Foto van de maand Ter afsluiting van een door de klaverjasvereniging Heineken georganiseerd klaverjastournooi, vond op zaterdag 15 april in de kantine van de brouwerij Stadhouderskade in Amsterdam de feestelijke prijs uitreiking plaats van deze competitie. Van de 32 deelnemende verenigingen was het 'Stop- streep', de klaverjasclub van de politie, die met 75546 punten de eerste plaats behaalde. De Amster damse Bond van Bejaarden volgde op de tweede plaats met ruim 1000 punten verschil. Dit jaarlijkse tournooi, dat van januari tot en met maart heeft geduurd, was, zoals tijdens een van de speeches werd gememoreerd, wederom zeer ge slaagd. Aan de eerste acht ploegen werd door de bedrijfs leider van de Stadhouderskade, drs. J. J. C. Goos, een beker overhandigd. Daarnaast waren er nog diverse persoonlijke prijzen. Een groots bal besloot deze succesvolle avond. De foto van de maand februari werd gemaakt door de heer C. W. Poot, groep Gevorderden C. Dit voor treffelijke portret van het jongetje is bewust vrij donker gehouden, zodat de aandacht op het gezicht valt. Natuurlijk is in de donkere kamer hieraan veel aandacht besteed, onder meer door bepaalde partijen door te drukken. Hier wordt dus weer bewezen, dat in de meeste ge vallen het fotograferen alléén niet voldoende is, maar dat juist in de donkere kamer een foto zijn artistieke waarde kan krijgen. Van Puffelen Vrijdag 24 maart werd in het 'Tref centrum Rotterdam' het Heineken beatfeest gehouden, dat werd georga niseerd door een aantal jeugdige, Rot terdamse brouwerij-medewerkers. Deze jaarlijkse feestavond, dit keer de eerste lustrumavond, trok zo'n 500 jongeren. En dat was veel meer dan in voorgaande jaren. Men had hier echter al gedeeltelijk rekening mee gehouden en voorzichtig heidshalve het feest niet in de Raads- kelder laten plaats vinden. Voor de muzikale verzorging van de avond, had men het bekende pop-duo 'Mouth MacNeal' aangetrokken, dat met 'The Whiskers' als begeleiding en een discjockey tijdens de onderbrekin gen, bijdroeg tot het welslagen van het feest. Halverwege de avond vond een karate- demonstratie plaats, die door de aan- Al met al een goed feest, dat onge twijfeld enige reacties heeft losge maakt. De heer P. van Baarle, werk zaam op de Salaris Administratie in Rotterdam, zou deze reacties graag vernemen, in verband met de voor bereidingen voor de volgende afleve ring van deze avond. Hij is bereikbaar op toestel 267 op de brouwerij aan de Crooswijksesingel in Rotterdam. wezigen met veel belangstelling en waardering werd gevolgd.

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 21