motie! olie! „IJzeren Willem'' fietst voor Gold In de musical 'Promotie! Promotie!' (Promises Promises), die sinds het begin van dit jaar overal in het land volle zalen trekt, worden de bezoekers vele malen oog in oog gebracht met uitingen van ons concern. Er is nog al wat visuele reclame op het toneel, zoals glazen, wandborden, viltjes, schemerlampjes en een lichtbak. Eén van de bars heet Heineken's Corner en in het interieur treft men achter de tap een grote verzameling concernproduc ten aan, zoals Heineken bier, Bokma jenever, merken uit het Coebergh- assortiment, Mérito-sherry, enzovoort. Ook in de teksten van hoofdrolspeler Gerard Cox en andere medespelenden als Tonny Huurdeman, Trudy Labij. Joan Remmelts en Frans Kokshoorn worden onze merken herhaaldelijk ge noemd. Men kan aan deze sprankelen de musical, welke een productie is van René Sleeswijk, veel plezier beleven en een bezoek aan deze voorstelling is dan ook alleszins de moeite waard. Op de ene foto ziet men Gerard Cox in de bar samen met Tonny Huurde man, op de andere Gerard Cox in ge sprek met Frans Kokshoorn en een zich afzijdig houdende Trudy Labij. 'IJzeren' Wim van Est heeft zich on langs ingezet voor de verkoop van Amstel Gold bier. Dat gebeurde bij de levensmiddelengroothandel N.V. Thijs, die vestigingen heeft in Roosen daal en Bergen op Zoom. De oud wielrenner, die o.m. vele malen met succes aan de Tour de France heeft deelgenomen, startte al fietsend een reclame- en verkoopwedstrijd voor Am- stel Gold. Twee ondernemende jongelui uit Twello (Overijssel), de neven Jan en Tonny Haarman, hebben het wereld(?)- record biervatrollen scherper gesteld. Na welgeteld 291/2 uur lopen en daar bij een biervat (gevuld met water en een totaal gewicht van 67 kilo) voor zich uit trappend, kwamen de doorzet ters vanuit Noord Sleen in hun woon plaats Twello aan. Zij hadden toen een afstand van ruim 100 km afge legd. Het record stond tot dan toe op 89 km.

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 23