De heer A. G. Meijer, werkzaam op de Boekhouding in Rotterdam, werd vrij dag 3 maart in de Raadskelder aldaar gehuldigd in verband met zijn 25-jarig jubileum, dat hij die dag vierde. Na een ontvangst door de heer P. Bol, Directeur Informatieverwerking, werd de heer Meijer door verschillende col lega's hartelijk toegesproken. Een blijk van dank en waardering waren de vele cadeaus, die hij mocht ontvangen, waaronder een koffer en een aantal boeken. Woensdag 1 maart werd in de Raads kelder in Rotterdam het 25-jarig dienstjubileum gevierd van de heer H. C. Bolk, Chef Personeelzaken In ternationale Divisie. Onder enorme be langstelling spraken onder meer de heren W. Kloppenburg, ir. E. H. van Leeuwen en J. W. Beyen de jubilaris toe. Ook mejuffrouw E. Batenburg richtte enige woorden tot de heer en mevrouw Bolk. Op de foto biedt de heer E. H. van Leeuwen, Technical Manager Interna tionaal, de heer Bolk (rechts) namens het personeel een draagbare radio en (niet zichtbaar) een bureaustoel aan. Woensdag 9 februari werd in de Gijs- breghtkelder van de brouwerij Maurits- kade te Amsterdam afscheid genomen van de heer Th. Dalmolen, die de brou werij wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd ging verlaten. Zelden werd een receptie zó druk be zocht als deze, maar dat is ook niet verwonderlijk als men weet, dat de heer Dalmolen op enkele maanden na 50 jaar aan de brouwerij verbonden was. De heer Dalmolen kwam op 10 juli 1922 in dienst van de Amstel Brou werij als assistent op het Loonbureau. In 1941 werd hij chef van het Loon bureau. Later was hij in verschillende functies werkzaam bij Personeelzaken, laastelijk als algemeen adviseur. Ook was hij vele jaren secretaris van de Ondernemingsraad van Amstel. Tijdens de afscheidsbijeenkomst werd de heer Dalmolen door ve'en lof toe gezwaaid onder meer voor zijn veel zijdige belangstelling en kennis op het gebied van de sociale wetgeving en voor de consciëntieuze wijze, waarop hij zijn werk steeds heeft verricht. Een en ander werd onder meer onder woor den gebracht door de heren W. K'op- penburg, Directeur Personeelzaken, ir. R. van Marwijk Kooy namens het Sociaal Brouwerij Centrum en L. van Hattem namens de Industriebond N.V.V. Ook spraken de heren G. Struiksma en G. Leentvaar uit naam van de directe medewerkers van de heer Dalmolen. Tot de vele cadeaus behoorde een complete stereo-instal latie, die werd aangeboden namens het personeel. Op de foto hieronder de heer Dalmolen (links) en de heer Van Hattem, op de foto hiernaast de heer Dalmolen in gesprek met de heren Schetters (links) en De Graaf (mid den). 22

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 22