AFSCHEID J. C. SCHEULDERMAN D. H. WINGELAAR MET PENSIOEN A. KAMPS P. D. VAN DER WERFF J. R. KONING J. VAN ROON Op woensdag 31 mei nam de heer J. C. Scheulderman afscheid van Hei- neken. De Rotterdamse brouwerij zag hiermee een recordhouder vertrekken, daar de heer Scheulderman, die op 6 april 1926 zijn loopbaan bij Heine- ken aanving in de stalhouderij, kort geleden de 46 dienstjaren vol maakte. Een geweldige tijd, die tot nu toe voor onze vestiging in de Maasstad de lang ste bleek. Ir. J. M. van Rossem had voor dit vermeldenswaardige feit dan ook zeer veel waardering, evenals voor de wijze, waarop de heer Scheulder man zich gedurende al die jaren van zijn taak had gekweten. Van februari 1934 tot februari 1971 werkte de heer Scheulderman in de Bottelarij, terwijl hij het laatste jaar de gelederen van het Bedrijfsbureau ver sterkte. De woorden van de heer A. Frenks maakten duidelijk, hoe snel de samenwerking met de heer Scheulder man in die betrekkelijk korte tijd tot een succes was geworden. De heer M. A. van Zetten sprak namens de medewerkers uit de Bottelarij, waar de heer Scheulderman zich steeds een zeer gewaardeerde collega toonde. 'Nooit was hem iets te veel', zo zei de heer Van Zetten. Zoveel prettiger was het idee, dat voor de heer Scheulder man tenslotte de mogelijkheid bestond zich het laatste jaar op een wat rusti ger en positieve wijze voor te bereiden op zijn pensionering. De heer Van Zet ten overhandigde de heer Scheulder man, namens bottelarijpersoneel en jubileumfonds, een cadeau onder cou vert. Ook mevrouw Scheulderman werd in de dankbetuigingen betrokken en bedacht met een bloemetje. In kleine kring werd op dinsdag 30 mei bij onze frisdrankengroep in Bunnik afscheid genomen van de heer D. H. Wingelaar, die onlangs de pensioen gerechtigde leeftijd bereikte. De heer Wingelaar, die bijna 11 jaar bij ons concern werkzaam was, heeft in deze periode getoond van alle markten thuis te zijn. Hij was onder meer werkzaam als directiechauffeur, als sorteerder en als timmerman. Jammer genoeg liet zijn gezondheidstoestand niet toe, dat hij het laatste jaar actief kon zijn. Zo te zien echter, constateerde de be drijfsleider ir. J. W. den Hond in zijn toespraakje, doet de buitenlucht de heer en mevrouw Wingelaar goed, reden om de hoop, doch ook de ver wachting uit te spreken, dat zij nog lang van hun pensioen zullen kunnen genieten. Namens het Vrumona Personeelfonds (een onderling, historisch gegroeid en niet gesubsidieerd fonds, waaraan praktisch alle Vrumona-medewerk- (st)ers deelnemen en dat bij regle mentair vastgestelde gebeurtenissen acte de présence geeft) bood de heer J. H. Havekes een transistorradio aan, terwijl collega's mevrouw Wingelaar met een boeket bloemen verrasten. Toen op vrijdag 2 juni de heer A. Kamps, hoofd Centrale Verkoopadmini stratie, jubileerde, was de Rotterdam se Raadskelder te klein om allen, die hem met deze zilveren mijlpaal wilden feliciteren, te herbergen, zodat een ge deelte moest uitwijken naar de Depen dance. Nadat de heer J. van der Werf, lid van de Raad van Bestuur (links op de foto) de jubilaris als eerste had toegesproken, memoreerde de heer P. Bol, directeur Informatieverwerking, het opmerkelijke feit, dat de jubilaris reeds de derde generatie Kamps bij Heineken vertegenwoordigt, terwijl de kans op uitbreiding tot een vierde generatie lang niet uitgesloten is. Om de heer Bol bij voorbaat een indruk van zo'n situatie te geven, werd na de heren J. Hulzebos, J. Kort en mejuf frouw J. Roldaan ook door de heer Kamps junior, de oudste zoon van de jubilaris, een speech gelanceerd, die bij de aanwezigen zeer in de smaak viel. In Den Bosch werd op vrijdag 16 juni in de Kantine de heer P. D. van der Werff gehuldigd, in verband met het feit, dat hij die dag 25 jaar bij Heine ken in dienst was. De jubilaris, die onder meer werd toegesproken door ir. A. K. E. ten Bruggen Cate, zijn chef de heer A. Th. de Rooy en de heer J. van Gogh, is werkzaam bij de Ver voersdienst. Hij kreeg namens het per soneel een fiets aangeboden. Op de foto ontvangt de heer Van der Werff (links) de felicitaties van de heer Ten Bruggen Cate. In de Gijsbreghtkelder van de vesti ging Mauritskade in Amsterdam werd op vrijdag 16 juni het 25-jarig jubileum gevierd van de heer J. R. Koning. De heer Koning, die bij zijn indiensttreding bij de Amstel Brouwerij werd aange steld als medewerker in de Machine werkplaats, is sinds 1959 werkzaam als electriciën. Nadat de bedrijfsleider, ir. W. F. Schipper, de jubilaris dank had overgebracht voor zijn verdien sten, speldde mevrouw Koning bij haar echtgenoot de gouden speld op (foto). Vrijdag 2 juni werd in huiselijke kring het 25-jarig jubileum van de heer J. van Roon gevierd. De heer Van Roon, die deel uitmaakt van de afdeling Admini stratieve Organisatie te Rotterdam, werd onder andere gefeliciteerd door de heren P. Bol, directeur Informatie verwerking (links op de foto) en J. E. Jans, chef P.P.D., alsmede door enkele collega's van de afdeling en oud-collega's van de brouwafdelingen. 19

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 19