H. SNEL 40 JAAR IN DIENST J. G. A. DE JONGH Maandag 26 juni werd in Rotterdam het 25-jarige dienstjubileum gevierd van de heer J. G. A. de Jongh. Lof voor de ijver en toewijding, die hij in die kwart eeuw achtereenvolgens toon de in de Bottelarij, de Machinekamer, de Onderhoudsdienst en tenslotte in de Mechanische Werkplaats, werd hem toegezwaaid door de toenmalige be drijfsleider, ir. J. M. van Rossem. In de Raadskelder voegde de chef van de jubilaris, de heer H. Schrijver, daar nog het zijne aan toe. Op de foto speldt de heer Van Rossem (links) de jubilaris het gouden jubileum-insigne op. B. M. KOMMERS Ch. Ph. MOONEN Op 30 juni 1947 werd het personeels bestand in de Bottelarij te Rotterdam versterkt met de komst van de heer Ch. Ph. Moonen. Op 30 juni 1972, 25 jaar later dus, was de heer Moonen nog steeds bij Heineken, zij het dan sinds mei 1963 als voorman op de af deling Emballage. Uiteraard werd dit feit op gepaste wijze gevierd. Namens de bedrijfsleiding sprak ir. C. J. On derwater woorden van dank. Tijdens de receptie in de Raadskelder sprak de chef van de jubilaris, de heer J. W. Eibers, zijn waardering uit. Op de foto de heer en mevrouw Moonen. H. MIEDEMA Bij Vrumona in Bergen op Zoom werd vrijdag 30 juni het 25-jarig jubileum gevierd van de productieleider van Bergen op Zoom, de heer B. M. Kom- mers. De direkteur van Vrumona, mr. C. J. G. Becht, opende een lange rij van sprekers. In zijn toespraak legde hij de nadruk op de ontwikkeling, die de oude B3 vruchtensappenfabriek heeft doorgemaakt onder leiding van de heer Kommers en waaraan deze, met zijn grote kennis van de bereiding van vruchtensappen en liefde voor zijn werk, een belangrijke bijdrage heeft geleverd. De gouden jubileumspeld, die de heer Kommers (links) in ont vangst mocht nemen onderstreepte, evenals de vele cadeaus, de waarde ring en dank voor het werk van de ju bilaris. Rechts op de foto de heer Becht. Het 40-jarig jubileum van de heer H. Snel, Assistent Horeca Gewest Am sterdam, werd vrijdag 30 juni op fees telijke wijze gevierd in de Raadska mer en Gijsbreghtkelder van de vesti ging Mauritskade in Amsterdam. De heer P. Kranenberg, Directeur Horeca Ontwikkeling, schetste tijdens een bijeenkomst in de Raadskamer de levensloop van de jubilaris. De heer Snel, die in 1932 bij zijn indiensttre ding als jongste bediende op de afde ling Expeditie werd aangesteld, heeft vele uiteenlopende functies bekleed alvorens hij in 1968 assistent van de Districtverkoopleider Horeca Sector Noord werd en een jaar later zijn hui dige functie aanvaardde. De inzet en het goede humeur van de jubilaris on dervonden veel waardering van de zijde van de heer Kranenberg. Jhr. F. J. C. Mollerus, Algemeen Ver koopleider Horeca, sprak zijn bewon dering uit voor de kwaliteiten van de jubilaris, onder meer voor de wijze, waarop de jubilaris de fusie had op gevangen. De chef van de jubilaris, de heer J. C. Eyking, sprak namens de naaste mede werkers, de vele vrienden in den lande en het kantoor, woorden van dank voor de altijd prettige samenwerking. Het officiële gedeelte van deze jubileum viering werd gevolgd door een zeer druk bezochte receptie. Op de foto overhandigt de heer Mol lerus (links) de heer Snel een cadeau onder couvert. Vrijdag 30 juni werd het 25-jarig ju bileum herdacht van de heer H. Miede- ma, die op 1 juli 1947 bij Heineken Rotterdam in dienst trad. Na enige tijd in de Bottelarij en de Mouterij gewerkt te hebben, kwam hij in oktober 1949 als chauffeur in de Garage, later Transportdienst, waar hij 23 jaar bleef. Sinds mei van dit jaar is de jubilaris werkzaam op het Documentatie Secre tariaat. De heren J. W. Eibers, die ge durende lange tijd zijn chef was, en J. van der Wal van het Documentatie Secretariaat spraken de jubilaris toe. Eerder al had ir. C. J. Onderwater dit namens de bedrijfsleiding gedaan. Op de foto de heer en mevrouw Miedema.

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 21