. Deze keer in Vers van 't Vat weer een Kerstcryptogram. Dit ingenieuze stukje denkwerk, waaraan de puzzelaars weer de handen vol zullen hebben, werd evenals in vroeger jaren opgezet en uitgewerkt door onze Rotterdamse medewerker, de heer A. Hulzebos. Toen wij vorig jaar niet in de gelegenheid waren een cryptogram af te drukken, ont vingen we heel wat reacties van teleurge stelde puzzelvrienden. We mogen dus ver wachten, dat er ditmaal veel inzendingen binnen zullen komen. Helaas moeten wij u berichten, dat dit het laatste cryptogram zal zijn, dat de heer Hulzebos voor ons blad zal maken. In totaal heeft hij zestien maal zo'n voortref felijke bijdrage aan Vers van 't Vat gele verd. Het samenstellen van een crypto gram als dit kost evenwel zoveel tijd, dat het hem niet meer lukt, dit naast zijn andere hobbies nog te blijven doen. Wij danken de heer Hulzebos vanaf deze plaats voor zijn jarenlange toewijding en inzet, waarmee hij velen urenlang plezier heeft bezorgd. Oplossingen van dit kerstcryptogram die nen uiterlijk maandag 15 januari 1973 in het bezit te zijn van de heer A. Hulzebos, brouwerij Crooswijksesingel te Rotterdam, of bij de Redactie van Vers van 't Vat. Onder de goede inzenders zullen drie waardebonnen van elk 25,- worden verloot. HORIZONTAAL 1. Waarmee je op school niet in een goed blaadje komt te staan (14) 6. Juridische oorlog aan het thuisfront (14) 12. Tussen de bedrijven door rookt men een sigaartje (8) 14. Dit hoofdbestanddeel heeft zijn eigen gevolg (7) 17. Dit 'spel' kan voor je naasten op den duur vervelend worden (11) 18. Deze witkielen treft men op pleisterplaatsen aan (10) 19. Geneesmiddel van dokters benoorden het IJ (7) 20. Een onbekende op zijn kop in de sneeuw (3) 21. Over de schreef (3) 22. Een uitgeslapen slijper (8) 23. In vóórkomende gevallen een specialist (4) 25. Het verstandigste is, dat u de richting aangeeft (4) 26. Vluchtige gast (4) 27. In het wilde weg getemde (5) 28. Wordt in het water uitgestoken (8) 29. Neem je pet af voor Petten (5) 30. Vuurvrucht (8) 33. Platte bodems (4) 35. Dit is geen regel meer (5) 36. Bij een meisje moet je rekening houden met maten en gewichten (7) 38. Registerkip (6) 39. Met deze kruising kan ik het goed vinden (7) 42. Poeslieve handenarbeid (5) 46. Natuurlijke kleding (12) 49. Wat het best is voor de dorst (4) 50. Zo'n verhaal kan aanstekelijk werken (10) 51. Géén fietssleutel (5) 52. Vrucht met scherpe kantjes (5) 53. Beursplein van Nieuw Amsterdam (10) 54. Engelse 'titel', die schoonheid verraadt (4) 56. Wie zo zit, zit vorstelijk (12) 58. Oorvulling kan in de kou zijn draai vinden (5) 59. Het begin van een testament (7) 60. Zo te horen een slechte vroedvrouw in een café (7) 61. Hoe verachtelijk: het is gedaan met de genegenheid (7) 64. Handstand (5) 68. Deze alleen kun je niet pakken (4) 70. Pech onderweg (8) 72. Deel van de nacht (5) 73. Projectiel van klasse, waaraan een luchtje zit (8) 75. In zo'n drukte kan men zich toch wenden en keren (5) 76. Als het bij 11 is, is het al 12 uur geweest (4)

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 16