VERENGINGEN Heineken Fanfare in Middelburg wandelen in de regen jaarfeest Den Bosch wederom groot succes De Heineken Fanfare uit Den Bosch trad op 17 juni op in Middelburg, ter opening van een serie 'Harten-avon den', waarmee deze Zeeuwse stad ge durende de zomer wat vertier wil bren gen. De prestaties van onze fanfare werden in de pers alom geroemd. Met name de bewerking van 'Pippi Lang kous' oogstte veel bijval. Terwijl men er in Rotterdam alles aan deed om de conditie op peil te houden, door onder meer deel te nemen aan een prestatieloop, werden in Den Bosch de voorbereidingen getroffen voor de Heineken Voorjaarstocht, die door Wandelsportvereniging Heineken Den Bosch werd georganiseerd. De tocht, die op zaterdag 29 april werd gehouden en waaraan 273 wan delaars uit binnen- en buitenland (20 Engelsen, 25 Belgen en 8 Duitsers) In de Brabanthallen te Den Bosch werd op zaterdag 22 april voor de 15de maal het jaarfeest van Heineken Den Bosch gehouden. Voor dit derde lustrum was op groot scheepse wijze een avond georganiseerd die klonk als een klok. De naar schatting 1500 aanwezigen kregen, vóór het grote bal zou beginnen, een gevarieerd programma voor geschoteld, met voor elk wat wils. Hoogtepunt vormde wel het optreden van de Mar cello's, een Zuidamerikaanse zang- en dansgroep, die met name door een Spaans num mer ook veel bijval oogstte van de kant van onze Spaanse werknemers. Voor het bal was voor het eerst een groot orkest geëngageerd, dat voor een uitstekende stemming onder de aanwezigen zorgde. Tussendoor traden het Euro Kwintet, de Twee Pinten en Toby Rix op, die evenals de Hub Musch Big Band met een warm applaus werden be loond. De hierbij afgedrukte foto's illustreren duidelijk, dat ook dit jaar het Bossche personeelsfeest weer terecht een groot succes werd genoemd. deelnamen, was uitgezet in de omge ving van de Brabantse hoofdstad. Jong en oud kon aan de wandeltocht deelnemen, doordat een keuze ge maakt kon worden uit vier afstanden, te weten 5, 10, 15 en 20 km. Niettemin was de belangstelling voor dit evenement aanzienlijk minder dan men in voorgaande jaren gewend was. Een stortregen, die die dag onophou delijk op de hoofden van de wande laars neerkwam, was er debet aan, dat het enthousiasme wel wat verwaterde. De tocht zelf echter verliep feilloos, reden waarom de organisatie in het Bondsrapport, dat na een dergelijk evenement wordt uitgegeven, met hoge punten werd bedacht. Na afloop van de tocht waren er voor allen, die de opgegeven afstand had den volbracht, medailles en voor de groepen waren er diverse groeps- prijzen. Inmiddels is de wandelclub, die thans uit 35 senior- en 30 juniorleden be staat, druk doende zich voor te berei den op de IJzeren Mantocht op 26 juni en de Nijmeegse Vierdaagse, die van 17 tot en met 22 juli wordt gehouden. Belangstellenden voor de Bossche wandelclub kunnen informatie inwin nen bij de heer J. W. van Dijk, Heine ken, Rietveldenweg 25 te Den Bosch, toestel 244. 14

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 14