J. W. ELBERS A. VAN AALZUM MET PENSIOEN C. VAN NIEUWLAND Vrijdag 7 juli had de heer C. van Nieuwland 25 dienstjaren in de Rotter damse Bottelarij van Heineken achter de rug. Ir. J. M. van Rossem feliciteer de hem van harte met dit heuglijke feit. In de Raadskelder wist de heer M. A. van Zetten, chef Verpakken, onder meer te vertellen, dat de etiket ten, die de jubilaris in ongeveer 12 jaar had verwerkt, een afstand konden over bruggen van maar liefst 40.000 km, dat wil zeggen eenmaal de wereld rond. Door zijn collega, de heer J. Bonte, werd de heer Van Nieuwland (rechts op de foto) dan ook terecht 'geridderd' in de orde van de Gouden Lijmplaats. AFSCHEID G. DIKS EN P. VAN HELVOIRT G. H. MEESTERS In de Commissarissenkamer van het bedrijf te Bunnik werd vrijdag 4 au gustus j.l. onder grote belangstelling het 25-jarig jubileum gevierd van de heer G. H. Meesters. Mr C. J. G. Becht, directeur van Vrumona, die de heer Meesters dankte voor de trouwe en toegewijde dienst in de sector Ho reca (bijna 221A jaar bij Amstel en ruim 2V2 jaar bij Vrumona), verrijkte het revers van de jubilaris met de gou den Heineken-speld. De vele cadeaus, die de heer en mevrouw Meesters wer den aangeboden, onderstreepten deze dank. Op de foto de heer Becht (mid den) met de jubilaris en zijn familie. In de Rotterdamse Raadskelder was vrijdag 21 juli alle belangstelling voor zilveren jubilaris J. W. Eibers, chef van de afdeling Opslag, Intern Transport en Emballage, die zijn loopbaan bij Heineken begon in de Bottelarij en, voordat hij in april 1964 zijn huidige functie aanvaardde, in het Biermaga zijn achtereenvolgens medewerker, as sistent voorman, voorman en chef was. De heer J. Ykema was één van de sprekers, die woorden van waardering tot de jubilaris richtte, aan het slot waarvan hij de heer Eibers (rechts) het gouden jubileuminsigne opspeldde. De receptie van de heer A. van Aal- zum, die wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd definitief afscheid nam van zijn collega's, vond plaats op maandag 31 juli in de Raadskelder van de Brouwerij Stad houderskade in Amsterdam. De heer Van Aalzum, die 15 april 1926 als kan tooremployé, eigenlijk als 'bierschrij ver', op de afdeling Expeditie werd aangesteld, heeft tijdens zijn dienst- periode verschillende functies gehad. Via de Kasafdeling, de Boekhouding, de Loonadministratie, de Magazijn administratie en de Salarisadministra tie, werd hij in 1961 aangesteld op de afdeling Assurantiën, waar hij tot 1967 is gebleven. De laatste jaren van zijn dienstverband heeft de heer Van Aal zum evenwel thuis door moeten bren gen, in verband met ziekte. In de Raadskelder waren velen bijeen gekomen om de heer Van Aalzum ten afscheid de hand te drukken. Onder Vrijdag 30 juni werd in Den Bosch, nadat zij eerst met hun echtgenoten door de bedrijfsleider, Ir. A. K. E. ten Bruggen Cate, waren ontvangen, tij dens een goed bezochte receptie af scheid genomen van de heren G. Diks en P. van Helvoirt, wegens het berei ken van de pensioengerechtigde leef tijd. De heer Diks was sinds 1955 (Rotter dam) in onze dienst en laatstelijk werkzaam op de afdeling Intern Trans port. De heer Van Helvoirt kwam in 1957 in dienst en was tot aan zijn ziekte eind 1971 in de Interne Dienst werkzaam. Behalve door de bedrijfsleider werd gesproken door de heer A. de Groot, chef Intern Transport en de heer J. Hoogstraten, chef Interne Dienst, wel ke beiden als personeelscadeau een enveloppe met inhoud aanboden. Op de bovenste foto ontvangt de heer Diks (rechts) een enveloppe van de heer De Groot. Op de onderste foto drukt de heer Ten Bruggen Cate (rechts) de heer Van Helvoirt de hand. hen bevond zich zijn laatste chef, de heer H. J. Leeflang, die inmiddels eveneens gepensioneerd is en die een cadeau onder couvert overhandigde. 22

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 22