atletiek turnen autosport motorsport wielrennen boksen worstelen karate schieten wandelen ijshockey P. J. van de Water (Repro Amsterdam): A.V. '23, A. klasse, in 1969 kampioen van Noord-Holland 1500 m.; in datzelfde jaar deelnemer aan de Nederlandse kampioen schappen op de 800 m. Mej. E. Speckmann (Secretariaat): Ver eniging Tenaco. C. van der Zijden (Technische Dienst Rot terdam): In 1943 tweede op de 800 m bij de kampioenschappen van Zuid-Hol land. Thans instructeur indoortraining. Voorts turnen, voetbal en boksen. J. J. Wolff (Commercieel Techn. Dienst): Algemeen Rijksgediplomeerd Sportinstruc- teur (KNAU, NSF). A. C. van Bergen (Verkoop Horeca Bun- nik): Hercules-UDI in Drachten. Thans voornamelijk conditietraining en zaalbal- sporten. C. J. Driebergen (Administratieve Organi satie): Vereniging Mars. G. van der Burgh (Expeditie Mauritskade Amsterdam): Hercules, Amsterdam, in 1968 kampioen van Nederland; in 1969 en 1970 diverse malen kampioen van Noord-Holland, Midden-Nederland en Zuid-Nederland. Voetbalt in T.W.M.C. J. Worms (Export-transportafdeling): Foedji-Jama, groene band. J. van Dodeweerd (Verkoop Buitendienst Bunnik): 'Van der Vlugt', Zeist, bruine band. H. W. Rebel (Techn. Opleidingen): Sport school Veereschild, Hilversum, blauwe band. Mevr. C. J. Knuiman-de Boer (B.V.A. Den Bosch): Heineken judoclub, groene band. A. van der Hom (Thuisverbruik): Lucht- buksschutter, Schietvereniging Rotterdam- Zuid. In 1967 eerste bij het kampioen schap van Hoogvliet, 10e bij de nationale schietkampioenschappen te Oosterhout en in 1970 1e bij de kampioenschappen van Zuid-Holland. H. M. Bulens Czn. (Technische Inkoop): De Vrijheid, Rotterdam (pistool). Th. Tabbers (Expeditie): De Vrijheid, Bussum (revolver). G. W. Blok (Postkamer): Zwolse Motor Club. A. Koornstra (Kwaliteitsdienst Stadhou derskade Amsterdam): V.W. Amster dam. Toertochten. Ook schaatsen, toer tochten en baanwedstrijden. Zeer actief bij het organiseren van wedstrijden in diverse technische commissies. A. van den Bosch (Thuisverbruik): Rot terdamse Boksvereniging Huizenaar. P. N. van Remorte! (Verkoop Horeca Bunnik): Rugbyclub Eindhoven, eerste team nationale competitie poule B. Voorts waterpolo, eerste team derde klasse KNZB Leden van de Heineken Wandelsport Vereniging uit Rotterdam. C. A. M. Smit (Vertegenwoordiger Winkel verkoop Bunnik): A.S.C. Arnhem, A. klasse oriëntatieritten 2e prijs; B. klasse, kaartlees 1e en 2e prijs. J. Cornelissen (Fustencolonne): Wandel sportvereniging Heineken Rotterdam. Nam deel aan Nijmeegse Vierdaagse. W. F. C. van Otterloo (Expeditie Rotter dam): Wandelsportvereniging Crooswijk. Tussen 1939 en 1944 in totaal 1537 km in wedstrijden gelopen en stond daarmee vierde in de totaallijst van de Nederland se Wandelsport Bond. M. J. van den Heuvel (Laboratorium Den Bosch): IJshockey Club Den Bosch. Materiaalbeheerder. De club was kam pioen van Nederland in het seizoen 1969- 1970. G. van der Burgh (worstelen) legt een tegenstander op de mat. A. L. van de Bergh (Meet- en regeltech niek): Heineken judoclub, bruine band. Ook jiu jitsu bij Fudo shin. G. Bleijerveld (Bunnik): Sportschool G. Koning. Vanaf 1947 actief. Vele malen clubkampioen. Uitgekomen in selectie team. Thans 3e dan veteranen. Twee jaar instructeur geweest. Ook jiu jitsu. E. G. Lans (Speciale brigade Bunnik): J.V. Rotterdam. 2e dan judo en 1e kuij karate. Met team Rotterdam B. 3 maal kampioen van Nederland, met Rotterdam A. 1 maal kampioen van Nederland. In dividueel finalist 2e en 3e kuij bij de kampioenschappen van Nederland. A. van der Horn (schieten) 12

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 12