Nieuwe structuur voor internationale divisie J. Ch. Cornells Westelijk Halfrond Drs. A. Miedema Afrika J. W. Beyen Europa Drs. A. J. de Roy Oostelijk Halfrond In de afgelopen jaren heeft Heineken de concern-activiteiten sterk verruimd. Daarbij is duidelijk naar voren geko men, dat de mogelijkheden voor ver dere groei zich in toenemende mate buiten Nederland zullen voordoen. Voor iedere buitenlandse markt zullen wij een optimale positie dienen na te streven met alle middelen, die het con cern daarbij ter beschikking staan. In dit kader dient ook de structuur van de organisatie van tijd tot tijd te wor den aangepast, opdat het meest effec tieve gebruik kan worden gemaakt van de mogelijkheden, welke zich voor doen. Bij de reorganisatie na de fusie werd overgegaan tot de creatie van de Inter nationale Divisie, waarbinnen werden ondergebracht de groepen Export en Buitenlandse Belangen. De integratie van deze activiteiten vond tot nu toe plaats op het niveau van de voorzitter van de divisie. De verdere ontwikkeling van onze op het buitenland gerichte activiteiten geeft thans aanleiding de integratie van deze activiteiten te verleggen van het niveau van de voorzitter naar dat van de groepsdirecties van de Inter nationale Divisie. leder van de groepsdirecteuren zal thans voor zijn eigen deel van de we reld verantwoordelijk zijn voor zowel de Export als voor de Buitenlandse Belangen aan de voorzitter van de divi sie, waarbij de taken van de groeps directeuren op geografische basis als volgt worden verdeeld: Europa (met uitzondering van Neder land en België), J. W. Beyen. Westelijk Halfrond, J. Ch. Cornelis. Afrika, Drs. A. Miedema. Oostelijk Halfrond, Drs. A. J. de Roy. Gezien de nieuwe verantwoordelijk heden, welke thans op de schouders van de heer De Roy worden gelegd, heeft de Raad van Bestuur besloten hem met ingang van 1 april 1972 de persoonlijke titel van directeur te ver lenen. Aan de directeuren worden toege voegd: - financiële managers - marketing managers - technische managers. De wijziging in de structuur van de lijn-organisatie maakt het noodzakelijk hierop aangepaste veranderingen en aanvullingen tot stand te brengen in de stafdiensten, waarvoor voorlopig mag worden verwezen naar het hiernaast volgende summiere organisatieschema. Het ligt in de bedoeling, dat in de komende maanden zodanige maatrege len worden getroffen, dat de nieuwe organisatie per 1 oktober aanstaande volgens de hierboven aangegeven structuur kan functioneren. Meer ge detailleerde gegevens zullen U t.z.t. worden verstrekt. Op de pagina hier naast treft u het nieuwe organisatie schema aan, zoals dat in de officiële bekendmaking is opgenomen. 12

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 12