C. J. S. BUYS G. SCHELLEVIS J. P. M. ANNEGARN J. VAN WENSVEEN T. VAN HALEM A. B. BALK De heer C. J. S. Buys, die op 25 januari 40 jaar bij de brouwerij Rot terdam in dienst was, werd enige dagen later, op woensdag 2 februari, wegens dit heuglijke feit gehuldigd. Om gezondheidsredenen kon deze jubileumviering niet op de brouwerij plaatsvinden, hetgeen voor een dele gatie van de brouwerij echter een ge zellige ontvangst bij de jubilaris thuis inhield. De heer Buys heeft tijdens zijn 40-jarig dienstverband altijd op dezelfde afde ling gewerkt, al heette deze bij zijn indiensttreding nog Onderhoudsbotte- larij en thans Mechanische Werk plaats. De heer G. van Puffelen, die het woord tot de jubilaris richtte, zegde de heer Buys hartelijk dank voor alles wat hij tijdens zijn actieve dienstperiode voor de brouwerij had gedaan. Tevens prees hij de heer Buys om diens vakman schap en nuchtere kijk op de dingen. Zijn woorden liet hij vergezeld gaan van de overhandiging van de jubileum gratificatie. Op de foto de heer en mevrouw Buys thuis. Maandag 31 januari, vier dagen na zijn eigenlijke jubileumdag, bracht een afvaardiging van de brouwerij in Rot terdam een bezoek aan de zilveren jubilaris, de heer G. Schellevis. Daar de gezondheid van de jubilaris de laatste twee jaar wat te wensen over laat, werd een en ander bij de heer Schellevis thuis gevierd. De jubilaris, die tijdens zijn actieve dienst onder meer werkzaam was in de Bouwkundige Werkplaats, deTrans- portdienst en de Garage, mocht naast zijn jubileumgratificatie ook een fruit mand in ontvangst nemen. Dinsdag 1 februari werd in Rotterdam het 25-jarig jubileum gevierd van de heer J. P. M. Annegarn, Hoofd Pro- duktie Inkoop in Rotterdam. In de Raadskelder, waar een groot aantal brouwerijmensen aanwezig was, sprak als eerste drs. J. Gombert, directeur Technologisch Centrum. Ook de heren J. Ch. Cornelis, directeur Export, en Ph. B. Dankloff, chef Commerciële Inkoop, richtten het woord tot de heer Annegarn en brachten hem hun waar dering en dank over. Op de foto ziet U v I n.r. de heren W. de Herdt, H. J. van der Wolf (bei den van Mouterij Albert in België) en J. P. M. Annegarn, bij het overhandi gen van een cadeau. De viering van het 25-jarig jubileum van de heer J. van Wensveen vond plaats op donderdag 27 januari in de Rotterdamse Raadskelder. De jubila ris, die werkzaam is in onze Opslag ruimte aan de Bettoweg in Rotterdam, werd hier onder meer toegesproken door de heren J. Ykema, M. M. van Bakel en oud-collega, J. Allard. Op de foto de heer en mevrouw Van Wensveen. De heer T. van Halem, die 13 januari 1947 bij de brouwerij in dienst trad, vierde precies 25 jaar later, op don derdag 13 januari, in de Rotterdamse Raadskelder dit jubileum. Tijdens zijn dienstverband was de jubilaris onder meer werkzaam in de Onderhouds dienst, de Bouwkundige Werkplaats, de afdeling Emballage en de laatste zes jaar bij het Computercentrum. De heer Van Halem, die onder andere werd toegesproken door de heer P. Bol, directeur Administratie, kreeg uit handen van de heer G. P. de Waal van zijn collega's een prachtige boorma chine. Donderdag 6 januari vond bij Vrumona de huldiging plaats van de heer A. B. Balk, die zijn 25-jarig dienstjubileum vierde. De jubilaris, die werkzaam is in de Bottelarij, werd samen met zijn vrouw en kinderen door de bedrijfslei der, Ir. J. W. den Hond, in de kantine ontvangen. Hier spraken onder meer de heren Kluvers, chef van de jubilaris tijdens zijn diensttijd bij Joy Vrucht dranken-Fabriek, en Pepping, huidige chef van de heer Balk, de jubilaris toe. 19

Vers van 't Vat | 1972 | | pagina 19