badminton tafeltennis volleybal honkbal cricket basketbal handbal korfbal zwemmen Mej. P. Mulder (tennis) Mej. M. M. J. Schönberger (Secretariaat Raad van Bestuur Amsterdam): tennist momenteel in de middenklasse bij H.T.C.A. R. A. G. van Hasselt (Computer Centrum Rotterdam): speelt in de 2e klasse zondagcompetitie bij R.T.C. Racketeers en bij R.L.T.C. Heineken; voetbalt bij Sparta, zwemt en beoefent de ruitersport (Centrum Lingebos). H. J. M. Duijnstee (Thuisverbruik Den Bosch): tennist bij L.T.C. Vleuten-De Meern. C. J. Savelkoul (Horeca Bunnik): speelt in de 2e klasse bij L.T.C. Berg St. Odi- liënberg; kampioen 3e districtsklasse en promotiewedstrijden; voetbalt voorts in de 2e klasse KNVB, afd. Limburg bij Odiliënberg. A. M. Stoffels (Winkelverkoop): speelt niet in een vereniging. Mej. P. Mulder (Directie Secretariaat Bunnik): speelt in de 4e klasse bij Grif- fensteyn en speelt badminton bij B.C. Zeist; diverse malen 3-voudig kampioene van deze club, van Zeist en omstreken, B-speelster; vele jaren 2e klasse landelijk gespeeld; laatste drie jaren 3e klasse landelijk; 1e team van vereniging. O. C. Goosens (Winkelverkoop Bunnik): tennist bij E.V.N. (kampioen); voetbalt in de 2e klasse KNVB, afd. Rotterdam bij Hillegersberg en beoefent daarnaast de niet alledaagse diepzeeduiksport. J. Wouters (Central Engineering Rotter dam): speelt badminton bij B.C.E. (6e klasse) en tennis bij Telro. Mevr. Blanke-Eschbach (Secretariaat Rotterdam): speelt badminton bij S.O.V.B. en deed in het verleden veel aan atletiek bij Victoria; behaalde 25 me dailles en werd in 1963 3 x Rotterdams kampioene. Mevr. A. P. van der Gaag-Olthuis (Kas Rotterdam): 2e klasse, district Zuid- Holland, bij B.C. Rotterdam. F. A. H. Rikkers (Thuisverbruik Bunnik): badminton bij B.C.S. en tennis bij de Grensmeppers; voorts hockey bij H.V.A.C. Helmond (in de jaren 1960-'69 in de promotieklasse). J. A. Tyveleyn (Interne Accountantsdienst Amsterdam): speelt badminton bij Slo- termeer en tennist. G. A. Aalbertsen (Administratie Organi satie Amsterdam): speelt badminton bij B.C. 't Slot te Zeist en schaakt. Th. Baars (Technische Dienst Maurits- kade Amsterdam): speelt badminton en tennis in Heineken-verband. A. Meyer (Technische Dienst Amster dam): tafeltennis, landelijke overgangs klasse bij COMBI '67 Krommenie; laatst behaalde resultaat: kampioen van de Zaanstreek (1972); voetbalt voorts in de 4e klasse KNVB, afd. Amsterdam bij W.M.S. J. Broer (Planning en Control Amster dam): tafeltennis, schaken en dammen, echter niet in een vereniging. P. M. Lakeman (Administratie Organi satie Amsterdam): speelde vroeger in de 2e klasse NTTB bij sportclub H.B.M.; was 1 jaar 'zaalkampioen' van Heineken. C. J. J. de Boer (Planning en Control Amsterdam): tafeltennist bij Victory SS en speelt volleybal bij St. Mauritius. L. L. v. d. Velden (Thuisverbruik Den Bosch): speelt tafeltennis in de 3e klas se bij BATUA. G. F. J. Hartgring (Bunnik): tafeltennist afwisselend in de 3e en 4e klasse bij C.J.E. en voetbalt zaterdag 's morgens bij Koster. A. Meyer (tafeltennis) mocht al heel wat bekers in ontvangst nemen. J. R. Claes (Debiteuren Bunnik): speelt volleybal bij V.V. Maarn. G. v. d. Hoogenhoff (Verkoop Bunnik): 18 jaar lang competitie volleybal gespeeld en gepromoveerd naar de Ie klasse en overgangsklasse bij S.V.V. Utrecht; voorts bridge, badminton en voetbal (bestuur). M. H. Sikking (Documentatie Den Bosch): speelt volleybal in de 2e klasse A, dis trict Den Bosch, bij V.V.C. Excellent. Chr. Borgmann (Horeca Bunnik): 2e klasse, afdeling Amsterdam bij de Ran gers; was enkele malen kampioen van deze afdeling; beoefent ook de vissport. J. Broomans (Centrale Verkoop Admini stratie Rotterdam): speelt volleybal bij ANIMO (2e klasse district); tennist in de Heinekenclub en voetbalt bij Nestoro in de 2e klasse KNVB, afdeling Rotterdam. G. H. Lupgens (Inkoop Rotterdam): A.M.V.J./R.L.V.C. Rotterdam (1e klasse district en hoofdklasse scheidsrechter). J. Pijtak (Winkelverkoop Bunnik): speelt volleybal bij Amstels Gymnastiek Vereni ging Amsterdam; werd in de senioren klasse 6 x achter elkaar kampioen van Amsterdam. M. Dekkers (Centrale Technische Dienst Den Bosch): speelt volleybal (2e klas se) bij Apollo-Helmond. A. Wijnands (Procestechniek Stadhou derskade A'dam): in de periode 1940- 1966 Hoofdklasse bij Blauw-Wit (A'dam), 4 x kampioen van Nederland, en Sparta (R'dam). Geselecteerd in Amsterdams team, Rotterdams team, Bondsteam en Nederlands team. J. H. de Graaf (Projectenbureau Rotter dam): in het tijdvak 1934-1956 bij The Catchers (Overgangsklasse) en in het Nederlands B-negental. Andere sporten handbal en basketbal. A. van der Togt (Export Amsterdam): speelde van 1927 tot 1958 bij Rood en Wit (1e klasse). Kwam zes maal uit voor het Nederlands cricketteam. Voorts van 1933 tot 1940 voetbal bij H.F.C. Speelde twee maal in het Nederlands B-elftal. G. H. IJsseldijk (Thuisverbruik): Martini Stars. Van 1954 tot 1964 tevens in het vertegenwoordigend Noordelijk team. R. Fles (H.R.C. R'dam): De Meeuwen, landelijke eerste klasse. Mej. M. J. Ketting (P.P.D. Mauritskade A'dam): de Volewijckers. Marga de Jong-Smit (Centrale Admini stratie Mauritskade A'dam): Wester kwartier (Hoofdklasse). Tevens dit jaar Nederlands kampioen mikro-korfbal. P. J. Pos (Documentatie Internationaal A'dam): Scheidsrechter afd. Y en Am- stel van de K.N.K.B. Mej. E. van Stek (Export): Het Zuiden. Voorts zwemmen bij O.D.Z. Mevr. R. de Vries-van Vliet (Informatie verwerking): Zwemvereniging W.F. Voorts turnen bij Thor, wandelen bij De Trek vogels en tennis bij Keep Smiling. P. L. L. Laarijsen (Automaten Bunnik): Vereniging Zoek Elkaar. A. H. Krap (Centrale Research): 't Gooi. Ook waterpolo, diverse afdelingskam pioenschappen. 10

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 10