Gemeenteraadsleden bij Heineken Zoeterwoude Cursus Pneumatiek in Den Bosch 1 De leden van de gemeenteraad van Zoeterwoude hebben op uitnodiging van Heineken op woensdag 14 juni een oriën- tatiebezoek gebracht aan ons nieuwbouw project in Zoeterwoude. Op vrijdag 23 juni bezochten de gemeenteraadsleden van Leiden de in aanbouw zijnde brouwerij. Ir. R. van Marwijk Kooy, lid van de Raad van Bestuur, verwelkomde de gasten, waarna ir. J. M. van Rossem aan de hand van de maquette een toelichting gaf op het project. Tijdens een korte wandeling over het terrein kon men met de eerste bouwactiviteiten nader kennismaken. Op foto 1. ziet men een aantal gemeente raadsleden van Zoeterwoude met hun dames, luisterend naar de explicatie van de heer Van Rossem. Op foto 2. de wan deling over het terrein. Rechts op deze foto burgemeester J. A. Detmers van Zoeterwoude met zijn echtgenote in gezel schap van de heer Van Marwijk Kooy. Op deze foto is op de achtergrond een ge deelte van de liftschacht te zien, welke een toegang moet gaan vormen tot het ernaast komende, vier verdiepingen tellen de legergebouw. Op foto 3. is deze liftschacht reeds op hoogte. In feite is dit het eerste onderdeel van de bouw, dat boven het maaiveld uit komt. Deze foto toont de leden van de Leidse gemeenteraad. 2 3 Op de brouwerij in Den Bosch zijn de diploma's uitgereikt voor de cursus Pneu- matiek/Hydrauliek, welke gedurende 26 weken onder auspiciën van de brouwerij werd gegeven. Op de groepsfoto ziet U v.l.n.r. allereerst de cursusleider, de heer Brouwers, van de Stichting Bijzondere Cursussen te Alblas- serdam en vervolgens de geslaagden: A. C. A. Maas (Storingsdienst), M. L. Hermse (Smeertechnische dienst), W. L. Huysmans (Mechanische werkplaats), J. van Gelder (Storingsdienst), W. H. Schuurmans (Mechanische werkplaats), A. J. Smits (Storingsdienst), C. H. van Vugt (Mechanische werkplaats), M. J. A. M. Kwaks (Storingsdienst), A. M. de Kruyf (Mechanische werkplaats), J. C. J. v. d. Wiel (Storingsdienst), F. L. Ver meulen (Storingsdienst) en J. J. M. M. van Soestbergen (Storingsdienst). 21

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 21