VERENIGINGEN Brandweer VRUMONA 16 geslaagden I Dinsdag 6 juni werd bij Vrumona het examen 'Brandwacht 2e klasse' afgenomen. Hieraan namen 17 kandidaten deel, die trouw van december 1971 af een opleiding hadden ge volgd, die gegeven werd door instructeurs van de Utrechtse Beroepsbrandweer. Op commando van de examencommissie, bestaande uit vier examinatoren, werden slangen uitgerold, werd met straal- pijpen gedraafd en met ladders gesjouwd. Al deze praktische oefeningen werden nog afgewisseld met het beantwoorden van theoretische vragen. Tegen het einde van de middag had de commissie voldoende inzicht gekregen in de bekwaamheden van de deelnemers om de uitslag bekend te kunnen maken. Hierbij bleek, dat slechts één man het examen niet had gehaald, zodat aan 16 geluk kigen het diploma kon worden uitgereikt. Deze uitreiking vond plaats op woensdag 21 juni en werd verricht door ir. J. M. Deutekom, Hoofd Technische Dienst. In zijn toespraak wees de heer Deutekom erop, dat een doeltref fende bestrijding van het begin van een brand veel schade kan voorkomen, doch hij sprak de wens uit, dat de brandweer nooit werkelijk in aktie behoefde te komen. De geslaagden zijn de heren P. C. Aalbertsberg, H. van As, W. A. Broedelet, J. Th. M. van Buuren, C. Davelaar, J. Draayer, A. Guldemond, J. van de Klok, W. J. J. Oostveen, H. J. Prak, W. Schipper, D. A. Udink, J. W. Veenhuyzen, R. van Werven, H. W. van Wigge en M. A. van Dijk. 1 Een aantal deelnemers poseerde vóór aanvang van het examen voor de foto graaf. V.l.n.r. de heren W. A. Broedelet, H. J. Prak, H. van de Heuvel, M. A. van Dijk, A. Guldemond, H. W. van Wigge, P. C. Aalbertsberg, H. van As en W. Schipper. 2 De heren J. van de Klok Clinks) en J. W. Veenhuyzen in actie. 3 Na de bekendmaking van de succesvolle uitslag en het uitreiken van de diploma's brengen de geslaagden een toast uit. 15

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 15