Ir. A. M. M. BARTELS Vrijdag 29 september was het op twee dagen na 25 jaar geleden, dat Ir. A. M. M. Bartels, hoofd van de afdeling Tech nische Opleidingen, bij Heineken in dienst trad. Om hem hiermee te felici teren waren velen naar Rotterdam ge komen, waar de Raadskelder bijna te klein was om alle belangstellenden te herbergen. Maar niet alleen de veelzij dige functie van de heer Bartels was aanleiding tot deze drukte. Uit de diverse toespraken bleek hoe vriend schap en sociale interesse binnen en buiten het bedrijf hem tot een graag geziene persoon hadden gemaakt. Nadat de heer J. E. Jans een respec tabele hoeveelheid schriftelijke geluk wensen had voorgelezen, werd achter eenvolgens gesproken door drs. J. Gombert, drs. J.J.C. Goos en de heren G. T. Kleiberg, C. G. van Meel, C. O. Njemanze van de brouwerij te Aba in Nigeria namens de buitenlandse trai nees, en tenslotte E. T. Wilmink, die de groep personen in opleiding vertegen woordigde. De foto toont de jubilaris (links) op het moment, dat drs. J. Gombert hem de jubileumspeld opsteekt. J. P. A. PETRUS De heer J. P. A. Petrus, portier van de brouwerij Mauritskade te Amsterdam, was op 17 september 25 jaar in dienst. Bij die gelegenheid werd hij in kleine kring gehuldigd. De bedrijfsleider van de brouwerij, ir. W. F. Schipper, bracht de heer Petrus dank voor zijn vele goe de diensten in de afgelopen 25 jaren. Ook speldde hij de jubilaris het jubi leuminsigne op. Voordat de heer Pe trus in 1966 als controleur en kort daarna als portier werd aangesteld, was hij werkzaam als vrachtwagen chauffeur bij de Expeditie. De foto toont de heer Petrus (rechts), terwijl ir. Schipper de speld opsteekt. J. NOBEL De heer J. Nobel uit Rotterdam was op 15 oktober 25 jaar in dienst van Hei neken. Omdat hij wegens ziekte reeds enige tijd thuis verblijft, vond de her denking van dit feit reeds op 13 okto ber plaats in zijn woning. De heer Nobel heeft zich vooral op boekhoudkundig gebied een grote naam verworven. In vroeger jaren was hij chef van het Bedrijfsbureau. De laatste tijd beheert hij de administra tie van Zoeterwoude. Tot de deputatie van Heineken, die de heer Nobel kwam feliciteren, behoor den drs. G. L. Rinkel en ir. J. M. van Rossem, die getuigden van grote waar dering voor het werk van de heer Nobel en hem dankten voor alles wat hij voor Heineken in die 25 jaren heeft gedaan. Hierbij werd hij tevens gedecoreerd met de jubileumspeld. De heren A. Kamps en J. H. R. Oosterbroek over handigden namens het personeel een cadeau. J. KOMiN Maandag 2 oktober werd in het Koel- schip te Amsterdam het zilveren jubi leum gevierd van de heer J. Komin. De heer Komin, die 1 oktober 1947 in dienst kwam op de afdeling Hoofd boekhouding, is sinds 1 juni 1960 Be- drijfsinkoper. De jubilaris werd o.m. toegesproken door ir. W. Welmers, be drijfsleider van de brouwerij Stadhou derskade, die hem het gouden jubi leuminsigne overhandigde. Namens de afdeling en het bedrijf kreeg de jubila ris een hobbyset. Op de foto het echtpaar Komin. J. OTTE Op 11 augustus was de heer J. Otte 25 jaar in dienst van de brouwerij in Rotterdam. De heer Otte werkt al vanaf 1 juli 1956 in het Brouwhuis. Vóór die tijd bracht hij een aantal jaren door in de Pekkerij, de Mouterij en de Gistdrogerij. Wegens familie-omstan digheden werd het zilveren jubileum van de heer Otte in kleine kring bij hem thuis herdacht op vrijdag 1 september. De heer J. Ykema (rechts op de foto), die - met de heren G. van Puffelen en A. van Gulik - namens Heineken daar bij aanwezig was, speldde de heer Otte het jubileuminsigne op. Op 29 september werd in de Gijs- breghtkelder van de brouwerij Maurits kade te Amsterdam het zilveren jubi leum gevierd van de heer M. Brouwer. Daarvoor was hij in kleine kring in de Raadskelder reeds gehuldigd. De heer Brouwer begon in 1947 als timmerman en is sinds 1959 voorman op de Bouwkundige Werkplaats. Reeds meer dan 15 jaar is hij lid van de Ju bileumcommissie. Tijdens een druk bezochte receptie bood ir. W. F. Schipper de jubilaris verschillende cadeaus aan, terwijl me vrouw Brouwer haar man het gouden jubileuminsigne opspeldde (zie foto). M. BROUWER 18

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 18