Personalia buitenland Diploma's Den Bosch P.B.N.A. -cursus Inleiding Elektronische Informatieverwerking' afgerond Op 26 februari zijn de heer en mevrouw P. Hamers-Huizinga verblijd met de ge boorte van een dochter, die zij Saskia noemden Op 7 april is de heer H. Otter met zijn gezin uit Gisenyi met verlof ge komen Mevrouw N. E. H. Schwietert- Vermeulen is op 7 april teruggekeerd naar Surabaja, samen met haar kinderen. Haar man was al eerder teruggereisd Op 11 april is ir. F. H. Pino uit Lagos vertrokken voor een verlofperiode. Zijn vrouw en kinderen zijn hem een week later gevolgd Op 14 april is de heer H. G. Liebetrau met zijn vrouw, na ge noten verlof, teruggereisd naar Lagos De heer F. B. M. Monsma is op 16 april met zijn gezin uit Boma met verlof gekomen Op 17 april is het gezin van de heer en mevrouw W. J. Vermolen-de Rooy uitgebreid met de geboorte van een zoon die zij Raymond noemden Op 19 april is de familie T. K. B. Albronda met verlof uit Freetown vertrokken Even eens uit Freetown is de heer P. Phaff met zijn vrouw vertrokken en wel op 20 april Mevrouw R. R. van der Molen-Lichtenberg is op 22 april met haar kinderen naar Surabaja vertrokken, waar haar man sinds enige tijd werkzaam is Op 27 april is mevrouw H. Hofman-Klauke met haar kin deren, na een kort verlof, teruggereisd naar Mbandaka Op 29 april is ir. A. de Voogd met zijn gezin uit Lagos in Nederland gearriveerd voor een verlof periode In Kinshasa werd op 29 april de familie A. van der Est-van de Lustgraaf verblijd met de geboorte van een dochter, die zij Jisca noemden De heer S. T. J. Verburg is op 29 april met zijn gezin naar Zaïre vertrokken, waar hij werkzaam zal zijn bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa Eveneens op 29 april is mevrouw H. Ver- weij-Stad vertrokken en wel naar Lagos, waar haar man sinds kort werkzaam is Op 2 mei is ir. A. J. Kruidenier uit Kumasi met verlof gekomen. Zijn vrouw was al eerder in Nederland aangekomen Op 3 mei is ir. B. A. Horstman met zijn gezin uit Singapore in Nederland gearriveerd voor een verlofperiode Ir. R. Uylenhoet is op 3 mei naar Nigeria DANKBETUIGINGEN Graag wil ik hierbij de Heinekenmensen en de Personeeldienst van Heineken, mede namens mijn echtgenote, hartelijk dankzeggen voor de bloe menhulde, die ik ter gelegenheid van het in ont vangst nemen van mijn Koninklijke onderscheiding mocht ontvangen. J. A. Roose In de afgelopen periode ontvingen wij van de navolgende medewerkers dankbetuigingen naar aanleiding van jubileum- en afscheidsrecepties: de heer A. van der Togt, de heer L. A. van Sermondt, mevrouw J. E. de Groot-Gersen, de heer W. J. Swart, de heer J. Hirt, de heer W. Noliet. de heer J. Sluijter, de heer P. W. Pietersom, de heer J. van Roon en de heer P. G. van Berge. GESLAAGD Bij Vrumona is mej. A. Kinneging (Reklame) ge slaagd voor het diploma Steno Nederlands en mej. L. de Groot voor het diploma marketing assistent van het I.S.W. REKTIFIKATIE In het vorige nummer van Vers van 't Vat plaat sten wij op pagina 9 onder een foto van het kampioenselftal van Heineken in 1920/21 per vergissing een kruisje ten teken van overlijden achter de naam van de heer A. M. Weisz. Wij bieden de heer Weisz hiervoor onze excuses aan. gereisd, waar hij werkzaam zal zijn bij N.B.L. Lagos. Zijn gezin zal hem binnen kort volgen Op 5 mei is de familie H. J. Rademaker teruggekeerd naar Moundou Op 13 mei kwam de heer J. A. M. van Knippenberg met zijn vrouw uit Kisangani met verlof. Zij zullen op 8 juni weer terugkeren Op 16 mei wer den de heer en mevrouw J. B. Groothuis in Kinshasa verblijd met de geboorte van een zoon, die zij Reinder Bastiaan noem den De heer B. A. A. Brandt keerde met zijn gezin op 17 mei terug naar Aba Op 17 mei arriveerde de heer J. J. Dorrenboom uit Moundou in Nederland. Zijn gezin was al eerder aangekomen Uit Willemstad/Curacao kwam ir. E. Bakhuis op 18 mei met zijn gezin in Nederland aan voor een verlofperiode. De heer J. J. de Winter keerde op 19 mei terug uit Mbandaka Op 24 mei reisde ir. R. W. Welmers, na een verlofperiode, alvorens zijn functie in Amsterdam te aan vaarden, terug naar Lagos. Zijn vrouw volgde op 26 mei De heer A. van der Wilt ging met zijn gezin op 25 mei terug naar Brazzaville Op 26 mei vertrok de heer J. O. Dik met zijn gezin naar Kins hasa, waar hij werkzaam zal zijn bij Bralima S.A.R.L. Op 27 mei kwam de heer M. Muilwijk met zijn vrouw uit Kinshasa met verlof Mevrouw B. Uylen- hoet-Hommes reisde op 27 mei met haar kinderen naar Lagos, waar haar man sinds enige tijd werkzaam is De heer H. van Schaik vertrok op 29 mei uit Nederland met bestemming Madagascar, alwaar hij werkzaam zal zijn bij Brasseries de Mada gascar S.A. te Tananarive Mevrouw H. C. Hamers-Huizinga vertrok met haar kinderen op 31 mei naar Kumasi, waar haar man sinds 20 maart werkzaam is bij Kumasi Brewery Ltd. Op 1 juni kwam In het Ontvangstgebouw van de brou werij te Den Bosch werd op woensdag 25 april aan een viertal medewerkers uit de Mechanische Werkplaats een lasdiploma uitgereikt. Het betrof hier de cursus 'B3 Autogeen Pijpiassen (Staal)' welke werd geleid door een instructeur van het Adviesbureau voor Autogene Lastechniek (AVAL). De vier geslaagden ontvingen hun di ploma uit handen van ir. Ch. de Vlie ger. V.l.n.r. zittend de heren J. Her mans en A. Scherpen, staand v.l.n.r. de heren J. Mulders en J. Timmers. de heer C. L. A. Peterse uit Guadeloupe in Nederland met verlof aan. Zijn gezin was al eerder gearriveerd Op 4 juni keerde de heer R. Lans met zijn gezin terug naar Kuala Lumpur De heer C. Hofman keerde op 7 juni terug uit In donesië, waar hij gedetacheerd is ge weest bij P.T. Perusahaan Bir Indonesia te Surabaja. Vrijdag 14 april werd in de Dependance van de brouwerij te Rotterdam een examen afgenomen voor de P.B.N.A.-cursus 'Inleiding Elektronische Informatie verwerking'. Het was het eerste examen ter afsluiting van een interne computer cursus. De cursus was de eerste van een reeks, die gegeven zal worden aan het midden en hoger kader van de economische, financiële en administratieve afde lingen, eventueel aangevuld met belangstellenden van andere afdelingen. Bij dit examen behaalden alle deelnemers het vereiste aantal punten, waarna de heer P. Bol, directeur Informatieverwerking, de P.B.N.A.-getuigschriften ver gezeld van enige toepasselijke woorden uitreikte. Onder het genot van een glas bier werd nog geruime tijd nagepraat. 20

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 20