Filmteam van Wereldomroep bij Heineken 31 jubilarissen bij P.T. Perusahaan Bir Indonesia Een filmteam van de Wereldomroep heeft begin november een programma gemaakt rond vier functionarissen van onze buitenlandse brouwerijen, die bij Heineken een periode van training en opleiding doorbrengen. In de brouwerij Stadhouderskade te Amsterdam werd o.m. gefilmd in het laboratorium. Veronica Wilson, presentatrice van de Wereldomroep, sprak met v.l.n.r. de heren Coker uit Ghana, Bamwo uit Nigeria, Kowornu uit Ghana en Stronge uit Sierra Leone. Op de foto tevens het filmteam, bestaande uit v.l.n.r. regis seur/producer Karei Schmeink, came raman Frans Bromet, assistent Peter Brugmans en (gehurkt) geluidsman Piotr van Dijk. 1. In de kantine van de brouwerij in Sura- baja waren heet wat gasten bijeen om de feestelijkheden rond de jubileumvie ring van 31 personeelsleden mee te maken. 2. Gouverneur Moh. Noer van Oost-Java feliciteerde in het bijzonder Nonja Siti, die 40 jaar bij de brouwerij werkzaam was. 3. Gouverneur Moh. Noer tijdens zijn toe- spraak bij gelegenheid van de jubileum viering in Surabaja. Vrijdag 8 september was het een be langrijke dag voor onze brouwerij in Indonesië, de P.T. Perusahaan Bir Indonesia te Surabaja. In aanwezig heid van onder meer de Gouverneur van Oost-Java, Moh. Noer, werden niet minder dan 31 jubilarissen gehuldigd. Dertig van hen waren 25 jaar in dienst van de brouwerij, één had er een pe riode van 40 jaar trouwe dienst opzit ten. Deze laatste was bovendien een vrouwelijke emp'oyé, te weten Nonja Siti, die sinds 19 juli 1932 bij de brou werij in Surabaja werkzaam was. De jubilarissen en hun familieleden werden achtereenvolgens toegesproken door Gouverneur Moh. Noer, de heer A. P. de Groot, General Manager van P.T. Perusahaan Bir Indonesia, en ir. E. H. van Leeuwen, die de jubilarissen namens de Heineken directie bedankte. 15

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 15