B. PELLEKAAN Personalia buitenland i 20 AMSTERDAM I Geboren: Gerald K., z.v. P. J. van de Water (Repro-afd.) ROTTERDAM Gehuwd: Mej. G. M. van de Meide (C.V.A.) met de heer W. A. Jansson Mej. J. Bot (Int. Dienst/Tel. Centrale) met de heer C. van Es R. Hazebroek (Export/Transportafdeling) met mej. E. A. C. Kop Mej. A. van de Horst (Verpakkings Research) met de heer K. Bal Mej. W. G. Hellewegen (Export/Transportafde ling) met de heer G. Hogenbirk Mej. F. J. van de Sloot (Kantine) met de heer J. Petrie G. A. v. d. Berg (Computercentrum) met mej. J. F. M. Vermetten Mej. B. A. E. M. Hagemeijer (Hor. seer.) met de heer D. C. Zoetemeijer P. Th. W. Zonneveld (Thuisverbruik) met mej. R. N. de Boer P. J. M. Vieveen (Prod. Inkoop) met mej. C. Moekestorm Mej. M. M. M. Ball (Brouwtechn. Dienst) met de heer E. Hartlieb Mej. Stolle (C.V.A.) met de heer R Dronk Geboren: Hilleanne P. M., d.v. drs. C. Versluys (Centr. Lab. Peter R., z.v. R. Fles (Computercentrum) Oscar, z.v. W. M. M. Holthausen (Techn. In koop) Mark P.. z.v. L. K. Litzau (Centr. Boekhouding) Michiel, z.v. M. C. Riedijk (Proefziederij) Sheila, d.v. H. W. Rebel (Techn. Opl.) Remco W., z.v. J. P. H. v. Geel (Techn. Inkoop) Meinardi, d.v. L. v. Doornik (Boekhouding) DEN BOSCH Gehuwd: Mej. M. J. van Alphen (PI.Adm.) met de heer F. van Dommelen. Geboren: Ingrid, d.v. S. J. S. de Bruijn (Bottelarij) Hubertje, z.v. H. L. M. van Valkenburg (Intern Transport) Angela, d.v. R. C. v. d. Hammen (Bottelarij) Theodora, d.v. C. Th. G. Bekkers (Brouwhuis) Johannes, z.v. L. van Heivoort (Intern. Transport) Johanna, d.v. J. de Benis (Bottelarij) Uit militaire dienst: G. F. Weber (Bottelarij) L. W. Wijnands (Intern Transport) Overleden: B. Pellekaan, Horn BUNNIK Gehuwd: C. W. Boekhout (Interne Expeditie) met mej. T. Peek L. Meerwijk (Interne Expeditie) met mej. W. J. C. Dijkstra Mej. W. v. Schaik (Kantine) met de heer A. Smits Mej. T. C. M. Balvert (Personeelzaken) met de heer W. G. Hesselink Geboren: Cornelis, z.v. C. A. v. Schaik (Interne Expeditie) Doesjka, d.v. J. A. v. Hoogdalem (Etalagedienst) Peter, z.v. G. v. d. Kamp (Bottelarij) Mariska D., d.v. P. H. v. d. Ende (Technische Dienst) Angela, d.v. Ch. v. d. Pijl (Verkoop Thuisverbruik) Monique, d.v. J. Draaijer (Interne Expeditie) Cindy, d.v. G. J. Hoes (Verkoop Thuisverbruik) Debora T. A., d.v. J. Koornhof (Technische dienst) Lisette C., d.v. R. Vendrik (Automatendienst) Anna, d.v. W. J. M. Baars (Interne Expeditie) Michael J., z.v. R. C. Beukhof (Administratie) Stephan A., z.v. C. Kraay (Bedrijfsbureau) GESLAAGD In Den Bosch is de heer J. de Bie (M en R) ge slaagd voor het examen Electronica monteur N.E.R.G. In Bunnik behaalde de heer H. Stel (Postkamer) het Mavo-diploma. De heren D. C. Aalbertsberg (Siroophal) en R. W. T. Visscher (Bottelarij) behaalden het diploma Productievakman beroepsopleiding levens middelenindustrie. De heer F. Rouwhorst (Verkoop Horeca) door liep met goed gevolg de cursus Marketing assistent bij het I.S.W. Voor het examen Brandwacht 2e klasse slaagden de heren J. van Lunsen (Techn. Dienst) en A. Agterberg (Garage). In Rotterdam zijn in de afgelopen periode de na volgende medewerkers geslaagd: De heer F. J. Reesing (Prod. Inkoop) behaalde het diploma Atheneum A. De heer H. van de Biezenbos (Centr. Brouw techn. Dienst, afd. Informatie-verwerking) is ge slaagd voor de cursus Basisopleiding Bibliotheken A1 Mevr. J. P. van Welzenis-Giorgi (Secr. Buiten landse Belangen) is geslaagd voor de cursus Steno Engels. De heer K. Smit (Legerkelder) is geslaagd voor de diploma's Brandwacht 1e en 2e klasse en het diploma perslucht. De heer L. C. J. Vaessen (Proj. bur.) is geslaagd voor het diploma werktuigbouwkunde. Ir. L. M. E. Schouten is geslaagd voor de appli catiecursus Koudetechniek. De heren G. v. Ast, P. C. J. Bevelander, A. v. Es, A. v. Herk, J. Polsema, A. Rijstenbil, H. R. Rosvall, J. M. Marges en P. B. J. Soudan zijn geslaagd voor het E.V.O.-diploma heftruck. Mej. M. C. J. Cornelissen (Export Transport afdeling) is geslaagd voor het MULO-examen. De heer W. Kort (Bewakingsdienst) is geslaagd voor de diploma's brandwacht 1e en 2e klasse. Mej. M. J. C. Boelee (Secr. B.B.) is geslaagd voor het diploma Steno Nederlands. DANKBETUIGINGEN In de afgelopen periode ontvingen we van de na volgende medewerkers dankbetuigingen naar aan leiding van jubileum- en afcheidsrecepties: P. G. van Berge. J. G. A. de Jongh, D. H. Wingelaar, J. R. Koning, F. Hoogesteijn en P. O. van Werth. De heer C. Beerman, Gistkelder, Rotterdam dankt voor de attenties, die hij tijdens zijn ziekte mocht ontvangen. VORKHEFTRUCKCHAUFFEURS BEHAALDEN DIPLOMA Voor de in Den Bosch gehouden be drijf scursus 'Vorkheftruckchauffeur' zijn de navolgende medewerkers ge slaagd. De heren Th. J. M van Oijen, C. J. van Hofwegen, L. Wolfs, A. M. van Kuijk, P. J. G. M. Janssen, H. A. M. C. Schollen, G. Westerlaken, A. W. Batens, C. van Wijngaarde, J. A. van den Hatert, A. G. M. van den Udenhout, M. T. Kolen, J. F. van de Weijenberg, H. F. M. Ender, A. C. van Rijswijk, W. Rijneveld, J. C. van Vugt en M. van Herwijnen. OVERLEDEN Op 17 juli overleed op 68-jarige leeftijd de heer C. Beekhuijzen, die tot zijn pensione ring werkzaam was op de brouwerij in Rotterdam. Eveneens op 17 juli overleed op 74-jarige leeftijd onze gepensioneerde oud-mede werker de heer A. Verburg uit Rotterdam. Op 18 juli overleed op 81-jarige leeftijd de heer H. A. Okkes, die bij Heineken werk zaam is geweest op de vestiging Stad houderskade te Amsterdam. Mogen zij rusten in vrede. E.H.B.O. DIPLOMA'S Op 5 mei werden in Bunnik door ir. J. W. den Hond E.H.B.O.-diploma's uitgereikt aan de na volgende medewerkers: C. A. Verbon (Heftruck chauffeur), G. Jonkman (Heftruckchauffeur), H. van As (Garage), A. Agterberg (Garage), C. A. Bergsteyn (Expeditie) en H. C. V. Oostrom (Be waking). Op 25 mei vertrok de heer A. L. M. van Rijn met zijn gezin uit Singapore met ver lof Op 6 juni arriveerde de heer P. Kool uit Lagos met zijn gezin in Nederland De heer W. J. Vermolen kwam op 8 juni uit Kumasi met verlof. Zijn gezin was reeds enige tijd in Nederland Een heug lijke gebeurtenis vond plaats in Arnhem, waar op 9 juni de heer en mevrouw De Voogd-van Duyvendijk werden verblijd met de geboorte van een zoon, die zij Mare Christiaan noemden De heer W. Dijk stra uit Tananarive kwam op 9 juni met verlof. Zijn vrouw en kinderen waren al eerder aangekomen De heer T. M. Zwart uit Mbandaka was van 9 juni tot 24 juni met kort verlof in Nederland. Zijn gezin verblijft nog in Nederland en zal over enige tijd terugreizen Op 10 juni vertrok mevrouw G. van Batum-van Zwie- ten met twee kinderen naar Lagos, waar haar man werkzaam is bij N.B.L. De heer D. J. Ringoir uit Bukavu kwam op 10 juni met verlof. Hij zal op 8 juli naar Mbandaka vertrekken, alwaar hij werk zaam zal zijn bij Bralima S.A.R.L. Na een verlofperiode keerde de heer F. B. M. Monsma met zijn gezin terug naar Boma op 15 juni De heer A. P. Buitendijk reisde op 15 juni naar Tananarive, waar hij thans werkzaam is als Directeur Commer cial bij de Brasseries de Madagascar. In memoriam Met verbijstering ontvingen wij het bericht, dat na een kortstondige ziekte onze medewerker, de heer B. Pellekaan, plotseling is over leden op zondag 16 juli. Hij bereik te de leeftijd van 49 jaar en was als brouwmeester werkzaam op onze vestiging Brouwerij Huyben N.V. te Horn (Limburg). De heer Pellekaan trad in dienst van ons concern in 1939 en keerde na een aantal jaren gewerkt te heb ben in enkele van onze vestigingen in West-Afrika, terug in Nederland. Allen, die met hem hebben samen gewerkt in binnen- en buitenland kennen de heer Pellekaan als een oprecht mens en een enthousiaste, harde werker. Onze gedachten gaan op dit mo ment vooral uit naar zijn vrouw en kinderen, die door dit verlies zo zwaar zijn getroffen en aan wie wij onze diepste gevoelens van deel neming betuigen. Moge hij rusten in vrede.

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 20