C. A. CIEREMANS H.J. LINDEBOOM J. SLUIJTER 40 JAAR Dinsdag 23 mei werd in kleine kring het feit herdacht, dat de heer J. Sluij- ter 40 jaar geleden op die dag in dienst trad bij de brouwerij Stadhouderskade in Amsterdam. De heer Sluijter, die zijn loopbaan bij Heineken begon als jongste bediende op het Secretariaat en achtereenvolgens op de Expeditie, de Boekhouding, de Kas en als ver tegenwoordiger en incasseerder werk zaam was, is sinds 1968 tweede kas sier. W. NOLLET P. G. VAN BERGE D. DE BOER In kleine kring vond 19 mei 'n de Raadskamer van de brouwerij Maurits- kade te Amsterdam de viering van het 25-jarig jubileum van de heer H. J. Lindeboom plaats. De heer Lindeboom is vele jaren werkzaam geweest als schipper op de zgn. bierboten. Thans is hij werkzaam in het Kwaliteitslabo ratorium van de brouwerij. Als cadeau van het personeel ontving hij een Friese klok, welke hij met zijn vrouw en zoon even voor de fotograaf ophield (zie foto). De heer P. Bol, direkteur Informatie verwerking (rechts), speldde de jubi laris het gouden jubileum-insigne op. Vrijdag 26 mei was de heer W. Noliet uit Rotterdam aan de beurt om voor het voetlicht te treden. Vijfentwintig dienstjaren, achtereenvolgens in de Bottelarij, de afdelingen Emballage en Belading en tenslotte in de Mechani sche Werkplaats, waren daaraan voor afgegaan. De heer Noliet werd namens de Rotterdamse bedrijfsleiding toe gesproken door ir. J. M. van Rossem, terwijl de heer H. Schrijver woordvoer der was van het personeel van de Mechanische Werkplaats. Op de foto de heer en mevrouw Noliet. In de tot een bloemenzee herschapen vergaderkamer van onze Bossche vesti ging Zuidwal werd op maandag 29 mei de heer P. G. van Berge gehuldigd, die 25 jaar bij de brouwerij in dienst was. De heer Van Berge, die werkzaam is op de afdeling Dokumentatie, werd niet alleen om zijn vele verdiensten voor Heineken geprezen. Lof werd hem ook toegezwaaid voor zijn vele activi teiten als organist - reeds 40 jaar - en in tal van bestuursfuncties in de schaakwereld. Op de foto de heer Van Berge met zijn echtgenote, die hem het gouden jubi leuminsigne opspeldt. Een zeer opvallend entree maakte don derdag 1 juni de heer C. A. Cieremans, chef Centraal Magazijn te Rotterdam, die die dag zijn 25-jarig jubileum vier de en op een brancard door een aantal E.H.B.O.'ers de Raadskelder werd binnengedragen. Gelukkig bleek dit alles slechts een herinnering aan een recente beenblessure van de jubilaris, zodat de in grote getale opgekomen aanwezigen de heer Cieremans even later weer op eigen benen konden zien staan. De jubilaris, die als expeditie baas bij Heineken begon en achtereen volgens als chef Havendienst en chef Transportdienst werkzaam was, al vorens hij in het Centraal Magazijn werd geplaatst, werd onder meer toe gesproken door ir. J. M. van Rossem (links), die hem een cadeau onder couvert overhandigde. In de kantine van Vrumona werd op donderdag 1 juni de heer D. de Boer, Projectleider te Bunnik, gehuldigd in verband met zijn 25-jarig jubileum. Mr. C. J. G. Becht (links op de foto), die de jubilaris als eerste toesprak, haalde onder meer herinneringen op uit de tijd, dat de heer De Boer werkzaam was bij N.V. Pólar te Maastricht. Hij decoreerde de jubilaris met de gouden Heineken-speld. Tot de vele sprekers behoorde ook ir. J. M. Deutekom, Hoofd Technische Dienst, die zijn medewerker hartelijk dankte voor zijn vele verdiensten. Vele cadeaus, die de heer en mevrouw De Boer werden aan geboden, onderstreepten deze dank. 18

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 18