23 Donderdag 16 maart werd in de Raadskelder te Rotterdam afscheid genomen van de heer E. Koopmans, die de brouwerij wegens zijn pensionering ging verlaten. De heer Koopmans startte op 1 mei 1932 als correspondent bij Amstel in Rotterdam, waar hij al spoedig werd overgeplaatst naar de afdeling Geleende Gelden. In november 1959 werd hij benoemd tot bedrijfsleider van drankenhandel 't Eiland van Dordrecht', een functie, die hij tot mei 1967 met veel plichtsbetrachting vervulde. Na deze periode werkte hij op het verkoopkantoor van Amstel in Rotterdam, dat na de fusie werd onder gebracht aan de Crooswijksesingel. De eerste spreker, die de heer Koopmans veel lovende woorden toezwaaide wegens zijn streven naar perfectie, zijn altijd opgewekt werken en zijn positieve instelling, was de heer P. Kranenberg, directeur Horeca. Hij noemde het onder meer een voorrecht met de heer Koopmans te kunnen samenwerken. Ook de heren G. E. Kleingeld en F. W. Tournier alsmede mevrouw P. Blanke spraken woorden van dank en waardering. Het was tenslotte de heer Koopmans, die als laatste achter het katheder plaats nam om allen op de hem eigen wijze toe te spreken en dank te zeggen. Op de foto de heer en mevrouw Koopmans bij het uitpakken van een cadeau. Dinsdag 29 februari werd het bijna 50-jarig dienstverband van de heer K. H. Jansen uit Rotterdam afgesloten met een feestelijk getinte bijeenkomst, die wegens de minder goede gezondheid van de heer Jansen bij hem thuis plaats vond. De afvaardiging van de brouwerij bracht de heer Jansen hartelijke dank over en onder streepte deze met enige cadeaus. De heer G. van Puffelen memoreerde de levensloop van de heer Jansen bij de brouwerij. In 1923 trad hij in dienst en kreeg een functie in de stallen. Via de tapkelder en de gist- kelder kwam de heer Jansen terecht bij de Interne Dienst, waar hij tot het moment, dat hij ziek werd, werkzaam was. Binnen deze afdeling bekleedde hij verschillende functies. Op de foto overhandigt de heer Van Puffelen (rechts) het echtpaar Jansen een cadeau onder couvert. In de Raadskamer aan de vestiging Mauritskade vond vrijdag 17 maart de jubileumviering plaats van mevrouw J. E. de Groot-Gersen, die enige dagen daarvoor 25 jaar bij de brouwerij in dienst was. Mevrouw De Groot-Gersen, die werkzaam is op de Boekhouding, werd onder meer toegesproken door de heer P. Bol, Directeur Informatiever werking, en door haar directe chef, de heer J. van de Pol, die haar een hor loge overhandigde. Toewijding en een sympathieke om gang, dat waren de twee eigenschap pen, die tijdens de jubileumviering van de heer J. L. F. van Leen op dinsdag 29 februari voorop werden gesteld. Om gezondheidsredenen vond de hul diging van de zilveren jubilaris, die werkzaam was in de Garage te Rotter dam, plaats bij hem thuis, waar onder meer ir. J. J. M. van Rossem, de heer M. A. van Zetten en Jhr. P. R. Feith en zijn echtgenote de heer Van Leen persoonlijk hun gelukwensen kwamen aanbieden.

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 23