tennis Kerkorgel spelen: geen sport maar hobby F. E. Fontein (Central Engineering Rot terdam): 1e klasse in 1965/66 bij de Leidse Mixed Hockey Club en de Leeu warder Hockey Club; deed daarvoor aan cricket (2e klasse) bij Ajax Leiden, skiën, schaatsen en honkbal. Mej. A. Volders (Export Amsterdam): speelt hockey bij Kameleon en tennis bij De Meent. Mevr. M. J. Hilbrand-van Eek (Public Relations Amsterdam): speelt in de reser ve 4e klasse E. bij A.M.H.C. (Alkmaar) en tennis. W. F. J. Westermann (Verkoop Neder land Amsterdam): speelt (thans) in de 4e klasse bij de Gooische Hockey Club. Y. H. M. N. Folmer (Personeelszaken Amsterdam): speelt bij H.G.C. in de 1e klasse. E. N. Bakker (Export Amsterdam): re serve promotieklasse bij L.M.H.C. en tennis bij LLTC. P. de Lange (Marktonderzoek buitenland Amsterdam): werd 3 x landskampioen (Westelijk elftal Batavieren) en 14 x af delingskampioen (waarvan 4 x in de 1e klasse) bij de Larense Mixed Hockey Club; speelde 3 jaar bij de Delftse Stu denten Hockey Vereniging en voorts bij de Boekaniers. F. Stikkelorum (Commerciële Divisie Am sterdam): speelt in de 3e klasse bij Roomburg. W. Meijer (Buitenlandse Belangen Rotter dam): speelde vroeger in de Ie klasse bij de Wageningsche Mixed Hockey Club. Mej. J. M. Kleingeld (Technologisch Cen trum Rotterdam): speelt in de 4e klasse zondagcompetitie bij D.I.O. en is voorts lid van de Heineken Bridgeclub. H. M. Endenburg (Buitendienst Amster dam): speelt in de B-klasse bij Hooger- heide Hilversum; behaalde in de jaren 1944-'54 Ie, 2e en 3e prijzen; overige sporten: badminton, zeilen en tafeltennis. H. Boudier (Technologische Dienst Mau- ritskade Amsterdam): tennist bij K.E.M.V. E. A. van Weeren (Thuisverbruik Rotter dam): tennist bij de Zoeterwoudse Ten nisclub. B. Sleeman (Bedrijfstechnologisch Dienst Den Bosch): speelt in de onderafdeling bij de Lawntennisvereniging van Heine ken; beoefent ook de judosport (oranje band, Wellse Judo Club). H. van Houweninge (Thuisverbruik Am sterdam): speelt in de 1e klasse zater dagmiddagcompetitie bij R.L.T.C. Heine ken. J. Kern (Horeca Rotterdam): tennist met OFF DAY in toernooien en kegelt bij Z(onder) B(allen) G(een) P(lezier). H. J. Kievits (Ziederij-Gistkelder Rotter dam): speelt in de 2e klasse zaterdag middagcompetitie, district Rotterdam, bij R.L.T.C. Heineken. H. R. van Eeuwijk (Marktonderzoek bui tenland Amsterdam): tennist bij Sloter- vaart en hockeyt bij Schaerweyde Zeist; doet voorts aan waterpolo, volleybal en honkbal. De heer S. Zijlstra, die als vertegenwoordiger Thuisverbruik werkzaam is, wil best toegeven, dat je je kunt afvragen of het bespelen van een muziekinstrument een sportieve bezigheid is. Maar dat het een fijne hobby kan zijn, is voor hem wel zeker. In 1951 begon hij als kerkorganist in Canada en tot heden bespeelt hij nog steeds met veel plezier het klavier. Hij heeft alle kerkorgels van Steenwijk tenminste wel één keer 'onder handen' gehad en is momenteel vast organist van de Gereformeerde Kerk in Steenwijk (zie foto). Het liefst speelt hij tijdens jeugddiensten, speciale zangdiensten, etc. Zelf is hij in het bezit van een Hammond-orgel, voor o.a. lichte muziek. Overigens schaakt en damt de heer Zijlstra ook. Maar als u hieruit zou afleiden, dat hij duidelijk voorkeur heeft voor sporten, waar je bij kunt zitten, is het leuk om te weten, dat hij ook actief is op voetbalgebied en in het verleden zowel een Vierdaagse heeft gelopen als een Elfstedentocht gereden. E. Hoekstra (Emballage Inkoop Rotter dam): speelt in de Ie klasse zaterdag middagcompetitie bij H.I.A.T.E.N. Hendrik Ido Ambacht. Mevr. J. P. van Roon-Spek (Bedrijfs bureau Rotterdam): tennist in de Heine- ken-tennisclub. J. van Dortmond (Central Engineering Rotterdam): speelt in de 4e klasse bij O.T.C. E. P. van Vliet (Rotterdam): tennist bij M.T.V. J. L. van Oordt (Economische Analyse Amsterdam): speelt bij L.T.C. Abcoude; andere sporten: zwemmen, roeien, scha ken, dammen, tafeltennis. S. van der Schouw (Distributie Amster dam): tennist thans; deed vroeger aan waterpolo bij V.Z.C. (Vlaardingse Zwem- club), speelde voetbal bij H.D.V.S. Schie dam en H.V.O. Vlaardingen en cricket bij H.D.V.S.; behaalde diverse afdelingskam pioenschappen. H. Kalff (Marketing Bunnik): speelt in de 3e klasse zaterdagmiddagcompetitie bij Manger Cats Driebergen. A. M. M. Bartels (Technische Opleidingen Rotterdam): tennist in onderlinge clubs; deed vroeger aan lichte atletiek, sabel- schermen en paardrijden. A. H. Hulzebos (Centrale Verkoop Ad ministratie Rotterdam): tennist bij Hei neken en doet aan Indoortraining. J. C. Wessels (Technische Inkoop Rotter dam): tennist en schaakt, niet in een club. W. M. J. Verbakei (Onderhoud Stad houderskade Amsterdam): tennist bij Heineken. J. Twerda (Winkelverkoop Bunnik): speelt in de 4e klasse bij Lucky Stroke. C. H. W. d'Artillac Brill (Public Relations Amsterdam): tennist bij Park Marlot en roeit bij Rijnland. H. J. Bolthof (Personeelszaken Bunnik): speelt bij de Lawntennisclub Bunnik. B. C. Vink (Technische Dienst Den Bosch): tennist bij Heineken; beoefent ook de zwemsport; voetbalde vroeger. L. A. Ch. Rottier (Produktie Mauritskade Amsterdam): tennist bij V.G.T.V.; zwemt en speelt volleybal. O. C. Goosens (tennis) met een door hem als beoefenaar van de duiksport gevangen vis.

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 9