AMSTERDAM I Gehuwd: C. Tolsma (Elek. Techn. Werkplaats) met mej. H. M. van Zwietering Mej. J. J. van Dorp (Assurantiën) met de heer J. K. de Wee. J. Schoonhoven (Kwal. Dienst) met mej. A. IJsselstein Geboren: Age H. F., z.v. H. Otten (Bottelarij) Karim, z.v. M. Mohamed Amar (Bottelarij) Frank W., z.v. E. K. P. Daniël (B.B. algemeen) Mohamed I., z.v. M. A. Zenabti (Bottelarij) AMSTERDAM II Gehuwd: Mej. B. H. Bouman (Expeditie) met de heer J. B. F. Groot J. Gupffert (Intern Transport) met mej. C. A. Lucas Geboren: Maria C., d.v. J. Martinez Parra (Flesverpakking) Natasja, d.v. C. A. van de Wijngaard (Gistkelder) Paul, z.v. P. Tak (Elek. Techn. Werkplaats) ROTTERDAM Gehuwd: Mej. J. P. E. M. Pattijn (Prod. Inkoop) met de heer T. G. M. Jochims Mej. D. Verspuy (Comp. Centrum) met de heer G. Rutten Mej. A. Ruys (Kantine kantoor) met de heer W. Wiersum D. F. C. Heere (Techn. Opleidingen) met mej. B. A. van 't Land Mej. M. E. Stock (Centr. Verk. Adm.) met de heer P. Mulder P. B. Ouwehand (Techn. Opleidingen) met mej. F. Viguié Mej. M. Boogaarts (Tel. Centrale) met de heer K. I. Messer Mej. J. Giorgie (Seer. Buitenl. Bel.) met de heer W. Welzenis Geboren: Maria, d.v. J. Goncalves Lima (Bottelarij) Caspar R., z.v. A. Moerkerken (Techn. Opl.) Guido, z.v. F. den Heldt (Econ. Analyse) Nicolette M.. d.v. H. N. de Wit (Brouwtechn. D'enst) Anton P., z.v. P. L. de Hooge (Boekhouding) Johanna I. M., d.v. ir. J. G. P. Twaalfhoven (Techn. Opl.) Arjan, z.v. A. P. Groenendijk (Doc. Secretariaat) Daniela, d.v. H. E. Wandel (Bottelarij) Marco R.. z.v. N. de Bruin (Computercentrum) Alexander, z.v. O. A. Stam (Computercentrum) In militaire dienst: W. Spruit, Doc. Secretariaat Johanna G. A., d.v. W. J. F. van Huygevoort (Bottelarij) Adrianus L. M., z.v. L. I. Schellekens (Bottelarij) Maria M. A., d.v. H. Beckmann (Bedrijfsbureau) Edwin H. L., z.v. M. A. van der Steen (Bottelarij) Gerarda M. C., d.v. J. A. A. Korthout (Ziederij) Astrid B., d.v. P. Boerboom (Storingsdienst) BUNNIK Gehuwd L. M. H. M. van der Borst (Bedrijfsbureau Bergen op Zoom) met mej. F. C. P. Schuit A. van Meer (Bergen op Zoom) met mej. C. Nuytermans Geboren: Nathalie, d.v. H. L. Peskens (Verkoop Winkel) Joyce, d.v. J. Koster (Verkoop Horeca) Johan, z.v. J. Wenting (Expeditie) Carolina, d.v. A. Bouwer (Laboratorium) DANKBETUIGINGEN Gaarne wil ik de direktie, chefs en collega's har telijk dank zeggen voor de tot mij gerichte woor den en voor de vele cadeaus, die ik bij mijn afscheid mocht ontvangen. E. Koopmans Gaarne wil ik U allen hartelijk dankzeggen voor de onvergetelijke dag, die U mijn vrouw en mij bij gelegenheid van mijn pensionering hebt bereid. Wij hebben ervan genoten en zullen het niet licht vergeten. Th. Dalmolen Mede namens mijn zoon wil ik een ieder dank zeg gen, die door woorden, een handdruk of bloemen, een steun is geweest bij het ziekbed en het over lijden van mijn echtgenoot, J. van Buul. Dit me deleven was voor ons een troost en een verzach ting van het grote verdriet. Mevrouw A. van Buul-de Looyer Voor de vele blijken van belangstelling, onder vonden na het overlijden van mijn echtgenoot en mijn vader, zijn wij U zeer erkentelijk. B. Klootwijk-Stoop Wim OVERLEDEN Woensdag 8 maart overleed op 72-jarige leeftijd onze gepensioneerde oud-medewer ker de heer A. van Zwam. De heer Van Zwam was vóór zijn pensionering werk zaam op de brouwerij in Rotterdam. Op 70-jarige leeftijd overleed diezelfde dag onze gepensioneerde oud-medewerker uit Rotterdam, de heer J. Stoutenberg. Zaterdag 18 maart overleed op 89-jarige leeftijd onze gepensioneerde oud-mede werker uit Amsterdam, de heer W. van den Bosch. Mogen zij rusten in vrede. IN MEMORIAM G. VOETS Slechts een jaar, nadat hij in de Bossche Heinekengemeenschap een werkkring had gevonden, overleed 30 maart j.l. op 27-jarige leeftijd de heer Gerard Voets. In de betrekkelijk korte tijd, dat hij in de Bottelarij werkzaam was, won hij de sympathie van kader en collega's. Zelf was hij pas laat overtuigd van de fatale afloop van zijn ziekte, doch bijzonder moedig heeft hij zijn lijden gedragen. Het grote medeleven van de brou werijgemeenschap moge zijn ouders en verdere familie tot steun zijn. DEN BOSCH Gehuwd: Mej. A. Rombout (Kantine) met de heer H. Heesakkers A. Klokgieters (Fustencolonne) met mej. R. van Beek Geboren: Dave, z.v. F. Bloemendaal (Mach. Kamer) Susanna, d.v. F. J. F. Rodriguez Aiberte (Bottelarij) Mandy L. M., d.v. L. J. Jansen (Bedrijfscontrole) Maandag 13 maart overleed op 56-jarige leeftijd, ten gevolge van een slepende ziekte, de heer G. Langejan. Ruim 19 jaar was hij werkzaam als portier op de vesti ging Mauritskade. Hier kende ieder een hem als een rasechte Amster dammer. Wie heeft niet genoten van zijn Amsterdamse humor, die hij ook aanwendde voor de uit oefening van zijn dienst. Naar menselijke begrippen te jong in jaren ging hij heen, een leegte achterlatend bij zijn collega's en op de vestiging. Wij verliezen in hem een opgewekt en goed collega, maar ook een werknemer, die op zijn zo eigen manier met mensen wist om te gaan. Zo zal hij in onze herinnering blijven voortleven. Mogen zijn echtgenote en kinderen, in de wetenschap, dat zij afscheid namen van een goede man en vader, voor de komende moeilijke tijd de nodige sterkte vinden. Op zondag 23 april 1972 overleed geheel onverwacht op 44-jarige leeftijd de heer Th. Bernard. Zijn plotselinge dood heeft grote verslagenheid teweeggebracht bij zijn collega's in de bottelarij aan de Stadhouderskade te Amsterdam. Wij hebben hem leren kennen als een betrouwbaar en sympathiek medewerker, die bij iedereen bij zonder gezien was. Onze gedachten en deelneming gaan uit naar zijn echtgenote en vijf kinderen. Wij wensen hen allen sterkte toe in deze moeilijke dagen en hopen dat zij de kracht kunnen opbrengen om dit verlies te dragen. Hij ruste in vrede. 24

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 24