schaatsen ruitersport dammen biljarten jagen bergsport schaken duivensport E. J. A. van Kan (ruitersport) A. Visser (Verkoop horeca Bunnik): in vereniging. niet J. Th. Kappelle (D irectie-secretariaat Bunnik): lid van de Nederlandse Berg sport Vereniging. Voorts hockey in het veteranenelftal van de Hilversumse Mixed Hockey Club, cricket in het derde elftal van de Hilversumse Cricketclub en lid van de Lawntennisclub 'Het Spieghel' in Bussum. A. A. Janssen (Emballage Mauritskade Amsterdam): vereniging Het Oosten; in 1952 kampioen 3e klasse C, Amsterdam se Schaakbond. G. Bosma (Inkoop): schaakt bij Gambiet en voetbalt bij NAS. C. J. Verschoor (Administratie Rotter dam): promotieklasse RSB bij Euro poort. W. J. Swart (Contracten Administratie Mauritskade Amsterdam): schaakt in de hoofdklasse bij Zukertort. P. G. van Berge (Kas Den Bosch): 2e klasse KNSB bij H.M.C. Den Bosch (kampioen van Noord-Brabant in 1972); is tevens oprichter van deze vereniging en H. J. H. Valk (Loonadministratie): niet in een vereniging; doet voorts aan zwem men en scherpschieten. J. A. F. Beerens (Verkoop Amsterdam): biljart in de Heinekenclub. J. van der Pol (Administratie Mauritskade Amsterdam): biljart eveneens in Heine kenclub; voetbalde vroeger. ECHTPAAR RENES 65 JAAR GETROUWD Dinsdag 26 september hebben de heer en mevrouw J. Ph. G. Renes-Laffree de dag herdacht, waarop zij 65 jaar ge leden in het huwelijk traden. Een zeld zame gebeurtenis, die door de enorme belangstelling werd onderstreept. De heer en mevrouw Renes, die respectievelijk 86 en 84 jaar oud, maar nog goed gezond en bijzonder levenslustig zijn, hebben geen moment opgezien tegen de drukte van een receptie-aan-huis. En hun woning aan de Trompenburgstraat 71-1 in Amster dam, was op deze heuglijke dag een drukbezocht adres. Talloze familie leden, vele vrienden, kennissen en oud collega's, een afgevaardigde van B W en vele anderen kwamen het echt paar gelukwensen en cadeaus aan bieden. Ruim 21 jaar geleden is de heer Renes, die evenals zijn broer, in de voetsporen van zijn vader als timmer man bij de Amstel Brouwerij werk zaam was, gepensioneerd. Maar in een gesprek met hem krijgt men - getuige de leuke verhalen, die hij uit die tijd weet op te dissen - nauwelijks de in druk, dat tussen de dagen van weleer en die van vandaag zo'n lange periode ligt. Een periode overigens, waarin de heer Renes niet alleen van zijn welverdien de rust is gaan genieten, maar ook op actieve wijze zijn vrije tijd inhoud heeft gegeven. Om te beginnen was hij mede-oprich ter en 10 jaar penningmeester van de Algemene Bond van Bejaarden. Als ere-lid wordt hem nu nog een belang rijk aandeel toevertrouwd in de komen de feestelijkheden ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van deze bond. Vier maal per week klaverjast hij in de Bejaardensociëteit en verder wan delt de heer Renes graag, 's Zomers is hij - volgens zijn vrouw zeer bedreven - in de weer met vissen. Samen speelt het echtpaar vaak patience. Daarnaast volgt hij het Heineken-ge- beuren op de voet. Elke maand gaat hij, vergezeld van zijn vrouw, naar de klaverjasmiddag in de Amstel-kantine, waardoor hij op de hoogte blijft van veranderingen en uitbreidingen binnen het bedrijf. Vers van 't Vat wordt mede daarom ook als een welkome infor matie-bron gelezen. Het echtpaar Renes heeft tot nu toe elk jaar deelgenomen aan het uitstapje voor gepensioneerden en wil dit, zo lang het kan, blijven doen. De vraag tenslotte of zij ook trouwe afnemers van het bier zijn gebleven, werd zeer overtuigend met 'ja' beant woord. E. J. A. van Kan (Horeca): Dressuur bij de Hollandse Manege. A. J. H. Jansen (Bouwkunde, Bunnik): vroeger actief ruiter, nu paardenfokker en instructeur. Jurylid van de Kon. Ned. Federatie van Landelijke Rijverenigingen, bestuurslid van Streekverband IJssel en Rijn, lid van het Pony- en Paardencentrum Amelisweerd te Utrecht. bestuurslid van de Noordbrabantse Schaakbond; heeft vroeger de Nederland se kampioenschappen schaken PTT en die van het Gevangeniswezen in Nederland geleid. J. W. van Buuren (Portier Amsterdam Weteringplantsoen): beoefent al jaren met veel succes de duivensport; behaalde met wedvluchten talloze kampioenschap pen en prijzen. C. Kraay (Bedrijfsbureau Bunnik): Hard rijdersclub 'Zwanenburg' in Leusden. Tevens voetbal bij S.V. Woudenberg. P. G. van Berge (schaken) Duivenliefhebber Van Buuren met zijn mooiste trofee, de Olympiadebeker.

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 13