PERSONALIA BUITENLAND ROTTERDAM Gehuwd: Mej. I. P. v. Lavieren (C.P.V.) met de heer M. J. Sliedrecht Mej. S. M. Metaal (Analytisch Lab.) met de heer E. H. de Groot M. A. in 't Veld (Centr. Boekhouding) met mej. M. J. Smit M. H. J. Klapwijk (Prod. Inkoop) met mej. C. J. v. Zanten Jut J. v. Strien (Laboratorium) met mej. E. de Rooy F. P. M. Wouters (Proj. Bur.) met mej. A. M. T. W. v. d. Rakt Mej. A. v. Dijk (Biologisch Lab.) met de heer L. van Baars Geboren: Remco, z.v. H. A. v. Schaik (Centr. Magazijn) DEN BOSCH Gehuwd: J. L. Galvan Lopez (Bottelarij) met mej. M. P. Manjarés Izquierdo Mej. I. Palm (Expeditie) met de heer J. Worms J. C. J. v. d. Wiel (Storingsdienst) met mej. van Bommel B. Hersmus (Boekhouding) met mej. J. Hoevenaars Mej. E. van Balsfoort (Boekhouding) met de heer B. van Baardwijk Geboren: Hendrika, d.v. A. Stuiver (Intern Transport) Jesus, z.v. N. Martinez Guillen (Bottelarij) Sjerge, z.v. C. J. Heuverling (Brouwhuis) Johanna, d.v. F. G. P. Kivits (Intern Transport) Francisca, d.v. G. Diks (Gistkelder) Adrianus, z.v. F. C. P. Stolzenbach (Fusten colonne) Maria, d.v. P. B. A. Hermse (Magazijn) Marleen, d.v. H. Keijsers (Bottelarij) BUNNIK Geboren: Yvonne F. A., d.v. P. C. Laurijsen (Automa- tendienst) Herman, z.v. A. M. Carree (Automatendienst) Henk, z.v. H. Hilster (Interne Expediite) Sander, z.v. P. C. J. Leenheer (Techn. Dienst) Michiel J., z.v. H. Bosschert (Personeelzaken) Patrick, z.v. P. Assman (Verkoop Thuisverbruik) Arjen-Tako, z.v. J. Brugman (Automatendienst) Bastiaan M., z.v. ir. M. G. Kakebeeke Geslaagd: T. A. Koldewijn (verkoop thuisverbruik) voor de basiscursus commercieel beleid van het I.S.W. PROMOTIE De Bossche blaaskapel 'De Heinbroij', die is sa mengesteld uit leden van de Heineken Fanfare, is tijdens het eerste Federatieve Blaaskapellencon- cours in Rosmalen kampioen geworden in de eerste afdeling. Het betrof hier een landelijk concours. De blaaskapel promoveert door dit fraaie resultaat naar een hogere afdeling. DANKBETUIGINGEN In de afgelopen periode ontvingen wij van de na volgende medewerkers dankbetuigingen naar aan leiding van jubileum- en afscheidsrecepties: K. P. Nierop, P. C. H. Verkénnis, J. E. I. van den Born, J. Komin, M. Brouwer, K. Th. W. M. Bakx. GESLAAGD De heer T. A. Koldewijn (Verkoop Thuisverbruik Bunnik) is geslaagd voor de Basiscursus Commer cieel Beleid van het I.S.W. IN MEMORIAM S. WIJNVELDT Op 21 oktober is op 51-jarige leef tijd na een kortstondige ziekte over leden de heer S. Wijnveldt, werk zaam op de Storingsdienst in Rot terdam. Daan, zoals iedereen hem kende, was 35 jaar in dienst van Heineken. Rotterdam. Hij was een betrouwbaar en prettig medewerker en wij zullen deze man van weinig woorden, die altijd rustig zijn gang ging, node missen. Moge de waardering, die wij bij Hei neken voor hem hadden, een steun zijn voor zijn vrouw en kinderen, om dit grote verlies te kunnen dragen. Hij ruste in vrede. IN MEMORIAM W. M. PETERS Op 18 november werd geheel onver wachts, ten gevolge van een auto ongeval, dat 8 november j.l. plaatsvond en zich in eerste instantie als niet ernstig liet aanzien, uit ons midden weggenomen de heer W. M. Peters. Hij bereikte de leeftijd van 34 jaar en was als horecavertegenwoordiger bij Heineken werkzaam. De verslagenheid van het personeel, dat hem van nabij gekend heeft, is intens groot. Hij stond bekend als een hardwerkend en accuraat man, die zijn werkzaamheden zeer bekwaam en met inzet van zijn gehele persoon verricht te. Door zijn open en onbevangen op treden was hij bij vele relaties een vriend aan huis. Daarbij verloor hij de belangen van ons concern nimmer uit het oog. Wij hopen, dat zijn vrouw en twee kin deren in de herinnering aan hem en de waardering, die velen voor hem heb ben, de kracht zullen vinden, dit grote verlies te dragen. Moge hij rusten in vrede. Op 23 september overleed op 68-jarige leeftijd onze gepensioneerde oud-medewer ker uit Rotterdam de heer E. Dekker. Op 24 oktober overleed op 82-jarige leef- tijd de heer J. Boerwinkel, die tot zijn pensionering werkzaam was op de brouwe rij in Rotterdam. Op 11 september kwam de heer J. B. Groothuis met zijn gezin uit Kinshasa met verlof. De heer P. Kool keerde op 13 september met zijn gezin terug naar La gos. De heer P. J. A. Suykerbuyk keer de eveneens terug naar Lagos en wel op 16 september. Zijn vrouw zal hem binnen kort volgen. Mevrouw L. H. P. Vos- kamp-Schreurs vertrok op 18 september met haar twee kinderen naar Singapore. Op 18 september arriveerde de heer H. Rodenburg met zijn gezin uit Kinshasa in Nederland voor een verlofperiode. Na verlof in Nederland keerde de heer G. E. Gevaert met zijn vrouw op 19 september terug naar Kisangani. Mevrouw J. Moer- kerken-Schrader reisde met haar kinderen op 23 september naar Lagos. Mevrouw M. Phaff-Sparreboom vertrok op 29 sep tember naar Freetown. De heer J. W. C. Loeff reisde op 3 oktober naar Tsjaad, waar hij werkzaam zal zijn bij Brasseries du Logone S.A. te Moundou. Zijn echtge note volgde hem op 1 november. Na een verlofperiode in Europa, keerde de heer C. Allport met zijn gezin terug naar Freetown, waar hij op 4 november aan kwam. Op 5 oktober arriveerde de heer G. J. Witteveen met zijn vrouw uit Kumasi met verlof in Nederland. Mevrouw A. Timmer-Wouters keerde op 7 oktober met haar kinderen terug naar Kaduna. Op 10 oktober vertrok de heer C. D. M. Koop- mans met zijn gezin uit Singapore met Europees verlof. Eveneens op 10 okto ber vertrok de heer ir. J. W. Meijeraan en wel naar Nigeria waar hij werkzaam zal zijn bij Nigerian Breweries Ltd. te Lagos. Zijn gezin zal hem in december volgen. Op 12 oktober reisde de heer G. J. van Aalst terug naar Brazzaville. Zijn gezin volgde hem op 30 oktober. Op 16 ok tober kwam de heer ir. O. van Steenis uit Moundou met verlof. Zijn gezin was reeds in Nederland. De heer J. J. Veldhuizen arriveerde op 17 okotber uit Kumasi met verlof in Nederland. Zijn gezin was al eer der aangekomen. De heer T. F. C. Mee les vertrok na zijn verlof op 25 oktober naar Lagos, waar hij werkzaam zal zijn bij Nigerian Breweries Ltd. Op 30 ok tober kwam de heer G. N. Bouma met verlof uit Moundou. Zijn gezin was al eer der in Nederland aangekomen. Op 31 oktober vertrok de heer L. v. d. Male met zijn gezin uit Mbandaka met verlof naar Nederland. Op 1 november reisde de heer ir. C. Scheltema met zijn gezin naar Nigeria, waar hij werkzaam zal zijn bij Nigerian Breweries Ltd. De heer H. J. M. Francken vertrok op 1 november uit Aba met zijn gezin om zijn verlof in Euro pa door te brengen. Op 2 november vertrok de heer H. L. A. M. Steegers met zijn vrouw uit Freetown met verlof. Op 5 november arriveerde de heer H. J. Hof man uit Mbandaka met verlof in Neder land. Zijn gezin was al eerder aangeko men. Uit de Gijsbreghtkelder van de brouwerij Maurits- kade te Amsterdam is sinds enige tijd een groot schoolbord verdwenen. Men kan niet nagaan wie dit 'even geleend' heeft, maar wil het wel graag spoedig terughebben. 20

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 20