A DAM I Geboren: Saida, d.v. A. B. A. ben Messaoud (Bottelarij) Marion, d.v. J. Sondag (Intern Transport) Engeline L., d.v. W. E. v. Till (Export) Leoniek M., d.v. C. J. v. d. Vliet (Div. Int.) A DAM II Geboren: Gwenny, d.v. W Koch (Garage) Richard, z.v. G. T. Middelman (Elek. Techn. Werkpl. José A., z.v. L. Garcia Martinez (Bottelarij) Pablo, z.v. B. Reguera Miguez (Bottelarij) Caridad, z.v. J. Garcia Campos (Bottelarij) Alberto, z.v. J. Portela Fernandez (Bottelarij) Sander A., z.v. J. Willemse (Verk. Hor./Gew. A'dam) Marc, z.v. A. P. Buitendijk (Detachering Vrumo- na) ROTTERDAM Gehuwd P. Pronk (Tekenkamer) met mej. Y. van Dijk Mej. D. B. Verspuy (Computercentrum) met de heer G. J. J. M. Rutten Mej. M. Looyenga (Computercentrum) met de heer F. de Vries Mej. C. M. Kulman (Techn. Inkoop) met de heer W. G. Vlaming Geboren: Arend, z.v. L. van de Velde (Computercentrum) Jan, z.v. T. Maaskant (Proj. Bur.) DEN BOSCH Gehuwd B. Larue (Intern Transport) met mej. R. Barbecot Mej. A. J. M. van Heesch (Verk. Secr.) met de heer J. Banens Mej. C. J. de Boer (PI/A) met de heer J. G. H. Knuiman Mej. M. M. G. de Kort (Interne dienst) met de heer J. A. van Drunen De heer A. Th. J. van Osch (Bott. wpl.) met mej. E. M. van Roosmalen Geboren: Nicole Th. M., d.v. J. W. Lathouwers (Bottelarij Werkplaats) Johan, z.v. J. Haarman (Lagerkelder) Miriam H. M.. d.v H. A. M. Scholten (Intern Transport) Ursel en Sonja, ds.v. M. F. van Venrooy (Botte larij Werkplaats) Wendy E. J., d.v. G. H. M. de Wijs (Fusten colonne) Geboren: Yolanda, d.v. G. A. H. Vissers (Bottelarij Werk plaats) Susan, d.v. J. Th. M. Molle (Thuisverbruik) Montserat, d.v. N. Fernandez Migiz (Bottelarij) In militaire dienst: J. van de Leur (Bottelarij) Overleden: M. D, H van Bergen, Horeca BUNNIK Gehuwd: Mej. M. C. Sopakuwa (Fin. Adm.) met de heer J de Bruijne Uit militaire dienst: A. Rijken van Olst (Interne Expeditie) R. E. van de Steen (Verkoop Thuisverbruik) IN MEMORIAM H. D J. VAN DE WAERDT Op woensdag 28 juni 1972 is ten gevolge van een bedrijfsongeval plotseling overleden onze medewer ker de heer H. D. J. van de Waerdt, oud 29 jaar, werkzaam als onder houdsmonteur bij Vrumona in Bun- nik. Hoewel hij nog niet zo lang in onze dienst was, hebben wij hem in die korte tijd leren kennen als een goed collega en een vakman die met grote zelfstandigheid en accura tesse zijn werk verrichtte en als zodanig zal hij ook in onze herinne ring blijven. Moge de waardering die wij bij Vrumona voor hem hadden een steun zijn voor zijn vrouw, kinderen en verdere familie om dit grote ver lies te kunnen dragen. IN MEMORIAM G. A. DE LEEUW Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotselinge over lijden van de heer G. A. de Leeuw, oud 52 jaar. De heer De Leeuw was werkzaam in het Magazijn van de vestiging Mauritskade te Am sterdam. Onze gedachten gaan in de eerste plaats uit naar zijn vrouw en kin deren, die door dit verlies zo zwaar getroffen worden. Doch ook zijn collega's in het magazijn zullen hem als een goed vriend en collega blij ven gedenken. Moge hij rusten in vrede. OVERLEDEN Maandag 17 april overleed op 74-jarige leeftijd onze gepensioneerde oud-mede- werker uit Rotterdam, de heer D. J. van Beek. De heer H. Griffioen, gepensioneerd oud medewerker van Heineken in Amsterdam, overleed vrijdag 21 april op 86-jarige leef tijd. Zaterdag 6 mei overleed op 80-jarige leef tijd onze gepensioneerde oud-medewerker uit Amsterdam, de heer G. J. Hilderink. Dinsdag 9 mei overleed op 68-jarige leef tijd onze gepensioneerde oud-Amstelmede- werker, de heer W. Brouwer. De heer A. H. Stomps, eveneens een ge pensioneerd oud-Amstelmedewerker, over leed zaterdag 13 mei op 72-jarige leeftijd. Mogen zij rusten in vrede. IN MEMORIAM H. JEURING Vrijdag 26 mei overleed in Rotter dam op 56-jarige leeftijd onze medewerker, de heer H. Jeuring. Ondanks het feit, dat de heer Jeu ring reeds meer dan een jaar om gezondheidsredenen zijn werk niet kon verrichten, kwam dit droevige bericht zeer onverwachts. Harm, zoals iedereen hem kende, was 13 jaar in dienst van Heineken en wei als lasser/pijpmonteur in de Technische Dienst. Gedurende die jaren leerde een ieder Harm kennen als een eerlijk en oprecht mede werker, op wie men kon bouwen. Vooral door zijn sociale belangstel ling heeft hij veel vrienden gemaakt. De Rotterdamse brouwerijgemeen schap verliest in de heer Jeuring een plichtsgetrouw medewerker. Onze gedachten en deelneming gaan uit naar zijn echtgenote, kin deren en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moei lijke dagen. Moge hij rusten in vrede. IN MEMORIAM M. D. H. VAN BERGEN Zaterdag 20 mei bereikte ons het ontstellende bericht, dat onze me dewerker, de heer M.D.H. van Ber gen onverwachts was overleden. De heer Van Bergen bereikte de leef tijd van 48 jaar en was als Dis trictsverkoopleider Horeca voor Zuid-Limburg bij ons concern werk zaam. In de jaren dat wij met hem hebben kunnen samenwerken, leerden wij hem kennen als een oprecht mens en een gewaardeerd teamgenoot. Wij beseffen, dat zijn verscheiden een grote leegte heeft veroorzaakt, in het bijzonder voor zijn echtge note en kinderen, aan wie wij onze diepste gevoelens van deelneming betuigen. Moge hij rusten in vrede. 19

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 19