PERSONALIA BUITENLAND Kroonkurken hebben geen waarde Op 16 juni kwam de heer A. J. Anink met zijn gezin uit Lagos met verlof. Ir. A. B. Rutgers vertrok op 16 juni met zijn gezin naar Singapore, waar hij werkzaam is bij Malayan Breweries Ltd. als Relieving Brewmaster/Head Technological Depart ment. Uit Lagos kwam de heer P. J. A. Suykerbuyk met zijn vrouw op 17 juni met verlof. Na genoten verlof keerde de heer H. F. de Vries op 17 juni terug naar Kaduna. Zijn gezin volgde hem op 15 juli. Op 21 juni reisde ir. B. A. Horstman naar Lagos, alwaar hij de heer Welmers is opgevolgd als Nigeria Tech nical Manager bij Nigerian Breweries Ltd. Zijn gezin zal binnenkort vertrekken naar Nigeria. De heer L. J. Ooms vertrok op 21 juni met zijn gezin uit Kinshasa om zijn verlof in Nederland door te brengen. Op 23 juni arriveerde de heer H. van Breukelen met gezin uit Kuala Lumpur. De heer H. Otter keerde op 26 juni terug naar Gisenyi. Zijn gezin reisde op 19 juli terug. Na verlof keerde ir. E. Bak huis op 26 juni met zijn gezin weer naar Willemstad terug. Ir. H. Timmer kwam op 26 juni uit Kaduna met verlof. Zijn gezin was reeds in Nederland. Op 28 juni reisde de heer W. G. Regtien naar Nigeria, waar hij werkzaam zal zijn als Engineer bij Nigerian Breweries Ltd. te Lagos. Eind juli zal zijn gezin volgen. Op 30 juni vertrok drs. B. Baard met zijn gezin naar Surabaja, waar hij gedeta cheerd is als Financial Manager bij P.T. Perusahaan Bir Indonesia. Na verlof reisde ir. A. J. Kruidenier met zijn vrouw op 5 juli terug naar Kumasi. Op 6 juli kwam ir. H. Hensel met zijn gezin uit Singapore met verlof. Mevrouw M. E. Buitendijk-Smit vertrok op 12 juli naar Tananarive, waar haar man sedert enige tijd werkzaam is. Op 14 juli keer de de heer P. Phaff terug naar Freetown. Zijn vrouw volgde hem in september. Op 15 juli reisde mevrouw S. P. de Vries- van Mourik en de heer R. O. T. H. Tjho met zijn gezin, na een verlofperiode, terug naar Kaduna. Op 17 juli vertrok de heer T. K. B. Albronda met vrouw en kinderen weer naar Freetown. De heer Th. F. C. Meeles arriveerde met zijn gezin uit Ku masi op 18 juli in Nederland. De heer M. Muilwijk keerde met zijn vrouw op 22 juli terug naar Kinshasa. Op 27 juli vertrok de heer C. Allport uit Freetown om zijn verlof in Europa door te brengen. Zijn gezin was al eerder vertrokken. Op 30 juli vertrok de heer ir. G. W. Vos kamp naar Singapore, waar hij werkzaam zal zijn bij Malayan Breweries Ltd. De heer C. L. A. Peterse reisde op 6 Met de regelmaat van de klok duikt het gerucht op, dat Heineken bij inle vering van bijvoorbeeld 100.000 of een miljoen kroonkurken een invalidewagen beschikbaar stelt. Hoe dit idee in de wereld komt mag Joost weten, maar het is niet waar. Oude kroonkurken van bierflessen heb ben geen enkele waarde. Er wordt geen invalidewagen op verstrekt. Het is echter niet gemakkelijk om dit gerucht de wereld uit te krijgen. Der halve roepen we de hulp van al onze medewerkers in, om, wanneer zij over het verzamelen van kroonkurken voor een invalidewagen horen, dit met kracht tegen te spreken. Dit is dan vooral in het belang van de verzamelaar zélf, want het moet een bittere teleurstelling zijn, om, na mis schien wel jaren lang enthousiast kroonkurken verzamelen, te horen dat het allemaal voor niets is geweest. Hoe sympathiek wij ook tegenover hulp aan invaliden staan, het gerucht dat Heineken voor 100.000 of een miljoen kroonkurken een invalidewagen be schikbaar zou stellen, berust op een hardnekkig misverstand. Natuurlijk steunt Heineken op verschil lende wijze de invaliden in ons land. maar het is niet de stijl van onze onder neming om op deze manier onze omzet te vergroten. augustus terug naar Pointe-a-Pitre. Zijn gezin blijft nog enige tijd in Nederland. De heer J. van Meel keerde op 12 augus tus, na genoten verlof, terug naar Boma. Zijn gezin verblijft nog in Nederland. Op 18 augustus arriveerde de heer G. E. Gevaert met zijn vrouw uit Kisangani in Nederland voor een kort verlof. De heer drs. A. Moerkerken vertrok op 19 augus tus naar Nigeria, waar hij werkzaam zal zijn bij Nigerian Breweries Ltd. te Lagos. Op 22 augustus reisde de heer ir. H. Hensel met zijn gezin, na genoten verlof, terug naar Singapore, waar hij op 14 sep tember verwacht werd. Eveneens op 22 augustus vertrok de heer J. J. Dorren- boom en wel naar Moundou, na een verlof periode in Nederland. Zijn vrouw is nog in Nederland. Na een verlofperiode, keerde de heer H. van Breukelen op 30 augustus met zijn gezin terug naar Kuala Lumpur. Op 2 september reisde me vrouw M. Horstman-Pameyer met 2 kin deren naar Lagos, waar haar man sinds enige tijd werkzaam is. De heer A. Mulder vertrok op 9 september met zijn gezin naar Mbandaka, waar hij werkzaam zal zijn bij Bralima S.A.R.L. Na verlof keerde de heer L. J. Ooms met zijn gezin op 9 september terug naar Kinshasa. Eveneens op 9 september keerde de heer ir. H. Timmer terug en wel naar Kaduna. Zijn gezin zal hem binnenkort volgen. 25

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 25