Diploma'< Uitreiking E.H.B.O.-diploma's in Bunnik 25 De aanwezige geslaagden bijeen. Staand v.l.n.r. de heren: A. J. Mandjes, A. Hout man, A. V. M. Elsendoorn, W. Berg, M. G. Kool, W. J. M. Baars, W. A. M. Rijnsoever, A. L. Miltenburg, S. Nolles, G. M. H. L. Leyte. Zittend v.l.n.r. de heren: J. W. Wull- schleger, J. A. J. A. van Rooijen, F. C. G. van Pelt, J. C. Hendrikx, A. C. Blokker, P. Pool en A. J. Vermeulen. In de Dépendance van de Raadskelder te Rotterdam werden 16 maart twee cursussen voor brouwerijmedewerkers afgesloten met de uitreiking van de diploma's. Deze ceremonie werd verricht door ir. C. F. Onderwater, die in zijn toespraak onder meer dank uitbracht aan de Stichting Bijzondere Cursussen te Alblasserdam en aan de heer J. Doesburg, die met groot enthousiasme de door Heineken zelf georganiseerde cursus 'Smeertechniek' samenstelde en er ook de lessen voor heeft gegeven. De geslaagden voor het examen 'Smeertechniek' waren de heren; C. A. Bou- wens, W. A. P. de Bruin, A. C. van der Eist, J. de Graaf, G. W. J. de Groot, M. A. van Hees, W. H. Ton, S. Wijnveldt en C. Zijderveld. Voor het examen 'Logische schakelingen' slaagden de heren: C. Brandwijk, H. Mijnsbergen, C. Polderdijk, H. Schrijver, R. Tazelaar, W. A. Vermaas, J. H. Vos en M. Vrugteveen. Ir. C. J. Onderwater (links) overhandigt de heer A. C. van der Eist het diploma. In het midden de heer L. W. Ruivenkamp. Op 16 maart j.l. vond in de directie vergaderzaal van Vrumona te Bunnik voor de eerste maal de uitreiking plaats van de E.H.B.O.-diploma's aan 17 voor dit examen geslaagde medewerkers. Het aantal cursisten, dat voor dit examen geslaagd was, bedroeg eigenlijk 19, doch de heren W. F. Plomp en H. van der Schaft waren verhinderd aanwezig te zijn. In een korte toespraak wenste de bedrijfs leider, ir. J. W. den Hond de geslaagden van harte geluk, mede namens de direc tie, en dankte hun voor het enthousiasme en de volledige inzet waarmede allen aan deze eerste E.H.B.O.-cursus te Bunnik hadden deelgenomen. Hij memoreerde, dat dit resultaat een goede stap is in de richting, die Vrumona zich heeft voorge nomen, om in elke ploeg van de Productie en van de Technische Dienst steeds een gediplomeerde E.H.B.O.-er aanwezig te hebben, terwijl op deze wijze ook het ge hele corps van de Bewakingsdienst en van de Bedrijfsbrandweer in het bezit komt van de benodigde E.H.B.O.-kennis. Hij drukte de aanwezigen op het hart de kwaliteit van hun kennis te blijven hand haven door deel te nemen aan de her halingsoefeningen, die nog zullen volgen. Ook sprak de heer Den Hond de hoop uit, dat aan de volgende cursus E.H.B.O., die in het najaar wordt georganiseerd, weer een groot aantal medewerkers zal deel nemen. Vervolgens richtte de bedrijfsleider zich met een hartelijk woord van dank tot de heer H. C. Lefering, die in een zó kort tijdsbestek de eerste cursus E.H.B.O. te Bunnik van de grond heeft gekregen, waarna hij de diploma's en de premies, die op het behalen van dit diploma ge steld zijn, uitreikte. Na afloop van het officiële gedeelte, ble ven de aanwezigen onder het genot van een goed glas uit het drankenpakket van ons concern nog geruime tijd gezellig bijeen. In Rotterdam zijn de navolgende medewerkers ge slaagd. De heer G. H. Lupgens (Prod. Inkoop) behaalde het diploma Nederlandse Handelscorrespondentie. Mej. Y. de Roode (C.V.A.) behaalde het diploma Typen. In Amsterdam zijn aan vestiging Stadhouderskade in de afgelopen periode de navolgende medewer kers, werkzaam in de Elektrotechnische werk plaats, geslaagd voor het diploma Bedrijfs-Elek- tronica-D: P. J. A. van de Berg, L. C. J. van de Bergh en P. J. Heller. GESLAAGD

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 25