Als herinnering aan de Concern Sportdag 1972 ontvingen alle deel nemers en officials na afloop een roulette-opener. Hierop waren de symbolen van de acht takken van sport aangebracht, waarin op de sportdag wordt uitgekomen. Een bijzonder vlot verloop had de gezamenlijke maaltijd, waarvoor een deel van de vijfde etage van het bottelarijgebouw aan de Mau- ritskade was afgeschermd en kleur rijk was versierd. Ook de verzor ging der gasten in de kantine liep weer voortreffelijk, waarvoor alle hulde. 1 In het grote restaurant werd met veel enthousiasme geklaverjast. 2 Heel wat dames volgden de verrichtingen van de voetballers. 3 Getennist werd er op de banen achter het Frans Otten Stadion. 4 De tafeltennissers hadden vijf banen ter beschikking. 5 Overzicht van de hal, waarin badminton werd gespeeld. Bij TENNIS deed zich het ongewone feit voor, dat door de plotselinge re gen vier partijen niet gespeeld konden worden. Een loting bracht de beslis sing, al werd de eindstand hierdoor niet beïnvloed. Bunnik immers was al uitgespeeld en was toen reeds met 10 matchpunten winnaar van het toernooi. Op twee herendubbels na had dit elk jaar weer sterke team n.l. alle partijen gewonnen. Tweede in de eindstand wat onfortuinlijk vijfde. De vangst be stond voornamelijk uit voorn, die goed aan de maat was. Het KLAVERJASSEN leverde een nek- aan-nek-race op tussen Amsterdam II en Bunnik. De Amsterdammers van de Mauritskade, die al jaren achtereen de beste troeven in handen hebben, wer den met 74866 scorepunten toch weer nummer één. Bunnik (74354 punten) werd tweede, Amsterdam I (72884) derde, Rotterdam (71684) vierde en Den Bosch (69558) vijfde. Bij deze laatste twee uitslagen willen we nog wel even een kanttekening maken, om dat wederom gespeeld werd volgens het z.g. Amsterdamse systeem, het geen zowel Rotterdam als Den Bosch niet zo ligt. Verwacht werd ook, dat het Rotterdams systeem gespeeld zou worden, omdat in feite Rotterdam dit jaar de gastheer van de spelen was. werd Amsterdam I (8 punten), derde Rotterdam (6 punten), vierde Amster dam II (5 punten) en vijfde Den Bosch (1 punt). Eén partij werd als gevolg van de regen in het Frans Otten Sta dion, doorgaans alleen het domein van de badmintonspelers, afgemaakt, hetgeen voor de spelers eens een ge heel andere ervaring was. Bunnik, altijd een goede tweede bij TAFELTENNIS, stak ditmaal met kop en schouders boven alles uit, temeer daar de ploeg van Amsterdam I ge handicapt was door het onverwacht uitvallen van een speler. Bunnik had 4 19

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 19