BUITENLAND Nieuwe school in Surabaja Gouden medaille voer Antilliaanse brouwerij In 1969 werd in Surabaja, ten behoeve van de kinderen van enige uitgezonden brouwerij-employé's, een Nederlands schooltje opgericht. Van niet-brouwerij- zijde bestond hiervoor direct veel be langstelling, zodat de behuizing spoe dig te klein was. Op 13 september j.l. kon een nieuw schoolgebouw worden beirokken, dat tot stand kwam met steun van P.T. Pe- lusahaan Bir Indonesia. De heer A. P. de Groot, General Manager van de brouwerij, verrichtte de opening in aanwezigheid van vele ouders en schoolkinderen. Bij deze plechtigheid mocht de schooljeugd vele duiven op laten. 14 De Antilliaanse Brouwerij N.V. te Willemstad (Curacao) vierde onlangs het heu gelijke feit, dat voor de derde keer in twaalf jaar door de 'Selection Mondiale' te Genève aan het door haar gebrouwen Amstel bier een gouden medaille voor kwaliteit werd toegekend. In het gebouw van de Vakbondsfederatie AVVC in Willemstad kwamen ruim 500 personeelsleden bijeen om de toekenning van deze hoge onderscheiding te vieren. Aanwezig waren ook de Raad van Commissarissen, de Directie, het personeel van de groothandelaren, die de wedeiverkoop van Amstel bier op de Antillen ver zorgen, en leden van diverse sportverenigingen. Het werd een zeer uitbundig feest, dat werd ingeleid door de directeur van de Antilliaanse Brouwerij, de heer H. A. de Costa Gomez. Tot diep in de nacht werd er op de muziek van het bekendste combo uit Curapao gedanst. Het hoog gewaardeerde Amstel bier vloeide daarbij rijkelijk.

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 14